Şimdi Ara

-BİTTİ- Kargolamadılar, İPTAL ettiler...Lufian tshirtler HB de 18TL almayani döverler (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
222
Cevap
8
Favori
33.263
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şu markayı alın diye tavsiyede bulunmam yanlış olur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

Şu markayı alın diye tavsiyede bulunmam yanlış olur.

Neden? Reklama mi girer?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LeHospitall L kullanıcısına yanıt
    2 3 tane boş konuşan çıkar diye

• quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

2 3 tane boş konuşan çıkar diye

Anladim.Tesekurler baska sorum yok. Bos konusan olursa zekice soru cevap yaparak susturabilirsiniz. Saglicakla kalin. İyi aksamlar

• Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    Hocam pm den tavisyede bulunsaniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hadi bakalım yarın ak kara belli oluyo mu dh :D Bol bol fotoğraf çekinin. Kutuyu aldığınız an açılış yaparken fotoğraflayın. Öne çıkardım konuyu

• Merhaba arkadaşlar, hepsiburada aradı biraz önce tedarik eden firmanın deposunda stok kalmadığı için ürünün iptalini yapıyorum, 10 TL hediye çeki tanımlayacağız dedi, kabul etmedim kayıt oluşturdu, sizi arayan oldu mu bu konuyla ilgili.

• sinanadolu S kullanıcısına yanıt
    Hanımın hesabından almıştım onu da aramışlar bi şey dememiş işe bak. 5 tane almıştım 10 TL ile kandırmış oldular ne yapabiliriz bu konuda

• hakim bey kullanıcısına yanıt
    Kayıt oluşturdu ama olumlu dönüş olacağını hiç sanmıyorum, muhtemelen 10 TL hediye çekiyle kandıracaklar.

• aradılar gönderemiyoruz dediler 10 lira hediye edelim dediler hediyeyi az bulduğumu belirttim

• Beni de aradılar. 1 hafta oldu sipariş vereli yeni mi akılları başlarına geldi? Üstelik satın aldığım bazı ürünler hâlâ satılıyor. Ben de kabul etmedim. Stok olmadığı tamamen yalan bence. Üstelik arada bir düşürüp çıkardılar fiyatı. Amaç nedir anlamadım.

• Tüketici hakem heyeti her türlü müşteriyi haklı görüyor bu durumda üstelik fiyatlat yükseltilmiş şekilde tekrardan satışta. 10 lira yüklüyoruz dediler sakın yüklemeyin dedim. Herkes başvursun at oynatıyorlar sözleşme hak getire !

• hakim bey kullanıcısına yanıt
    Üstelik 30 liralık da Çek kullanmıştım o da yalan oldu. Ürünleri göndermedikleri gibi 20 TL de ayrıca zarara soktular. Hiç thh ye gitmedim ama bu sefer gidebilirim sinirimi çok zorladılar.

• Benim başıma da aynısı geldi thh ne gideceğim

• Evet sipariş iptali için arananlardanim bende konuyu açan olarak artı olarak 10tl hediye çeki vereceklermis eksik olmasınlar. Kabul etmedim ve iadeyi değil tedariği çözmeniz gerekirdi dedik ama nolur bilemiyorum. Sanırım thh yolları gözükmekte. bugüne kadar neden haber verilmediğini sorduğumda firmadan yeni cevap alabilmisler artık ne hikmetse. Sonunumuz hayrolsun bakalım.

• Hediye çekini kullandırmak isteyen var mı :D

• Rezilsin HB gün geçtikçe aşağı iniyosun. Senin indirimine nasıl güvenelim artık

EDİT : ve 2 gün sonra tekrar 18den satmıştın tişörtleri.

7 gün boyunca paramızı gaspetsin, işlettin haram olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iSo-9001 -- 9 Kasım 2020; 18:49:45 >
  • İPTAL

• Hepsiburadadan aradılar stok olmadığı için sipariş iptal edilmiş şerefsiz herifler inşallah en kısa sürede batar lufian denen kuruluş

• Thh işlemleri sırasıyla nasıl oluyor. Bilen biri aydınlatırsa isteyen o yola başvurabilir

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.