Şimdi Ara

Bizdekide şansmı sitenin uyanıklığımı anlamadım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gece gece nerden aklıma geldiyse, bir siteden domain(alan adı) alıyım dedim.
    10 numara 5 yıldızlı bir isimde buldum girdim baktım kayıtlı deyildi.Hemen girdim hesabımı kontrol ettim tamam dedim alıyorum.
    Tekrar alan adını arattım kredi kartıyla alıcaktım bilgilerin bir kısmını girdikten sonra SSL 128bit güvenlik muhabbeti kafama takıldı.
    Havale temiz iş dedim.Neyse alışverişi tamamladıktan sonra haveleyi yapmadan önce sitede alan adını sorguladığımda birinin tescil ettiğini gördüm
    Havaleyi yapmaktan vazgeçtim ve siteden koşarak uzaklaştım.
    Ödevim için alan adı almam gerekiyor,önerebilceğiniz güvenli bir site varmı varsa pm olarak gönderirseniz memnun olurum.

• Ben genelde natrodan alıyorum ve hiç bu tarz sorun yaşamadım. Almaya calıstıgın hangi firma?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chnypc -- 8 Kasım 2012; 11:08:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_mac

Ben genelde natrodan alıyorum ve hiç bu tarz sorun yaşamadım. Almaya calıstıgın hangi firma?

Pm olarak atıyorum hocam hiç kimseyi karalamayalım şimdi tesadüfte olabilir.
  • yahu neler var neler bundan 1sene önce www.webmastermt.com u satın aldım sırf birileri almasın diye.

fakat takip etmedik salak gibi ödeme günü gelmiş ödemedik şimdi de güney koreden mi çinden mi bir firma satın almış :D

ne boş işlerle uğraşıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: webmaster-mt

yahu neler var neler bundan 1sene önce www.webmastermt.com u satın aldım sırf birileri almasın diye.

fakat takip etmedik salak gibi ödeme günü gelmiş ödemedik şimdi de güney koreden mi çinden mi bir firma satın almış :D

ne boş işlerle uğraşıyorlar

Geçmiş olsun hocam o daha köyüymüş demekki adamlar bitmesini kolluyolarmış
    Benimki yine ben almadan 5dk önce aldılar ama içime oturdu

• hocam senin için bende tescil edebilirim sıkıntı olmaz hosting firmamız var ;)

edit: kar etmem forumdaşıma bir domainden :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webmaster-mt -- 9 Kasım 2012; 0:34:06 >
  • quote:

hocam senin için bende tescil edebilirim sıkıntı olmaz hosting firmamız var ;)

İyi olurduda hocam ödev için olduğundan hoca kontrol edicek sorguladığında benim adım e-mail adresim filan çıkması lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yalçınyaşar

quote:

hocam senin için bende tescil edebilirim sıkıntı olmaz hosting firmamız var ;)

İyi olurduda hocam ödev için olduğundan hoca kontrol edicek sorguladığında benim adım e-mail adresim filan çıkması lazım.

hocam sen domaine karar ver ben sana yardımcı olurum kendi hostingimizden tescillerim senin adına
  • Sağolasın hocam şuan alan adı düşünmekten vazgeçtim Aklıma gelince pm atarım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.