Şimdi Ara

Android tv modemi wifi de görmüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5
Cevap
1
Favori
22.300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Xiaomi mi box 3 aldım ve cihazı kurmaya başladım, evdeki tüm pc ler ve telefonlar modeme bağlı iken mi box 3 wifi ağında benim modemimi görmüyor ama yan evdeki modem görünüyor sizce sorun nedir modem modelinden dolayı falan mı görmüyordur cihaz yardımcı olun lütfen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• wifi kanalını değiştirin muhtemelen 10 - 13 arası bir kanalda bunu daha düşük bir kanala alın muhtemelen görecektir.
  • tv de wifi kanal ayarı varsa ya otomatiğe çekin ya da modeminizin içine girip wireless kanalına bakıp ona göre ayarlayın
  • Aynı sorun bende de var arkadaşlar büyük umutlarla aldığım tv box wifi ağımı görmüyor Nasıl düzeltebiliriz?
    EDİT: Modem ayarlarından kanal aralığını değiştirip, telefonum üzerinden otomatik kurulum yapınca sonunda bağlayabildim. Yüksek kanal aralığı kullanan modemlerinkini görmüyormuş sanırsam. Birilerine yardımcı olur diye bırakayım buraya notumu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Denizde nefes alan üye -- 27 Ocak 2018; 1:13:13 >
  • kablonet netmaster modemle aynı sorunu bende yaşadım. 192.180.0.1 yapıp modem ayarlarından kablosuz sekmesinde kontrol kanalını 7 olarak düzelttim. sorun çözüldü.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.