Şimdi Ara

Bkm Express'ten 20tl iade! (ilk kez kullananlara!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
507
Cevap
26
Favori
18.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 264
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 9 saat 41 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 26
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • senseman62 (11 mesaj) KARACABEYY (10 mesaj) ByBaterist (9 mesaj) sarkat (9 mesaj) avantis (7 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (283 mesaj) Mobil (152 mesaj) Tablet (18 mesaj) Mini (47 mesaj) Uygulama (5 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Bkm Express'ten 20tl iade! (ilk kez kullananlara!)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1337 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Bkm geri dönmüş anlaşılan, bu süreçte yeni kart alanlar için fena değil diyebiliriz. n11 kuponlarıyla da kombin yapılır.

Sorularınızın cevabı aşağıda:
    Kampanya döneminde tek seferde yapılan 30 TL ve üzeri taksitli ya da peşin alışverişe 20 TL iade verilecektir.

Kampanya 1-30 Kasım 2016 tarihleri arasında BKM Express üyesi olan bankaların tüm kredi, banka ve ticari kartlarında geçerli olup, bağış işlemlerinde geçerli değildir.

Kampanyadan sadece BKM Express ile ilk kez alışveriş yapacak kişiler yararlanabilecektir. Daha önce BKM Express’e üyelik yapmış olup henüz BKM Express ile alışveriş yapmamış kişiler de kampanyadan yararlanacaktır.

İade için TC kimlik numarası esas alınacak ve her kişi kampanyadan bir kere faydalanabilecektir.

Kampanya, şartları sağlayan ilk 30.000 kişi için geçerlidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boombip -- 1 Kasım 2016; 10:9:33 >

• Yarbay
    9204 Mesaj
    Guzel yeni hesap acip kullaniriz [:';(]
    TC isi biraz sıkıntı ama halledilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 1 Kasım 2016; 10:13:43 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    644 Mesaj
    Farklı TC ile bkm açıp, kendi kartımı kullansam olur mu acaba.

Neyse yerimizi alalım.

olmuyor o şekilde.Tc'ler aynı olacak.

Her saklı haklıdır@
  • Yarbay
    2564 Mesaj
    Kampanya guzel ama ilk kez kullanacaklar demesi işi bozmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: armonyy

merhabalar bir sorum olacak acaba şimdi markafoni den alışveriş yapsam denizbonus ile hem %20 iade alıp hem de bkm Express ile 20 TL iade alabilir miyim?

Alabiliysin.
    |
    |

Her saklı haklıdır@
  • Yarbay
    3061 Mesaj
    quote:

BKM Express ile daha önce alışveriş yapmış kullanıcılar yeni bir üyelik oluşturarak kampanyadan yararlanamazlar.

Daha once alışveriş yapılmamaış kart ile olurmu acaba. Daha once alışveriş yapmadım bu kartla. Tabiki tc no ile bkmexpres kullandım daha önce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OTTOMAN_67 -- 1 Kasım 2016; 10:51:5 >

Orijinalden alıntı: OTTOMAN_67

quote:

BKM Express ile daha önce alışveriş yapmış kullanıcılar yeni bir üyelik oluşturarak kampanyadan yararlanamazlar.

Daha once alışveriş yapılmamaış kart ile olurmu acaba. Daha once alışveriş yapmadım bu kartla. Tabiki tc no ile bkmexpres kullandım daha önce

Kartla alakası yok bkm express hiç kullanmamış olmak gerekli.

Kredi kartı yardımlaşma ve yüksek tutarlı işlemleriniz için kesinlikle whatsapptan iletişime geçiniz. İletişime geçmeden önce eski ve yeni ilanlarımda ki telefon numarasını kıyaslayınız. Hatta telefon numaramı kaydedin, hesapları çalıyorlar. Başıma gelmedi ama duyuyoruz üzülüyoruz.
  • Yüzbaşı
    335 Mesaj
    oyun harcamaları falan da geçerli oluyor mu
    |
    |

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: soyken

quote:

Orijinalden alıntı: OTTOMAN_67

quote:

Kartla alakası yok bkm express hiç kullanmamış olmak gerekli.

Neyse o zaman boşuna alışveriş yapmaya gerek yok.
    Bişeyler almaya ihtiyacı olanlar denesin bence
    Almaya mecbur olsaydım deneyecektim

İlk başlarda hatayla ikinci kullanıma ya da ikinci kez veriyorlardı ama son iade kampanyalarında titizlikli davranıp ilk kez kullananlara bile vermediler

|
    |
    OTTOMAN_67 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Kredi kartı yardımlaşma ve yüksek tutarlı işlemleriniz için kesinlikle whatsapptan iletişime geçiniz. İletişime geçmeden önce eski ve yeni ilanlarımda ki telefon numarasını kıyaslayınız. Hatta telefon numaramı kaydedin, hesapları çalıyorlar. Başıma gelmedi ama duyuyoruz üzülüyoruz.
  • Yüzbaşı
    254 Mesaj
    daha once bkm ile alisveris yaptim boyle bir kampanyadanda faydalandim yeni kartim var uye olup denesem tc ayni diye vermezler ilkdefa kullanicaklar kacirmasin kesinlikle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gül_mcd -- 1 Kasım 2016; 11:42:45 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Maestro26

Farklı TC ile bkm açıp, kendi kartımı kullansam olur mu acaba.

Neyse yerimizi alalım.

nitelikli dolandırıcılıktan hakkında işlem yapılır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: soyken

İlk başlarda hatayla ikinci kullanıma ya da ikinci kez veriyorlardı ama son iade kampanyalarında titizlikli davranıp ilk kez kullananlara bile vermediler

|
    |

Annemin adına 1 tane Enpara hesabı açmıştım.
    Öyle bari yapayım :)

Bide bişey soracağım. Merak ediyorum.

İndirim kuponu puan v.s kullandıktan sonra mı net ödenen 30 TL olmak zorunda acaba ?
    |
    |
    amisos55 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

https://bkmexpress.com.tr/kampanya/20-tl-iade/

quote:

01.11.2016 - 30.11.2016

Kampanya 1-30 Kasım 2016 tarihleri arasında BKM Express üyesi olan bankaların tüm kredi, banka ve ticari kartlarında geçerli olup, bağış işlemlerinde geçerli değildir.

Kampanyadan sadece BKM Express ile ilk kez alışveriş yapacak kişiler yararlanabilecektir. Daha önce BKM Express&#8217;e üyelik yapmış olup henüz BKM Express ile alışveriş yapmamış kişiler de kampanyadan yararlanacaktır.

İade için TC kimlik numarası esas alınacak ve her kişi kampanyadan bir kere faydalanabilecektir.

Kampanya döneminde tek seferde yapılan 30 TL ve üzeri taksitli ya da peşin alışverişe 20 TL iade verilecektir.

Kampanya, şartları sağlayan ilk 30.000 kişi için geçerlidir.

İade döneminde, kampanyaya hak kazanmış kartın kullanıma açık ve BKM Express&#8217;e tanımlı olması gerekmektedir.

İade süreci, alışveriş yapılan kartın ait olduğu banka üzerinden takip edilmeli.

Alışveriş iptali veya iadesi durumunda kampanya geçerli olmayacaktır.

Ek kartlarla yapılan alışverişlerden hak edilen iadeler, bankaların ek kart politikasına göre değişiklik gösterebilir.

İadeler, ilk alışverişin yapıldığı kartın bankası tarafından 31 Aralık 2016 tarihine kadar yapılacaktır.

Banka tarafında teknik olarak iadenin mümkün olmadığı durumlarda aynı değerde puan yüklemesi yapılabilir.

Kampanya, BKM Express üyesi bankaların ve BKM Express&#8217;in diğer kampanyalarıyla birleştirilebilir.

BKM A.Ş. kampanyayı dilediği zaman durdurma ve her türlü değişikliği yapma hakkını saklı tutar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dj.trust.06 -- 1 Kasım 2016; 11:18:46 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    344 Mesaj
    Bkm ,masterexpress,bilmem ne.

20 tl icin heryerde paylasmayin la su bilgilerinizi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

Xiaomi Redmi Note 4
    \\ 3 GB Ram || 32 GB Rom || Snapdragon 625 || 5.5" FHD IPS || MIUI 9 || 4100 mAh //
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
kripto para haberleri
Gülüş Tasarımı
Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,641
1.2.165

Reklamlar

Sohbet Canlı Tv izle SEO
Gülüş Tasarımı kripto para haberleri Radyo Dinle Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın mobil sürümü / mini sürümü

Version: 1.2.1039

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.