Şimdi Ara

-BİTTİ- Kargolamadılar, İPTAL ettiler...Lufian tshirtler HB de 18TL almayani döverler (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
222
Cevap
8
Favori
33.263
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İptal ettiler thh için başvuruda bulunalım hep beraber

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İptal edilmişş

• Başvuruyu nasıl yapıyoruz thh ye bir de parayı eksik yollamışlar arayınca düzelttiler

• Ben thhye başvuracam kaybedecek birşeyim yok en azından savunma versinler ortak metin oluşursa daha kolay olur

• quote:

Orijinalden alıntı: HrTomK

Başvuruyu nasıl yapıyoruz thh ye bir de parayı eksik yollamışlar arayınca düzelttiler

Ne kadar eksik göndermişler hocam ?

• Dekontta 72 tl yazıyordu 90 tl olması lazımdı aradıktan sonra düzelttiler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Dekontta 72 tl yazıyordu 90 tl olması lazımdı aradıktan sonra düzelttiler
    Ya da parça parça yatırdılar denk geldi bilmiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ortak metin yazacak mısınız?

• Az önce lufian müşteri hizmetleri ile görüştüm .bu ürünler hala satışta neden iptal ettiniz dedim.cevsp olarak arkadaşlar fiyatı yanlış girmişler o yüzden iptal ettik dedi .

• Benim de 7 tişört iptal. Aramadılar direkt iptal ettiler SMS atmışlar. Ben de thh ye gitmek istiyorum yol gösterecek olan var mı? Toplu halde yapılacaksa onda da varım.

• Toplam 5 ürün 90 liraya almıştım.. 2'si kendime 3'ü hediye olacaktı.. Hepsi iptal edilmiş.. Müşteri hizmetlerini aradım, al ver derken hediye çeki tanımlamak için kayıt oluşturuyorum dedi.. 10 Tl hediye çeki uygun görmüşler 😡
    Bu mudur şimdi?

• HrTomK H kullanıcısına yanıt
    Bende de eksik vardı, parça parça yatmış.

• HB müşteri hizmetlerini aradığımda lufian tedarikte sıkıntı yaşıyor dedi bunlar kac defa ürünü 18 TL'den satışa koydu hiç mi stok kontrolü yok hiç mi ne sattıklarını bilmiyor külliyen yalan hakkımızı arayalım bir şekilde

• quote:

Ben thhye başvuracam kaybedecek birşeyim yok en azından savunma versinler ortak metin oluşursa daha kolay olur

aynen dolandırıcıları şikayet etmek lazım

• Scuderia F1 kullanıcısına yanıt
    Şikayet oluşturmuştum onun sonucunu bekliyorum ayrıca biraz yoğunum. Akşam ayrıntılı bir şekilde yazarım inşallah.

• Benimki hala iptal edilmedi, napayım arayıp iptal mi ettireyim pekte ihtiyacım yoktu.  

• quote:

Orijinalden alıntı: happyfarmer

Az önce lufian müşteri hizmetleri ile görüştüm .bu ürünler hala satışta neden iptal ettiniz dedim.cevsp olarak arkadaşlar fiyatı yanlış girmişler o yüzden iptal ettik dedi .

Hocam biz de lufian'la görüşüp görüşmeyi thh dilekçesine ekleyebiliriz, somut kanıt stok olduğuna dair.

• Scuderia F1 kullanıcısına yanıt
    Konuşmayı kayıt edip yollasak delil yerine geçmez .izinsiz kayıttan dolayı fakat internet magazasinin görüntüsünü kayıt edebiliriz

• quote:

Orijinalden alıntı: happyfarmer

Konuşmayı kayıt edip yollasak delil yerine geçmez .izinsiz kayıttan dolayı fakat internet magazasinin görüntüsünü kayıt edebiliriz

Yok hocam zaten görüşmeler lufian tarafından kaydediliyor, bizim böyle böyle dendi bize dememiz yeterli olur bence. Burda aksi bir şeyi ispat etmek isterse lufian kayıtlara başvurur diye düşünüyorum, kayıtlar onlarda çünkü

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.