Şimdi Ara

BJK - MİY maçının hakemi değişti.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
1
Favori
1.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

quote:

Beşiktaş'ın Mersin İdman Yurdu ile oynayacağı erteleme maçını Mete Kalkavan yerine Barış Şimşek yönetecek.
    Spor Toto Süper Lig’de Beşiktaş’ın yoğun kar yağışı nedeniyle hakem Mete Kalkavan tarafından ertelenen Mersin İdman Yurdu maçına Barış Şimşek atandı.
    Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Merkez Hakem Kurulu tarafından yapılan bildirimde erteleme maçının hakemi, Mete Kalkavan yerine Barış Şimşek olarak açıklandı. Şimşek’in yardımcılıklarının Uygar Bebek ve Mehmet Metin’in yapacağı belirtildi. Maçın dördüncü hakemini ise Bülent Birincioğlu…

Beşiktaş’ın Mersin İdman Yurdu ile sahasında oynayacağı erteleme maçı yarın saat 19:30’da Başakşehir Fatih Terim Stadı’nda oynanacak.

• Barbar bjkli olduysa doğru yoldayız.
  • Mete fanatik besiktaslidir.İyi olmuş.
  • Mersin puan alabilir belli olmaz.
  • Ya bir kerede bi komplo teorisi üretmeyin.Adam hasta oldu belki maç yönetemeyecek ya da başka bir şey var.Bu ülkeye EPL hakemleride gelse yine hakem diyeceğimiz için sıkıntı yok yani
  • Mersin bir de yeniyormuş. Ne gülerim
  • Birşeylerin döndüğünü görmemek için antukafalı bir fenerli olmak yeterli zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: high speed dirt

Birşeylerin döndüğünü görmemek için antukafalı bir fenerli olmak yeterli zaten.
    Rezalet birşey bu ya,sen takıma yeni o maçtaki 18 kişilik kadroyla çıkma hükmünü veriyorsun yeni transferlerin oynayamıyor.Ama o maçı erteleyen hakem değişiyor.Üstelik yerine gelen hakemin fifa kokartı elinden alınmış yetersiz görülmüş bir adam,şaşırmıyorum bile artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: sommet de la montagne

Barbar bjkli olduysa doğru yoldayız.

Hayırdır içtiklerinden halüsinasyon görmeye mi başladın sonunda? Bjk maçının hakeminin değişmesiyle ilgili haberden Bjk'li olduğumu mu çıkarttın. Güzel kafaymış. Bir gencin hazin sonu.
  • [ILKER] kullanıcısına yanıt
    Fifa kokartlı Cüneyt Çakır mı verilsin?
  • Mersin maçında sonradan alınan stoperlerimiz oynayamıyor ama Mersine sonradan transfer olan yeni t.direktör maça çıkıyor, bu nasıl iş? Beşiktaş bu ülkenin takımı değil mi, Beşiktaş ermeni takımı mı, bu nasıl bir tezgah, nedir bu Beşiktaş çekememezliği?
  • quote:

Orijinalden alıntı: high speed dirt

Mersin maçında sonradan alınan stoperlerimiz oynayamıyor ama Mersine sonradan transfer olan yeni t.direktör maça çıkıyor, bu nasıl iş? Beşiktaş bu ülkenin takımı değil mi, Beşiktaş ermeni takımı mı, bu nasıl bir tezgah, nedir bu Beşiktaş çekememezliği?
    oooo barbar gelmiş. nasıl geçti tatil barbar.

avrupa cezası çok fena yapmıştı seni sakinleşebildin mi?
  • Kendi takımından ümidi kesenler de bjk'li olmuş bakıyorum
  • Fenerliler iyice toplansın forumda son giriş tarihiniz 29 şubat
  • Öncelikle haber benim sınav kağıdım gibi

"Beşiktaş'ın Mersin İdman Yurdu ile oynayacağı erteleme maçını Mete Kalkavan yerine Barış Şimşek yönetecek.
    Spor Toto Süper Lig’de Beşiktaş’ın yoğun kar yağışı nedeniyle hakem Mete Kalkavan tarafından ertelenen Mersin İdman Yurdu maçına Barış Şimşek atandı.
    Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Merkez Hakem Kurulu tarafından yapılan bildirimde erteleme maçının hakemi, Mete Kalkavan yerine Barış Şimşek olarak açıklandı. "

Üstte Beşiktaşlı demişler hakeme evet Beşiktaşlı gerçekten

BJK - MİY maçının hakemi değişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

Mersin bir de yeniyormuş. Ne gülerim

Antalya'dan 4 yiyince epey güldün sanırım
  • Kağıt boş kalmasın diye doldururken ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emple

Kağıt boş kalmasın diye doldururken ben
    Fenerasyon şampiyon olmamızı istemiyorsa çıksın açıklama yapsın.
    Böyle masa başı işlerle zaman kaybetmesinler
  • quote:

Orijinalden alıntı: BJK

quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

Mersin bir de yeniyormuş. Ne gülerim

Antalya'dan 4 yiyince epey güldün sanırım

Bu kadar alakasız bir mesajı da ancak bir Bjkli atabilirdi
  • Zamanında Trabzon maçının da yardımcı hakemi değişmişti ana açıklama yapmıştı tff. Yerine başka hakem atanan yardımcının cenazesi varmış.

Mete Kalkavan'ın ne maruzatı var açıklamaları lazım.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.