Şimdi Ara

Bkm Express'ten 20tl iade! (ilk kez kullananlara!) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
505
Cevap
26
Favori
19.940
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Marmaratic

Olursa söyler misiniz hocam yarın bende yapayım

halen mail gelmedi biraz daha bekleyip siparişi iptal ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • canciger C kullanıcısına yanıt
    Mail tanıtımlar bölümüne geliyor orayı kontrol edin

• quote:

Orijinalden alıntı: Kaanhr37

malesef oraya da bakıyorum halen gelmedi varmı böyle benim gibi alışveriş yapıp da msj gelmeyen benim şansıma mı böyle oldu.

• Eşimde benim kartımın üzerinden ek kart var. Ben başka banka kredi kartımı kullandım. Onun kartı üzerinden işlem yapsam sizce iade alabilirmiyim. Deneyen varsa bilgilendirirse çok sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canciger

quote:

malesef oraya da bakıyorum halen gelmedi varmı böyle benim gibi alışveriş yapıp da msj gelmeyen benim şansıma mı böyle oldu.

Pek olası değil ama kampanyada belirtilen 30.000 kişi sınırını geçmiş olabilir. Sanırım en sağlıklısı mail atmak ya da aramak olur sizin için.
  • Gitti gidiyor üzeinden alıverişe hemen geldi 😀😀😀

• quote:

Orijinalden alıntı: canciger

quote:

bana da gelmedi henüz. mail tanıtımlar bölümü derken?
    sadece "BKM Express ile yaptığın ödemeye ait bilgiler aşağıdadır;" diye mail geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gollum2 -- 8 Kasım 2016; 16:14:20 >
  • sayı doldu mu dolmadı mı nasıl anlarız?
  • farklı bir hesap farklı bir kişi ile denedim yine mesaj gelmedi telefon açtım duumu anlattım biz mail göndermiyoruz şartları yerine getirdiyseniz indirim alırsınız diyor
  • eylülde mi neydi teb in temassız ödemeye ilk 5000 kişiye 25 lira iade kampanyasında daha ilk gününde acaba ilk 5000 e girdim mi şeklinde sorular vardı buradakilere benzer,burada sayı çok daha fazla ve bana kalırsa sizin yazdğınız kadar erken dolmayacak,mail geliyor kısmı doğru oradan teyitedebilirsiniz.
  • az önce 40 liralık alışveriş yaptım mail geldi daha dolmadı muhtemelen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baykun

Eşimde benim kartımın üzerinden ek kart var. Ben başka banka kredi kartımı kullandım. Onun kartı üzerinden işlem yapsam sizce iade alabilirmiyim. Deneyen varsa bilgilendirirse çok sevinirim.

bunu ben denedim olmadı banka sisteminde böyle bir kart yoktur diyor muhtemelen ek kartları ayrı bir kart olarak görmüyor.
  • Merhaba,

Kampanya bannerı siteden kaldırıldığında kampanya kullanım limiti doldurulmuş demektir.Mail vs. gelip gelmemesine gerek yok.

• Siparisten 30dk sonra mail geldi. Aralik'a kadar 20₺ iade edklecek diye. Hala aktif

• Yapı kredi ek kart kullanırsam iade alabilir miyim arkadaşlar bilgisi olan varmı?

• Bana da mail geldi..31 aralığa kadar yatar diyor....çok uzun süre

Tebrikler, 20 TL iade kazandın!

08.11.2016 17:07:18 tarihinde, Migros işyerinde, x tutarında yaptığın alışveriş ile sayıları 1 milyonu aşan BKM Express üyelerinden biri de sen oldun ve hoş geldin hediyesi olarak 20 TL iade kazandın! İaden 31 Aralık 2016 tarihine kadar alışveriş yaptığın kartına yüklenecek. 

Kampanya detayları için https://bkmexpress.com.tr/kampanya/20-tl-iade/

• metro dan otobus bileti alarak katılım sağlayan var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baykun

Eşimde benim kartımın üzerinden ek kart var. Ben başka banka kredi kartımı kullandım. Onun kartı üzerinden işlem yapsam sizce iade alabilirmiyim. Deneyen varsa bilgilendirirse çok sevinirim.

Ek kart ile kayıt yaptırdım ve migrostan alışveriş yaptım. 20 TL iade kazandığıma dair mail geldi. Ek karttan işlem yapmak isteyen arkadaşlara duyurulur.
  • gecemavisi06 G kullanıcısına yanıt
    Kamil Koç tan bana mail gelmişti. Bu kampanyayı duyurmak için demek ki oluyor
  • arkadaşlar acaba siparişimiz iptal olursa ya da, siparişi biz iptal etsek, yine de yatar mı 20 tl iade, aldığım bi ürünün sanırım stoklarda o rengi yokmuş, iptal edecek ya da iptal edilcek gibi görünüyor durum. mail geldi 20 tl iade olacak diye ama, yine de bu iade olayı gerçekleşir mi ?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.