Şimdi Ara

-BİTTİ- Kargolamadılar, İPTAL ettiler...Lufian tshirtler HB de 18TL almayani döverler (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
222
Cevap
8
Favori
33.262
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Abi sadece 2 gün foruma girmedik kaçırdığımız fırsata bak ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 15,14 Tl den 5 tane kaptım. 100/20 kampanyası ile.

Bugün mağazadan gittim inceledim 59,99 dan satıyorlar ve kampanyalı fiyat diyor.

Gösterdim satış görevlisine inanamadı.  

• İhtiyaç olsa da olmasa da yumulun. Ne milletiz ya 😃

• shankssan kullanıcısına yanıt
    İsraf tüketim toplumu böyle birşey Avrupanın sayılı yerlerinde bu durum var ama onlarda üretimde var.Bizde üretimde yok habire tüketiyoruz.
    20 tane tshirt un olsa ne olur hepsi dolapta küfleniyor...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yaka kaldırmakta nasıl bir mallıktır hala anlamış değilim..

• Kaçırdık bee, tüh. 

• quote:

Orijinalden alıntı: MaxPayne87

İsraf tüketim toplumu böyle birşey Avrupanın sayılı yerlerinde bu durum var ama onlarda üretimde var.Bizde üretimde yok habire tüketiyoruz.
    20 tane tshirt un olsa ne olur hepsi dolapta küfleniyor...

verisiz konuşana trol derler. kardeş lufian yerli üretim zaten, lacoste bile burada fabrikada ürettiriyor. ancak insanları umutsuzluğa sevk edecek uydurmalar paylaşın

https://www.dunya.com/ekonomi/teknik-tekstil-ihracatinda-tarihi-rekor-haberi-475727

• O değilde Kiğılı hespiburada da 4.99 TL olmuştu geçen aylarda keşke böyle kampanyalar bol bol olsa

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Akadaşlar siparişi kargoya verilen var mı

• fatih999 kullanıcısına yanıt

Ptesi verilecek diye yazıyor benim siparişte

• Daha bi hareketlilik yok. Pzt olsun bakalım gönderirler inş

• uyaran kullanıcısına yanıt
    Çoğu marka burada ürettiriyor ama markalar arasında kumaş kalitesi farkı var.

• riveryilmaz kullanıcısına yanıt

9 kasım kargo verileceği tarih gözüküyor hocam bende

• quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

Çoğu marka burada ürettiriyor ama markalar arasında kumaş kalitesi farkı var.
    15 liraya kısa kol alıp 1500 tl lik kalite beklemek ölücüler arasında moda mı?

Yerli üretim olması neyi değiştiriyor üstte yazmışsınız ya?

• quote:

Yerli üretim olması neyi değiştiriyor üstte yazmışsınız ya?
    Benim ülkemin insanı kazanıyor iş buluyor fabrikalarda ekmek yiyor. Genel manada yerli üretim kullanırım. Yurtdısı firması da burada üretiyorsa saygımız var. Ama yerli markaları desteklerim genelde kardesim.

Bütün akrabalarım tekstil işi yapıyor .Fason üretim yapıyorlar.Zeytinburnu ve merterde ve emin ol o yerli dediğin markalar kadar kalitesiz kumaş kullanan yok sana bunun garantisini verebilirim.Kaliteye baktığında yabancı markalar kaliteli kumaş kullanıyor benim arkamdan insanlar bu kötü mal demesin istiyorlar.Bizdekiler ise kalitesiz kumaş ile iş yaptırıp reklama para verip kaliteli algısı oluşturup sonra kaliteli yabancı firmalar ile fiyat yarıştırıyorlar.

• quote:

Bütün akrabalarım tekstil işi yapıyor .Fason üretim yapıyorlar.Zeytinburnu ve merterde ve emin ol o yerli dediğin markalar kadar kalitesiz kumaş kullanan yok sana bunun garantisini verebilirim.Kaliteye baktığında yabancı markalar kaliteli kumaş kullanıyor benim arkamdan insanlar bu kötü mal demesin istiyorlar.Bizdekiler ise kalitesiz kumaş ile iş yaptırıp reklama para verip kaliteli algısı oluşturup sonra kaliteli yabancı firmalar ile fiyat yarıştırıyorlar.
    Herkesin tercihi farklıdır. Ben defacto lcw alır 2 sene giyerim.

• kargosu gelen oldu mu?

• quote:

Hangi markayi alalim?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.