Binbaşı
15 Kasım 2003
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
23 üye
Görüntülenme
Toplam: 237 (Bu ay: 2)
Gönderileri
Arkadaşlar, farmasi ürün almak isteyenler varsa ürünler için irtibata geçebilirler.
Merhaba arkadaşlar,

Yeni doktoraya başlayanlar var mı aranızda?
7-8 sene önce tezli yüksek lisansı bitirmiştim.
şimdi doktora yapmak istiyorum.

Ales ve YDS'ye giriş haricinde yapılması gereken neler var acaba?
birileri özet geçebilir mi?:)

YDS zor diyorlar, nasıl çalışmayı önerirsiniz?
Eskiden ÜDS oluyordu, sanırım artık o sınav kalkmış, birşey bulamadım.

destekleriniz için teşekkürler.
Tecrübeli arkadaşlar yardım ltf.

2013 model 250km'de araç.
Aynı özelliklerde 2014 model aracın detay bilgisi aşağıdaki gibi.
2013 modelinin fiyatı nasıl olmalı sizce?

Yeni Fluence Touch 1.6 16v CVT Otomatik 115 bg
61.450 TL
Opsiyonlar
16'' Alüminyum Jant 900 TL
RENAULT R-Link Multimediya ve Navigasiyon sistemi 2.500 TL
Yedek Lastik 350 TL
Touch Paketi: Hız ayar ve sınırlayıcı, Arka park sensörü, Eller serbest Renault Card sistemi 1.500 TL
Metalik Renk 1.000 TL
Toplam 67.700 TL
Araç dop dolu. Park sensörü, far sensörü, yağmur sensörü, 4 cam otomatik, deri koltuk, sis farları, ısıtmalı aynalar, lastik basıncı ve arıza göstergesi, digital klima, cruise contol - hız sabitleyici vs. aklıma ilk gelen özellikleridir.

Herkesin kafasındaki en büyük sorun bu aracın kaç km yaktığıdır. . İstanbul'da Kartal - Beşiktaş veya Kartal-Gebze arasında kullanılarak katedilmiş 9278km de araç ortalama 9,6lt benzin tüketmiştir. Köprü trafiği dahil:)

Arka koltuğun ortası düz, fotoğrafı ekli.

Kilometresi orjinal, 63binde. isteyen tramerden sorgulatabilir, plakası açık. Şasi numarası ile sorgulatıldığında gelen tramer kaydı bilgilerini fotoğraf olarak ekledim.

Triptronic vites, ister otomatik kullan, ister manuel. Sport ve Kış modu bulunuyor.

Servis bakımlı, sondan bir önceki bakımı 40binde Akfit İriyıl'da yapıldı. son bakımını 60binkm'de özel bir serviste yaptırdım. 20bin km bakıma uğramak yok.

45binde 4 lastik değişti, 4 mevsim Contitental Conti Premium ve 4 adet de Michelin privacy kar lastikleri var.ikisi de tertemiz, en az 2 sene daha kullanılır.

Sağ tarafında çiziklerden dolayı kapısında boya varmış, çamurluğunda ufak bi boya çatlağı. benden önceki sahibinden kalan bir anı. (otoparktan çıkarken arabayı çizdirmiş.) Fotoğrafı ekli.

Muayenesi Nisan 2013'e kadar devam ediyor.

Alacak kişi hiç masraf etmeden binebilecektir.

Fotolara linkten ulaşabilirsiniz.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-63binde,orjinal,benzinli,otomatik,bakimli-ve-tek-kurus-masrafsiz-95052056/detay/
Merhaba,

Ipad ile açıköğretim fakültesinin e-öğrenme portalındaki dersleri izlenebiliyor mu acaba?
Bilgisi olan var mı?
Word yeni bir olay başlatmış, yıl sonuna kadar 1000 TLlik akaryakıt alımında 100 TL kazanılıyor.
daha sonra da aylık 1000 TL ye kadar %3, üzerine ise %5 puan veriyormuş. Tabii ki yeni kart alımı var, opet worldcard.ayrıca bir çok yerde ekstra avantajlar var.

Ayrıntı;

http://www.worldcard.com.tr/kartlarimiz/opet-worldcard/default.aspx?utm_source=worldcard&utm_medium=default&utm_campaign=bannercomparison#world-opet-nasil-puan-kazanirsiniz

Opet'te %5 puan kazandıran kart: Opet Worldcard!
Opet Worldcard ile Türkiye'nin en bonkör kartı World'ün tüm ayrıcalıklarına sahip olmanın yanısıra, Opet istasyonlarından yapacağınız akaryakıt veya otogaz alımlarınızda % 5'e varan oranlarda ekstra puan kazanabilir, seçkin markalarda Opet Worldcard'a özel sunulan ayrıcalıkların keyfini çıkarabilirsiniz.

Opet Worldcard ile Opet'ten yapacağınız aylık 1.000 TL'ye kadar olan akaryakıt alımlarınızda %3, 1.000 TL'nin üzerindeki harcamalarınızda ise %5 puan kazanır, bu puanları Opet istasyonlarında yapacağınız akaryakıt veya otogaz harcamalarınızda kullanabilirsiniz.

Anlaşmalı Opet istasyonlarının listesi için tıklayınız.

Opet İstasyonlarında Nasıl Puan Kazanırsınız?Anlaşmalı Opet istasyonlarından yapacağınız akaryakıt ve otogaz harcamalarınızdan, harcamanızın %0,25'i oranında Worldpuan ve %2,75'i oranında Opet'e özel ekstra puan kazanırsınız. Kazanacağınız Worldpuan'ları tüm World Üye İşyerleri'nde kullanabilirken, Opet'e özel ekstra puanları ise yalnızca anlaşmalı OPET istasyonlarından yapacağınız akaryakıt ve otogaz alımlarında kullanabilirsiniz.

Kazanacağınız bu puanlara ek olarak; her ayın sonunda Opet istasyonlarından gerçekleştirdiğiniz akaryakıt ve otogaz harcamalarınız hesaplanacak olup, bu harcamalarınızın aylık toplamının 1.000 TL ve üzerinde olması durumunda, Opet Worldcard'ınıza aylık harcama tutarınız üzerinden %2 oranında Opet'e özel ekstra puan, %2,75'e ilave olarak kartınıza yüklenecektir.

Aylık Harcama Toplamı Opet İstasyonlarında Kullanılabilen Ekstra Puan Worldpuan
0-999 TL 2,75% 0,25%
1000 TL ve üzeri 4,75% 0,25%

Aylık harcama tutarlarınız kart bazında değerlendirilecek olup, birden fazla Opet Worldcard'ınız olması durumunda aylık harcama tutarları her bir kartınız için ayrı olarak hesaplanacaktır.
Harcamalarınız bir takvim ayı üzerinden hesaplanacaktır.
Bir takvim ayında en fazla 15.000 TL'lik akaryakıt ve otogaz alışverişi karşılığında puan kazanılacaktır.
Opet istasyonlarında pompa satış fiyatları üzerinden fiyat indirimi uygulandığı durumlarda ekstra puan kazanılamaz. Opet istasyonlarında geçerli ekstra puan kazanımları, diğer kampanyalar ile birleştirilemez.
Opet'ten yapılacak akaryakıt ve otogaz alımlarında Opet Worldcard'ın kullanılması durumunda, Opet kart veya diğer Parolu kartlara verilen Paropuan kazanılamaz.
Farklı bir Yapı Kredi kredi kartınızı Opet Worldcard'a çevirmeniz durumunda;eski kartınızdaki Worldpuan'lar Opet Worldcard'ınıza aktarılacaktır. Yeni Opet Worldcard'ınıza aktarılan Worldpuan'lar tüm World Üye İşyerlerinde geçerli olmaya devam edecektir. Opet istasyonlarından gerçekleştirdiğiniz akaryakıt ve otogaz harcamalarınız aylık olarak hesaplanırken, yalnızca Opet Worldcard'ınız ile gerçekleştirmiş olduğunuz harcamalar dikkate alınacaktır. Eski Yapı Kredi kredi kartınızla Opet istasyonlarından gerçekleştirmiş olduğunuz akaryakıt ve otogaz harcamalarınız aylık hesaplamada dikkate alınmayacaktır.
Opet Worldcard'ınızı farklı bir Yapı Kredi kredi kartına çevirmeniz durumunda; eski kartınızdaki puanlar yeni kartınıza aktarılacaktır. Yeni kartınıza aktarılan Worldpuan'lar tüm World Üye İşyerlerinde geçerli iken, Opet'e özel ekstra puanlar yalnızca anlaşmalı Opet istasyonlarından yapılacak akaryakıt ve otogaz alımlarında kullanılabilecektir. Opet'e özel ekstra puan kazanma özelliği yeni kartınıza taşınmayacaktır.
Yapı Kredi ve Opet yukarıda belirtilen kampanya ve puan kazanımlarını durdurma, değiştirme ve sona erdirme hakkını saklı tutar.

Opet İstasyonlarından Kazandığınız Puanları Nasıl Kullanabilirsiniz?Opet istasyonlarından gerçekleştirdiğiniz akaryakıt ve otogaz harcamalarınız sonucu kartınıza yüklenen Worldpuan'ları tüm World Üye İşyerlerinde, Opet'e özel ekstra puanları ise yalnızca anlaşmalı Opet istasyonlarından gerçekleştireceğiniz akaryakıt ve otogaz alımlarında kullanabilirsiniz.

Kayıp/Çalıntı Sigortası
Opet Worldcard'ınız kaybolursa ya da çalınırsa, hiçbir zarara uğramazsınız; çünkü Opet Worldcard kötü amaçlı kullanımlara karşı “Sınırsız Sigorta Güvencesi”ne sahiptir. Kartınız kaybolduğunda ya da çalındığında yapmanız gereken tek şey, durumu anında 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı'na bildirmektir. Bildiriminizden önceki 24 saat içinde gerçekleşen kötü amaçlı kullanımlardan doğan zararlar 150 TL ile sınırlı olmak üzere sigorta kapsamına alınır.

Avis araç kiralamada %10 Worldpuan
Carwax'ta %20 Worldpuan
Bosch Car Service'te %10 Worldpuan
Navking.com'da %20 Worldpuan
Setur'da 3 kat Paropuan*
* Kampanya Aralık sonuna kadar uçak bileti hariç harcamalarda geçerlidir.

** Paropuan ile ilgili detaylı bilgi ve görüşleriniz için 444 67 38 (OPET)' i arayabilirsiniz.

Arçelik'te belirli ürünlerde %6 indirim
İndirimli ürünler:
Derin Dondurucu/Ankastre Derin Dondurucu
Buzdolabı/Ankastre Buzdolabı
Bulaşık Makinesi/Ankastre Bulaşık Makinesi
Çamaşır Makinesi/Ankastre Çamaşır Makinesi
Kurutucu
Fırın/Ankastre Fırın
TV/LCD TV
* %6 indirim, 2 sene içerisinde sadece 1 adet üründe geçerlidir. 2 sene dolmadan ikinci bir ürün indirimli alınamaz.

Soba, Kombi, Infrared Isıtıcı, Şofben, Termosifon
Klima
Dizüstü Bilgisayar/Masaüstü Bilgisayar
* %6 indirim, 2 sene içerisinde sadece 2 adet üründe geçerlidir. 2 sene dolmadan üçüncü bir ürün indirimli alınamaz.

Ankastre Ocak, Ankastre Davlumbaz, Ankastre Mikro Dalga, Çöp Öğütücü
DVD, Uydu Alıcı, Dect Telefon, Kamera, Fotoğraf Makinesi, Ev sinema sistemi, Navigasyon, Müzik Seti
Bilgisayar/TV Aksesuar, TV Sehpa, Kombi Aparat, Radyatör
KEA, Mini-Midi Fırın, Mikrodalga, Aspiratör,Ocak, Süpürge, Su Pınarı, Vantilatör
* %6 indirim, 2 sene içerisinde sadece 3 adet üründe geçerlidir. 2 sene dolmadan dördüncü bir ürün indirimli alınamaz.

* İndirim hakkı, ilk 100 bin Opet Worldcard'a sağlanacak olup, indirimli ürünler stoklarla sınırlıdır.

** Opet Worldcard'a sunulan faydalar başka kampanyalar ile birleştirilemez.

*** Kampanya ile ilgili detaylı bilgi ve görüşleriniz için 444 67 38 (OPET)' i arayabilirsiniz.

Ford Güvence alımlarında 20 kat Paropuan
* Ford Güvence alımında kazanılan paropuanlar sadece Ford Yetkili Servislerinde harcanabilir.

** Ford Güvence alım koşulları için Ford Yetkili Servislerinden bilgi alabilirsiniz.

Yapı Kredi ve Opet yukarıda belirtilen kampanya ve puan kazanımlarını durdurma, değiştirme ve sona erdirme hakkını saklı tutar.
Merhaba,
Dahili cd-dvd playerı olan, hafıza kartı okuyusu bulunan lcd tv öneriniz var mı?
1 tcell ve 1 de avea hattım var,
avea hattımı tcell e taşımak ve ikisini de aynı sim kart ile kullanmak istiyorum. Bu mümkün müdür? Eskiden iş ve bireysel hatların aynı anda kullanabilirliği ile ilgili reklamlar hatırlıyorum fakat konu hakkında websitesinde bir bilgi bulamadım.
Arkadaşlar,
Ahmet Yılmaz isimli bir zat'tan (bir siyasi parti lideri) sürekli, hemen hemen iki - üç güne bir sms alıyorum. Daha sonra aynı sms bir başka isimle, genel başkan adayının düşüncesini anlatan (ilk mesajdan anlamayacak kadar salak olarak düşünmüş olabilirler) bir sms daha geliyor.
Okumadan silmek bile vakit almaya başladı, bunu engellemenin bir yolu var mı?
operatör tcell.
Hakkında
Konum: İstanbul, Kartal
Forum İmzası:
Referanslar;SrkNz;bukalemuns,MODDA,trulli,ice_blue;nucro,amaninmorkoyun,mokoko,fastfurious,sarpertas,PsyChOpaTh,sarpuli,saruman,HardveyrManyaı
Hakkımda:
İstanbul Üniversitesi
Sosyal Bilimler Enstitüsü
İşletme Fakültesi
referans: nucro,amaninmorkoyun,mokoko,fastfurious,sarpertas,PsyChOpaTh,sarpuli,saruman,HardveyrManyaı
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Skoda
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
ISS
KabloNet
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 12 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 19 sa.
Mesaj Sayısı: 1.001
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 5.434
İkinci El Bölümü Mesajları: 667
Konularının görüntülenme sayısı: 16.243 (Bu ay: 600)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 287 (Bu hafta: 9)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.