Şimdi Ara

-BİTTİ- Kargolamadılar, İPTAL ettiler...Lufian tshirtler HB de 18TL almayani döverler (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
222
Cevap
8
Favori
33.262
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Pi kullanıcısına yanıt

30 derecede tersini çevirip makinaya atıyorsunuz.Kurutma makinesi kullanmıyorsunuz. Direk güneş ışıgında kurutmuyorsunuz. Ters yuzunden ütülüyorsunuz.

• Alanlar dikkat etsin orjinal urun olmayabilir defolu olabilir 3 5 sene oncesi olabilir yada fiyat hatasi deyip gönderilmez sonra iade ile ugrasma riskini goze alin kargoya git gel vs onla uğrasacağına magazalarda outlette 30tlden kisin satiliyor zaten

• Alamadık :(

• Alamayanlarin gozleri yasli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: davetsiz07

Alanlar dikkat etsin orjinal urun olmayabilir defolu olabilir 3 5 sene oncesi olabilir yada fiyat hatasi deyip gönderilmez sonra iade ile ugrasma riskini goze alin kargoya git gel vs onla uğrasacağına magazalarda outlette 30tlden kisin satiliyor zaten

Burdan 15 tl ye aldik.

• Alamadik. Cokta uzulmedim gerci ama alsakta fena olmazdi. :)

• mhmtdrk10 M kullanıcısına yanıt
    Utu ile mi kurutuyorsun Antalyadayım kurutma mak var ama guneste kurutuyorum valla benle mi yaşayacak en iyi marka da alsan 20 yikamadan sonra pike kumas renk atar

• mhmtdrk10 M kullanıcısına yanıt
    Kurutma makinemiz yok hocam. Balkonda gölgede kuruyorlar. Direkt günes altında değil. Ama tersten ütüleme yapmıyoruz sanırım özellikle. Bu hususa dikkat edelim. Hususi bir tişört alıp deneyeceğim. Tesekkurler.

• Mısır pamuğu mu ki?

• Üzülmeyin valla kisin tisort indirimi bitmez çünkü stok nasil eriyecek yazin bile indirime giriyor sezon acilisinda kisin 15tlye satilir benim ihtiyacım yok tişört cok hatta giyilmemiş bile var elden çıkarsam mi diye bile düşündüm
    Malum Antalyada yazin atletle gezmekten giyemiyorum ki alsam dolapta bekleyecekti esofman alti olursa alirim ama ona ihtiyaç var firsat gören olursa ilistirirse beni de sevinirim ☺

• Yazın giydiğim için aksamdan asıyorum sabaha kadar kuruyolar demek istedigim öğlen sıcagında kurutmayın.Kaç yıkamaya dayanır markadan markaya değişiyor ama misal bende ispanya üretim zara tshirt var 3 sene ben giydim 2 senedir de kardeşim giyiyor daha bu yaz rengi attı evde giyiyoruz şimdi de...

• -frambuaz kullanıcısına yanıt
    Topragim hg slmlar aldin mi sicakta ben giyemiyorum diye bakmadim bile ☺

• 15 tane urunden mi secim yaptiniz laon kolleksiyon mu
    60tl olanlar mi 18tl idi

• eeee fiyatlar 59.90 hep bittimi yoksa

• O abartılı fiyatlar olunca daha fazla şey bekliyor insan doğal olarak ama 18 TL için gayet iyi bir ürün. Konuyu açan arkadaşa teşekkürler.

• davetsiz07 kullanıcısına yanıt

Çamaşırları Güneş altında kurutmayın..

Güneş elbiseleri kısa sürede çürütüp yırtılmasına sebebiyet veriyor.

Perdelerin güneş gören bölümlerinin hemen çürüyüp yırtıldıgı gibi..

Ben güneşi bu sebeple pek sevmem ve güneş ışınlarının narin tenime-BİTTİ- Kargolamadılar, İPTAL ettiler...Lufian tshirtler HB de 18TL almayani döverler -BİTTİ- Kargolamadılar, İPTAL ettiler...Lufian tshirtler HB de 18TL almayani döverler doğrudan vurmaması için elimden geleni yaparım-BİTTİ- Kargolamadılar, İPTAL ettiler...Lufian tshirtler HB de 18TL almayani döverler 

• quote:

Orijinalden alıntı: davetsiz07

Alanlar dikkat etsin orjinal urun olmayabilir defolu olabilir 3 5 sene oncesi olabilir yada fiyat hatasi deyip gönderilmez sonra iade ile ugrasma riskini goze alin kargoya git gel vs onla uğrasacağına magazalarda outlette 30tlden kisin satiliyor zaten

Helall,, konuş gözüm, katılıyorum-BİTTİ- Kargolamadılar, İPTAL ettiler...Lufian tshirtler HB de 18TL almayani döverler 

• davetsiz07 kullanıcısına yanıt

Valla hocam sırf nası durduğu görünsün diye geçen aldığım (aynı) tşörtü giyip foto atacaktım ama dün yazlıkları katlayıp kaldırdım:), lufian giyiyormusun bilmem ama network kadar slim değil tam benlik, networkte bayılacak gibi oluyorum sadece ramazanda zayıflayınca aç aç giyince oluyor:)

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.