Şimdi Ara

Bitti - İlk Kez Akbanklı Olup K.K. Alana 500(%20)+250(500) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
258
Cevap
14
Favori
25.648
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kart kapansa da taksitler halinde ödemenize devam ediyorsunuz. Kart numarasını not edin ve başka bankadan eft ile o kart numarasına yollayın :))

• Arkadaşlar, az önce Akbank mobil üzerinden çipli kimliğim ile görüntülü görüşme olmaksızın Akbank müşterisi oldum ve kredi kartı başvurumu gerçekleştirdim.. Yani mobilden müşteri olmak için görüntülü görüşmeye ihtiyaç yok :))

• uzaypatronu kullanıcısına yanıt

Açıklamayı detaylı okudum 500 250 için internet yazmıyor

%20 için internet yazıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende geçen hafta başvurmuştum mobil'den ancak limit tanımlanmamıştı diğer kartların limiti yüksek olduğu için , bende iki kartımın limitini düşürdüm ve Axess kartıma 2700 TL tanımlanmış ve açılmış , şimdi puanı en kısa yoldan kazanmak için "" 500(%20)+250(500) "" ne şekilde harcalamalıyız bi taktik verin beyler

• prok P kullanıcısına yanıt

bende seneyi aşkın süre önce axess i kapatmıştım. Ancak free kart vardı. Bugün başvurdum axess e onaylandı. 500 tl işlem yaptım ama chip gelmedi. Kapattırmak istedim 6 ay açık kalmaya 150 tl chip önerdiler. Kabul etmedim. Benim durumumda olanların bilgisine.

• Mizan23 kullanıcısına yanıt

Hovsm benim de platin görünüyor ama fiziki kart gelmeden digital olarak mobil uygulamada görünüyor kartım digital olarak çıkmış olmuyor mu anlamadım

• MikaHakkinen kullanıcısına yanıt

hocam, telefonun nfc özelliği olması gerekli mi?

• Kart aidatı nedir?

• Yaptığım 526 lira harcamaya 250 chip puan gelmişti. Şimdi harcama güncel hareketlere düşmüş ve chip para ile ödeme seçeneği gelmiş. Harcamanın 250 lira kısmını kazandığım chip para ile ödesem işlem 500 lira altına düşeceği için benden puanları geri almaya çalışır mı banka acaba? :D

• quote:

Orijinalden alıntı: prok

Yaptığım 526 lira harcamaya 250 chip puan gelmişti. Şimdi harcama güncel hareketlere düşmüş ve chip para ile ödeme seçeneği gelmiş. Harcamanın 250 lira kısmını kazandığım chip para ile ödesem işlem 500 lira altına düşeceği için benden puanları geri almaya çalışır mı banka acaba? :D

Öyle bir şey sizce olur mu? Ortada iade/iptal yok ki chip ile ödeme bir kaç aydan beri var kısaca bir şey olmaz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Olmaz diye düşünüyorum ama yine de emin olamadım. Sonuçta chip ile yapacağım ödeme o chipleri kazanmamı sağlayan harcamayı 500 liranın altına indirecek. (chip ile ödenen kısmı harcamadan düşünce)

• quote:

Orijinalden alıntı: prok

Olmaz diye düşünüyorum ama yine de emin olamadım. Sonuçta chip ile yapacağım ödeme o chipleri kazanmamı sağlayan harcamayı 500 liranın altına indirecek. (chip ile ödenen kısmı harcamadan düşünce)

Bir şey olmaz merak etmeyin sonuçta siparişinizde iptal/iade yok size verilen chip i borç ödemede gayet kullanabilirsiniz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

oha kredi kartını borcunu chiple ödeyebiliyorsak çok iyi internet sitelerindeki cüzdana vs atmaya gerek kalmadı ozaman :))

500 liralık harcama yapınca 250 lira gelecek hocam ona OK , peki ya birde 500'ün %20 si mi gelecek ilk kez akbanklı olup kredi kartı alanlara ?

• helsloot kullanıcısına yanıt

Axess'te bir süredir var zaten chip para ile kart hareketlerini ödeme.

• helsloot kullanıcısına yanıt

%20 gelecek mi bilmiyorum. Onu takip edebildiğimiz bir ekran yok galiba. Aslında onun da geleceğini bilsem harcama yapmaya devam edeceğim ama emin olamadığım için 500 lira harcadım sadece 250 gelsin diye.

İlk kez akbanklı olup ilk kezde kredi kartı aldıysanız gelmesi lazım ? ben de ona göre alışveriş yapacağım da ondan soruyorum , yok mu konuda ikisini de kazanan ?

• Aralık ayında bu kampanyaya katılıp %20si yatan var mı? Ayın kaçında yatacak?

• Arkadaşlar biraz önce MH ile görüştüm bu 500/250 chip veren kampanyada akaryakıt geçerliymiş internet harcaması olması önemli değilmiş , bilginize .

İki kampanyadan da puan kazanan var mı ? Hem 500' e 250 kazanıp hemde 500'ün %20 si 100 lirayı alan var mı ?, ben MH ile görüştüm evet kazanırsınız dedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helsloot -- 11 Ocak 2022; 17:12:0 >
  • gurqi kullanıcısına yanıt

Evet dostum. Nfc özelliği olan telefon ile olması gerekiyor.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.