Y

Yüzbaşı
18 Mayıs 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 55 (Bu ay: 1)
Gönderileri

https://t.me/BilakeFinance_bot?start=r00239383720

5 ref sagladiginizda cuzdana cekim yapabiliyorsunuz

Borsanin kendi coini. Alabilmek icin kyc sart. Alip unutmak en iyisi.

https://p2pb2b.io/pact?referral=b4873f32

silinsin

Turkiyede ki sok marketlerde yapilacak p&g urunlerinden Gilette, İpana, Oral-B, Orkid, Pantene, Venus, Head&Shoulders 20tl lil alisverise cift kisilik sinema bileti. Alisveris fisini qumpara uygulamasinda fotografini cekip gonderiyoruz sonra inceleyip 48 saat icinde bilet kodunu gonderiyorlar. Guzel kampanya. Yapi kredisi olanlara 25x4 alisverise 15puan hediyesiyle guzel kombo

Biletler 20/07/17 tarihine kadar gecerli. 3d imax vs gecerli degil. 3d olsa daha iyi olurmus aslinda yine de degerlendirilebilir sonucta cift kisilik.
2500 civari photoshopta kasmayacak,pes fifa yaris oyunlari gibi oyunlari oynayacak, donma kasma yapmayacak notebook ariyorum. Marka takintim yok. Hp geri odeme ile guzel duruyor fiyatlari bir tek onlara baktim. Birde nvidia ve amd ekran kartlarinin birbirlerine karsiliklari nedir? Tablo seklinde vs bilginiz var mi? Tesekkurler.
Merhaba. Laptopin anakart yandi. Hard diskte onemli verilerim var. Googledan baktim ama net cevaplar bulamadim. Ben bozul laptoptaki hard diski su anda kullandigim laptopa nasil baglarim ya da su anda kullandigim laptoptaki hard diskin yerine kullanabilir miyim? (

Hard disk kutulari varmis sanirim. Her kutuyu kullanabilir miyim? Yoksa sirkecide direlt taktirayim mi?

Sorular ve sorunlar karisik olduysa affola:)
Arkadasim abd den gelirken almis kendine. Ufak yigeni oyun oynarken almis suya koymus anakart yanmis. İzmirde bir kac yetkili servise gostermis abd urunu oldugu icin pek orali olmamislar. Rica etti burada ki apple merkezlerine goturmemi telefonu gonderdi. Simdi randevu pesindeyim de kafamda bir soru var. Abd urunu diye bakmamazlik yaparlar mi? Garanti kapsaminda degil zaten, parasi neyse o sekilde yaptirmak istiyoruz veya degisim. Daha once deneyimleyen oldu mu acaba?
Amazon dan kod alimi icin anlastik. Parayi gomderdim ancak kodun is yerinde ki pc de oldugunu birazdan gidip gonderecegini soyledi. Telefon numarasina ulasilamiyor. Enparaya otoraz ettim bakalim ne sonuc cikacak Daha once baska bir dolandiricilik icin savciliga basvurmustum hala
Sonuc yok. Ne yapabilirim?
5s kiliflar tam uyumluluk sagliyor zaten se icin ozel olarak uretilmedi galiba. Ama 5c kiliflar tam uyar mi acaba?
Oncelikle ev ogrenci evi.Surekli spotculardan 300 400e alip dogru duzgun kullanamadan cope atmaktan biktim. Finlux vestel altus vs 700 civarı 6 7kg makineler var. Bir yandan da ariston hoover seg 900 civari 8 9kg makineler var. Ne kadar kapasite o kadar iyi kafasindayim aslinda. Ama tabi bir bilgim de yok. Uzun yillar kullanabilecegim uzmeyecek bir makine arayisindayim. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Ornegin su makine fena durmadi;
https://www.carrefoursa.com/d/hoover-dxc-39a-1-s-9-kg-camasir-makinesi
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 28 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.310
İkinci El Bölümü Mesajları: 33
Konularının görüntülenme sayısı: 36.987 (Bu ay: 380)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 292 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.