Şimdi Ara

Bitti - İlk Kez Akbanklı Olup K.K. Alana 500(%20)+250(500) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
258
Cevap
14
Favori
25.648
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    tüm kredi kartlarını kapat o zaman verir, bana da aynısını yapıyor iki aydır, gelirimin dört katı lmit veriyor kartı limit yetersiz diye onaylamıyor, mesela 16400 tl limit ile onaylıyor fakat tüm limitim bu olduğu için diğer kart limitlerini düşür diyor bu şekilde diye diye 2 ayda 18 tane kart başvurusu yaptım, toplam kart limitlerini 83bin den 16500 indirdim, bana onayladığı kart limitide 16500 tl şuan ama kartı diğer kartlarının limitini düşür deyip kullanıma açmıyor,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kasım ayında AXESS kredi kartımı kapattım, bu 250 liralık chip para uygulamada çıkıyor karta başvur 250 chip para kazan diye... Daha önce Axess i olup başvurup 250 chip alan varmı?

• İlk kez akbanklı şartı kötü olmuş. Akbank hesabı açmayanmı var forumda.

• ilk kez akbankli +axessli olunca 500+250 puan geliyor 1kez dogru mu?
    1 yildan once kapatsak bisey olur mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk kez akbanklı olunmak şartsa sıkıntı sorup öğrenen var mıdır? Yukarıda biri halihazırdaki müşteri olup da kk başvurup 250tl almış ama.

• Kampanyayla ilgili mantıklı soruları ikinci mesaja ekleyeceğim arkadaşlar.

• Tosla Kart Akbankın sorun olurmu ?

• Axess k.kartımı Ekim'de kapatmıştım, Aralık 13 te Axessten arayıp yeni kredi kartı verelim Aralık sonuna kadar bir kere 500tl harcamaya 250 chip kazanın dedi, peki dedim başvuruyu aldılar. 16 Aralık'ta limitiniz yetersiz, Aralık sonuna kadar diğer banka kk limitlerinizi düşürün kart çıksın dediler, en son baktım çıkmayacak 28 Aralık ta Akbank mobilden başvuru yaptım dijital kart hemen açıldı, 500 TL tyc yaptım hemen 250 chip yattı.

• paradiso45 P kullanıcısına yanıt

Emek verip herkese cevap verdiğiniz içib teşekkürler, bende başvuruyorum o zaman.

• gül_ym kullanıcısına yanıt
    Hocam Tosla kullanıp Akbank hesabınız ve kredi kartınız yoksa olur.

• JustBeHappy kullanıcısına yanıt
    Yok hocam alacağım ürünler vardı onları aldım

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • KARACABEYY K kullanıcısına yanıt

Her zamanki gibi yine yardımcı oldunuz teşekkür ederim. Eşiminde benimde sadece tosla hesabımız var o zaman axess icin başvuru yapalım

• gül_ym kullanıcısına yanıt
    Hocam rica ederim ne demek başvuru yapmadan şartları tekrar gözden gecirin eksik bir şey olmasın.

• infest06 kullanıcısına yanıt

aynı soruyu merak ediyorum =)

• İnternet üzerinden basvurdum.

İşleminize devam edemiyoruz. Lütfen en yakın şubemizi ziyaret ediniz. Yazısı çıktı

• Bitti - İlk Kez Akbanklı Olup K.K. Alana 500(%20)+250(500)

• Halit1x1 H kullanıcısına yanıt

Bende öyleyim maaş kartım akbank da kredi kartım olmadı hiç? Başvursam 500 TL gelir mi bilen varmı bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BèRuTTì -- 3 Ocak 2022; 19:27:41 >
  • aktasonline A kullanıcısına yanıt

Merhabalar onay cep telefonuna mesaj olarak mı geliyor?

• Birde arkadaşlar ing bonus kredi kartım var ben bunu kapatmak istesem taksitlenmiş ödenmesi gereken borçlar ne oluyor? Kart kapanıyor ben ödemeye devam mı ediyorum borçları her ay ekstre kesimi olarak?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.