Şimdi Ara

-BİTTİ- Kargolamadılar, İPTAL ettiler...Lufian tshirtler HB de 18TL almayani döverler (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
222
Cevap
8
Favori
33.263
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar biri yol gösterirse bu konudakilere, topluca thh'ye başvuruda bulunalım, resmen rezalet bir durum

• Scuderia F1 kullanıcısına yanıt
    Toplu yapacaksak bende adım atacağım yoksa uğraşmayacağım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beni de aradılar 10 tl ile kandırmaya çalışırlar thh ye başvuracağımı ilettim. Geçmiş yıllarda aynısını yaptıkları bir konuda topluca forum olarak hareket etmiş ürünleri göndertmiştik sattıkları fiyattan, herkes kayıt oluşturup yapsın bence. Fiyat hatası değil bu para toplayıp işletiyorlar içeride. 2 defa aynı kampanyayı soktular. Stok olmayan adette neden satış yapıyorsun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • resisTaNce kullanıcısına yanıt

Hocam bu konuda tecrübeniz varsa iletin, konu sahibi arkadaş da konuyu düzenlerse topluca thh'ye başvuracak şekilde bir sistem oluşturabiliriz

• Ben de 6 t shirt almıştım fakat daha arayan olmadı .

• Scuderia F1 kullanıcısına yanıt

Toplu thh ye başvurma değil de, şikayetler ve mağdurların olduğu konu linkini iletmiştik hb ye bu kadar insan mağdur ve sizi boykot edicez diye

• Alanı dövdüler bende dahil 😀

• BİM bitmiş.

• Beni aramadılar öyle bekliyor Kargo

• Benimde 6 ürün vardı. Dördü iptal ikisi hazırlanıyor görünüyor kendi kendilerine iptal ettiler.

Geri kalan 2 üründe iptal edildi. Herhangi bi çek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinan943 -- 10 Kasım 2020; 13:6:55 >
  • İptal ettiler hem de aramadan kupon teklif etmeden.

• quote:

Orijinalden alıntı: happyfarmer

Ben de 6 t shirt almıştım fakat daha arayan olmadı .

Az önce mail geldi.

Aldığım 6 t-shirt ten 1 tanesi tedarik edilemediği için iade edilmiş.digerleri hazırlanıyor yazıyor

İptal edilen saks mavisi

Edit.: Şimdi mail geldi hepsi iptal ,ayrıca arayan falan olmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi happyfarmer -- 10 Kasım 2020; 12:28:56 >
  • Sabah aradılar 10 TL verem iptal edem dediler, yok dedim. Şimdi 6 ürünün 2 sini iptal etmişler kupon yok.

• resisTaNce kullanıcısına yanıt
    O oluşumda yoktum siz ön ayak olursanız yine aynısını yapabiliriz. Thh ye gidilecek olursa en ince ayrıntısına kadar vakıf olduğum konudur o konuda ben yardımcı olabilirim ama uzun sürebilir.

• Toplam 6 ürün bir siparişte 4 ürün de bir başka siparişte vardı. 6 ürün olan siparişten bir ürünü iptal ettiler. Şimdi de aradılar hepsini iptal ediyoruz dediler.

• hakim bey kullanıcısına yanıt

Sizden bu konuda destek bekliyoruz

• Beni de aradılar, 10 lira hediye çeki önerdiler kabul etmedim, yine de iptal ettiler.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakim bey

O oluşumda yoktum siz ön ayak olursanız yine aynısını yapabiliriz. Thh ye gidilecek olursa en ince ayrıntısına kadar vakıf olduğum konudur o konuda ben yardımcı olabilirim ama uzun sürebilir.

Hocam siz bir rehber hazırlasanız herkes başvurusunu yapsa, bir çok mağdur kişi var konuda. Belki konuyu da direk hepsiburadaya göndeririz sonrasında.

• arayan soran olmadan iptal ettiler

• Zamanı olan inadına thhye başvursun. Yüzde 95 alır.
    Karaca tencere takımı meselesinde thhye başvuranlar almıştı tencerelerini

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.