Şimdi Ara

Bitti - İlk Kez Akbanklı Olup K.K. Alana 500(%20)+250(500) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
258
Cevap
14
Favori
25.649
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kampanya uygulamada görünmüş müydü acaba? Ben axesse başvurdum uygulamalarda kampanya görünmedi. Kampanya görünmüyorsa yararlanamazsınız dedi mh kapattırdım kartı kullanmadan.

• Dopplereffect kullanıcısına yanıt

Hocam kampnya uygulamada gorunmedı. Dırek ty cuzdana yukleme yaptım msj geldı 250 kazandınız diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende de görünmüyordu ama biraz önce 500tlik alışveriş yaptım.250 tl hemen yüklendi.

• bana hep aynı cevap

Geçici süre için işleminizi gerçekleştiremiyoruz. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

• axess kartım hiç olmadı ama neo kart yani hesap kartı akkart var

başvursam 250 tl vurgun ben de yapabilirim di mi

yoksa ilk kez filan falan, Şubeye git ulan mı der yoksa işlemini geçekleştirmiyoruz mu der

yarın gündüz deneyecem bakalım ne çippara vursak kar elalem gemilerle uçaklarla yurtdışında dolarlar

• Wings kart ücreti nasıl olacak ?

ilk sene ücret yok ancak sonrasında ? Bu akbank erken kapatırsak o aidatı alır gibi

• Bucephalas B kullanıcısına yanıt
    Ben varim hocam ama tel nom annemin tc nolu hesabina kayıtlı kendi tcme acilmis hesap yok tc noma gore mi bakarlar ilk kez açmış mi olurum?

5000tl kredi de devam ediyor mu hakkimi ancak oyle birlestirip acarim yoksa akbanka güvenilmez

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Geçenki 5000tl lik kredi için hesap açmıştım. Kart almamıştım o zaman. Şimdi de karta başvurdum 250tl chip para yattı. Bilgilendirene teşekkürler.

• arkadaşlar akbankta hiçbir kayıdım yok kart hesap vs. uygulamadan direk müşteri olamam kimlik kartım eski görüntülü nfc müşterisi olamam uygulamadan veya web den kredi kart başvurusu yapsam otomatik olarak akbank müşterisi + kredi kartı alıp 500+250 den yararlanabilirmiyim.

• Görüntülü görüşme ile ilk kez akbank müşterisi oldum ,ancak diğer bankalarda bulunan kredi kartı limitlerim dolu olduğu için kredi kartı tahsis edilemedi uyarısı verdi ben de en para kredi kartımın ve denizbank kredi kartımın limitlerini düşürdüm , bu düşüş kartlarıma yansıdı ancak tam olarak yansıması bir haftayı bulabilir dedi MH , bu düşüş yansıdıktan sonra Axess kartıma limit tanımlanabilecek mi acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helsloot -- 6 Ocak 2022; 13:39:6 >
  • helsloot kullanıcısına yanıt
    Aynı durumdan müzdaripim 7 ile 10gün dediler 2 kartın limitini düşürdüm 20 gün etti hala vermediler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • enginozen E kullanıcısına yanıt

Normalde olması lazım şartlara göre ama şartlarda olmayan ama tanıtımda bulunan bir metin işi riske atıyor. İkinci mesajda sordum, denemeden cevap bulmak zor. Denerseniz yazın, güncelleyelim.

• baba1993 kullanıcısına yanıt

haydaaa , boşuna mı düşürdük o zaman bu ne saçmalık niye vermiyorlar ki ?

Hoacam peki başvuru tarihimizi 31 ocak dolmadan yaptığımız için atıyorum 2 ay sonra verilse puan yatar mı ?

• Wings kartta kazandıgım 250 chıp parayı otomatık ucus puanına cevırmısler. Bunu gerı chıp para yapıyorlar mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

zannetmiyorum hocam ancak kampanya şubatta filanda devam eder gibi

• halkbankla ilişiği kestim banka kart limiti boşa düşünce Vakıfbank limiti yüksellteceğiz diye mesaj attı uyanık

açılan limitime vakıf el koymadan Axees kredi kartını ilk defa almak için teşebbüste bulundum 2 dakikada onay geldi

9690 tl limitle açıldı dijital kart oluşturdum fiziki kart da göndereceklermiş gelecek

bakalım iyi mi ettim kötümü ettim şu 250 çipparayı bir alalım gerisi Allah Kerim

• vitriol kullanıcısına yanıt

Halkbankla ilişiği ne kadar süre önce kestiniz axess'e başvurmadan ?

bu linkte https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/151595023 halkbank ile ilgili tecrübe ve mutsuzluğumu paylaştım

sanıyorum evet tam 1 ay önce kapatın tüm kartlarımı hesabımı dedim. 20 gün olmadı paraf karta aidat iadesi verildi ve şimdi halkbankta hiçbir şeyim yok

limit açıldı vakıfbank atladı (limitimdeymiş gözü) onay vermedim dün gece axeee karta AKBANK MOBİLden tıklayıp form çıktı başvurdum oldu bitti ; temiz!

• İlk yıl kart aidatı yokmus peki yıl dolmadan kartı kapatmak istersek ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.