Şimdi Ara

Bitti - İlk Kez Akbanklı Olup K.K. Alana 500(%20)+250(500)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
258
Cevap
14
Favori
25.618
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • "İlk Kez Akbanklı olup, Axess veya Wings Sahibi Olacaklara Özel 500 TL" Kampanya Detayları

• Kampanya 1 - 31 Ocak 2022 tarihleri arasında, ilk kez Akbank müşterisi olup, Axess veya Wings asıl kredi kartı başvurusu yapan müşterilerimiz için geçerlidir.
    • İlk kez Akbank'lı olacak müşterilerimiz Akbank Mobil uygulaması içinden "Akbanklı Olmak İstiyorum" butonuna tıklayıp bilgilerini girdikten sonra "Kredi Kartı" ürününü sepete atabilir ve Müşteri İletişim Merkezimiz ile kısa bir görüntülü görüşme yaparak sadece birkaç dakika içinde Akbanklı olabilir ve başvurusunu tamamlayabilirler ya da www.akbank.com, www.axess.com.tr, www.wingscard.com.tr web sayfalarından Axess veya Wings başvurusu yaparak Akbank Mobil'de müşteri olma sürecini tamamlayabilirler.
    • Kampanyadan yararlanabilmek için, başvuru formunda "kartımın anında dijital kullanıma açılmasını istiyorum" seçeneği seçilerek anında dijital kullanım özellikli kart sahibi olunabilir.
    • Akbank Mobil'den anında "Cebe İnen" kart başvurunuzu yapıp sözleşmenizi imza derdi olmadan anında "Akbank Mobil'den" onaylayarak başvurunuzu tamamlayabilir, kartınızı anında internet alışverişlerinde kullanmaya başlayabilirsiniz.
    • 01.01.2022 öncesi açık Axess veya Wings kartı olmayıp, 01.01 - 31.01.2022 arasında başvurarak, 31.01.2022'ye kadar kartı onaylanan müşteriler kampanyadan faydalanabilir.
    • Başvurusu onaylanan müşteriler kampanya kapsamında 31 Ocak 2022'ye kadar internet harcamalarından %20, işlem başına 100 TL, ayda toplam 500 TL'ye varan chip-para kazanabilirler.
    • Kampanya boyunca 500 TL chip para kazanımına ek olarak, üye işyerlerinden ve diğer kampanyalardan da chip-para kazanılabilir.
    • Akbank Mobil uygulamalarının güncel versiyonlarını indirerek başvuru yapılmalıdır.
    • Kampanyaya Free, ticari kartlar, ek kart ve sanal kart başvuruları dâhil değildir.
    • Kampanya müşteri bazında gerçekleştirilecektir.
    • Kampanyadan sadece ilk kez Axess veya Wings asıl kredi başvurusu yapan ve anında dijitalden kullanım özelliğini seçen müşteriler yararlanabilir.
    • Akbank müşterileri, kartları adreslerine ulaşmadan, anında internet harcamaları ve mobil ödemelerde kullanabilir.
    • Hak edilen chip para harcamanın yapıldığı kartın işlemden sonraki ilk hesap özetine yansıyacaktır.
    • İptal edilen işlemlerde chip para kazanımları da iptal edilecektir.
    • Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dâhil değildir.
    • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
    • Üstelik Axess veya Wings Kredi Kartı sahibi olan müşterilerimiz 1 yıl kart ücreti ödemiyor.

"İlk Kez Axess veya Wings Sahibi Olacaklara Özel 250 TL" Kampanya Detayları

• Kampanya 1 - 31 Ocak 2022 tarihleri arasında, Axess veya Wings asıl kredi kartı başvurusu yapan Akbank müşterilerimiz için geçerlidir.
    • Şube, Müşteri İletişim Merkezi, Akbank Mobil, Axess Mobil, İnternet Şube, ATM, Akbank.com, axess.com.tr, wingscard.com.tr kanalları aracılığıyla kredi kartına başvurulabilir.
    • Başvuru formunda "kartımın anında dijital kullanıma açılmasını istiyorum" seçeneği seçilerek anında dijital kullanım özellikli kart sahibi olunabilir ve Akbank müşterileri, kartları adreslerine ulaşmadan, anında internet harcamaları ve mobil ödemelerde kullanabilir.
    • 01.01.2021 öncesi açık Axess veya Wings kartı olmayıp, 01.01 - 31.01.2022 arasında başvurarak, 31.01.2022'ye kadar kartı onaylanan müşteriler kampanyadan faydalanabilir.
    • Başvurusu onaylanan müşteriler kampanya kapsamında 31 Ocak 2022'ye kadar ilk 500 TL ve üzeri harcamalarında 250 TL chip-para kazanabilirler.
    • Kampanyaya Free, ticari kartlar, ek kart ve sanal kart başvuruları dâhil değildir.
    • Kampanya müşteri bazında gerçekleştirilecektir.
    • Kampanyadan sadece ilk kez Axess veya Wings asıl kredi kartı başvurusu yapan müşteriler yararlanabilir.
    • Kampanya boyunca 250 TL chip para kazanımına ek olarak, üye işyerlerinden ve diğer kampanyalardan da chip-para kazanılabilir.
    • Kazanılan chip-paralar kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra anında karta yüklenecektir.
    • İptal edilen işlemlerde chip-para kazanımları da iptal edilecektir.
    • Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dâhil değildir.
    • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
    • Üstelik Axess veya Wings Kredi Kartı sahibi olan müşterilerimiz 1 yıl kart ücreti ödemiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgi@sayar -- 5 Şubat 2022; 13:21:28 >

• Görüntülü görüşme şart mı tam anlayamadım. Şart değilse başvururuz bakalım.

Ben kampanya sayfası göremedim ama şu sayfanın altında görülebiliyor.

https://www.akbank.com/basvuru/Kredi-Karti/EntryPoint.aspx

Ekleme:

Yanlış anlamadıysam;

ilk defa müşteri olup dijital kullanım şartıyla kredi kartı alanlara 500 + 250 TL.

aktif müşteri olup kredi kartı olmayanlara dijital kullanım şartıyla kredi kartı alanlara 250 TL.

Sektörde olan birileri cevap verebilir mi acaba?

1- Görüntüleri kaydetme ses/yüz bilgilerini depolama/satma gibi işler yapılmıyor değil mi bankalarca? Zira bunlar önemli bilgiler 500TL'ye birilerine bunları teslim etmek mantıklı olmaz.

2- Herhangi bir bankaya bir gelir bildirdiğimiz zaman o gelir bilgisi tüm bankalar için ortak olan bir alana giriliyor mu? Yoksa bankalar kafalarına göre mi takılıyor? Örneğin gelir 10 bin, kart limitleri toplamı 40 bin, bankaya gittiniz 12 bin gelir bildirdiniz, 2 bin limit artırımı istediniz, bu 12 bin bilgisi ortak bir alana kaydedilip kişiye 6 bin daha limit hakkı veriyor mu bunu merak ediyorum.

Ekleme 2:

Zaten ikinci kampanya için başvuru yapılsa aynı zamanda ilk defa müşteri olmuş olunacağı için ilk kampanyanın şartları da sağlanmış olur gibi duruyor. Yine de emin olamadım %20'yi ilk alan yazsın lütfen.

Ekleme 3:

Mobilden Kredi Kartına başvur diyerek ilerledim hızlıca başvurdum fakat şartlarda belirtilen "kartın dijitale açık gelmesi" herhangi bir yerde seçilmediği için, bilgileri elle girerek başvuruyu tamamla gibi bir yer vardı, tıklayıp bilgileri girdikten sonra son aşamada yine görüntülü görüşme çıktı, uygulamaya izinleri verince anında MH karşıma çıktı. Bankamız müşterisi olduğunuz için bilgilerinizi güncelleme işlemi gerçekleştireceğiz dedi. Yani 15 yıl önceki maaş hesabını görüp "müşterimizsiniz" dediler. Boş yere diğer bankalardan limit düşürmekle kaldık.

Ekleme 4:

Geri arandım, sadece kampanyadan yararlanmak için başvurdum deyip iki kampanyayı saydım, bu kez de "dijitale açık gelsin" seçilmediği/seçilmeyeceği için yararlanamazsınız dediler. Birinci sebepten dolayı vazgeçmiştim, meğer kabul etsem ikisinden de yararlanamayacakmışım.

İlk başta "Kampanya geçen ay da vardı yükleme yapmıyorlar." yazan arkadaşları görünce bir şarta takılmışlardır diye düşünmüştüm ama iş öyle değilmiş.

Hem müşteri değilim(yıllardır aktif hesabım yok. (diye biliyorum)), hem de kartım yok, ikisine de bahane bulup ikisini de vermeyeceklermiş. Eğer onaylayıp 2500TL harcasaydık güme gidecektik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgi@sayar -- 17 Ocak 2022; 20:7:25 >
  • bilgi@sayar kullanıcısına yanıt
    2 kampanyada daha önce Akbank müşterisi olmayanlar için geçerli. Aralıkta da aynı kampanyalar vardı. Benim açık axess kartım yoktu başvurdum ama 250 TL chip-para vermediler onda da ilk kez Akbanklı olma şartı var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gabriel+ -- 1 Ocak 2022; 20:24:36 >
  • free dahil degil

• İlk Kez Akbanklı olup, Axess veya Wings Sahibi Olacaklara Özel 500 TL" Kampanya Detayları

bunu valyozla vura vura yazdığınız iyi olmuş, bazı beyinsizlere anlatmak çok zor olmuştu önceki aylarda
  • Arkadaşlar ben böyle konulara çok yorum yapmasam da. Lütfen başvurmayın. Bir oncekinde başvuru yaptık vaatlerinde durmadılar.
  • hesabım var kredi kartım daha önce hiç olmadı ben yararlanabilirmiyim.

• millet aidatdan dolayı kabul etmiyor diye ilk yıl ücretsiz oyununu devreye almışlar Bitti - İlk Kez Akbanklı Olup K.K. Alana 500(%20)+250(500) 

• Axess musterısıydım. Daha once axess kartım vardı. Aralık ayındaki kampanyada wwings e basvurdm ve alısverıs yapınca 250 geldı. Aralık ayındakine benzer olabılır bu da
    • Kampanya 1 - 31 Ocak 2022 tarihleri arasında, Axess veya Wings asıl kredi kartı başvurusu yapan Akbank müşterilerimiz için geçerlidir.
    • ,
    • Buradan ne anlıyorsunuz?
  • aktasonline A kullanıcısına yanıt

Aralık ayındaki kampanyanın metnini yazıyorum. '' Axess veya Wings asıl kredi kartı başvurusu yapan Akbank müşterilerimiz için geçerlidir.''

• Bir üstte arkadas

Axess musterısıydım. Daha once axess kartım vardı. Aralık ayındaki kampanyada wwings e basvurdm ve alısverıs yapınca 250 geldı. Aralık ayındakine benzer olabılır bu da

yazmıs buna rağmen puan yüklenmediyse itiraz edin bence.

• aktasonline A kullanıcısına yanıt
    Ettim itiraz standart cevap geldi daha önce müşteri olduğunuz için yüklenmemiştir diye ben de üstelemedim.
  • Akbank müşterisiyim fakat daha önde akbanktan kredi kartım olmamıştı. 1 ocakta başvurdum, 10 dk sonra onaylandı, 10 dk sonra amazondan 500 tl’lik alışveriş yaptım para çekildiği anda 250 tl chip puan yüklendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uA_OzaN -- 2 Ocak 2022; 12:0:3 >
  • Bitti - İlk Kez Akbanklı Olup K.K. Alana 500(%20)+250(500)
  • Arkadaşlar 250₺ geldi ama diğeriyle birleşiyor mu? 500’e %20
  • uA_OzaN kullanıcısına yanıt
    Amazon 500 TL hediye kartı mı aldınız?
  • iki kampanyanın birleştirilmesi konusunda bir karmaşıklık var. açıklığa kavuşturmak lazım
  • Free dahil değil. Yeni kart alsak aidat vs ödeyecekmiyiz var mi bir yöntemi
  • İLKKEZ ARALIK AYINDA akbanklı oldum. axess başvurdum onay vermedi. bir kaç kere daha denedim hiçbirine onay vermedi. Kredi limitim findeks puanım yüksek 1900 gibi.

15 küsür senedir hiçbir kredim veya kart extrem geç ödenmedi.

Tüm ev faturalarım bile gününden önce ödendi. ama akbank kart vermedi bana :)

70 bin küsür olan bonus kartımı axess onay versin diye 50 bine çektim.

world kartımın limitini yarı yarıya düşürdüm. encartımı bile 100 tlye çektim :)

şimdi ben bu ay axess karta başvursam beni eski müşteri yerinemi koyacak.? hatta kart vereceği bile meçhul.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.