Şimdi Ara

-BİTTİ- Kargolamadılar, İPTAL ettiler...Lufian tshirtler HB de 18TL almayani döverler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
222
Cevap
8
Favori
33.263
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kaçmaz beyler yumulun... Atlet parasına polo t-shirt hemde %100 pamuk. Ben siparişi gectim.

https://www.hepsiburada.com/ara?q=Lufian+laon&siralama=artanfiyat

Eşit:Başlık ve açıklama

Siparişi 5gun bekletip sonrasında tedarik edilememe bahanesiyle re'sen siparişleri iptal ettiler. Ancak aynı urunler normal fiyattan hala satışta. Yazıklar olsun. e-ticaret dedik güvendik ama nafile. Böyle ticaret olmaz olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dj.trust.06 -- 11 Kasım 2020; 13:30:2 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Konusu açıldı hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siteye giremiyorum ki

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • marka adını ilk defa duydum. -BİTTİ- Kargolamadılar, İPTAL ettiler...Lufian tshirtler HB de 18TL almayani döverler 

öyle bir yazmışsın ki sanki adidas nike tommy lacoste orjinal polosu 18tl -BİTTİ- Kargolamadılar, İPTAL ettiler...Lufian tshirtler HB de 18TL almayani döverler 

• Niye adam gibi giymemişler, yakalar apaçi gibi havada

• 18 tl tshırte verilirmi çok fazla

• quote:

Orijinalden alıntı: Predator536

Niye adam gibi giymemişler, yakalar apaçi gibi havada

Kimin giydiğine bağlı, böyle genç ve yakışıklı adamlar giyince tarz oluyor, kara kuru çucuklar giyince apaçi. -BİTTİ- Kargolamadılar, İPTAL ettiler...Lufian tshirtler HB de 18TL almayani döverler 

• harbi döverler

alın beğeneceksiniz

• onderweb kullanıcısına yanıt

O saydığınız markalardan hiç aşşağı kalır yanı yok. Kalite olarak da muazzam. Örneğin montları.

• -BİTTİ- Kargolamadılar, İPTAL ettiler...Lufian tshirtler HB de 18TL almayani döverler

Keşke üstünü başını düzeltip fotoğraf çekselerdi.

• Bir insan neden konu başlığını böyle yazar.-BİTTİ- Kargolamadılar, İPTAL ettiler...Lufian tshirtler HB de 18TL almayani döverler 

• Gelirse tabi:) daha önce trendyoldan aldım 2 tane biri gelmedi. Aylarca uğraştım paramı geri alabilmek için.

• Bazı hesaplarda 100tl giyim sepetine 20tl indirim var, bende öyle oldu, kargo da bedava olunca tanesi 14,67ye mal ettim. Benden söylemesi.

-BİTTİ- Kargolamadılar, İPTAL ettiler...Lufian tshirtler HB de 18TL almayani döverler

Renk cümbüşü yaptık bakalım, yaza hazırlık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dj.trust.06 -- 2 Kasım 2020; 20:46:40 >
  • Super normalde yuvarlak yaka giyiyorum 1-2 lufian tshirt var begeniyorum, verdim bir kac tane polo deneyelim artik yaslaniyoruz :)

• Kargo bedava nasil alabiliriz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • nondas kullanıcısına yanıt

4 tişört + 1 çorap aldım. Kargosuz 80'e geldi.

• 6 thisirt aldım 100lira üzerine giyimde 20indirim de varmış , tanesi 15 e geldi tskler

• Bişey kalmamış zaten..10 TL kargo var..

• 6 adet aldım indirim de dahil 105 TL ye geldi, inşallah ürünleri gönderirler

• montlarında da indirim olsa ya keşke.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.