K

Onbaşı
01 Ocak 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 211 (Bu ay: 9)
Gönderileri
Arkadaşlar merhaba

Kırmızı çizgi ile isaretlediğim yerden TV altındaki sehpaya modemi uzattığım zaman ( 4 metre Cat 6 kablo ile ) hız yarı yarıya düşüyor. Ancak kırmızı çizgi ile isaretlediğim yerde modemi tutup aynı Cat 6 kablo ile modem lan girişinden cihazlara ( mi box ve PlayStation gibi cihazlara) aktarım yapıldığında hız kaybı yaşamıyorum. Sebebi nedir? İşaretli yerden TV sehpasına modemi taşımak ve hız kaybı yaşamamak için neyi yanlış yapıyorum acaba. Yardımcı olabilirseniz sevinirim Fiber modem hız kaybı
Arkadaşlar merhaba aracım 2021 model egea 1.4 urban.geçen karlı havada birazda kendi dikkatsizligimden park esnasında kaldırıma sürttüm ciddi bir görüntü olduğunu düşünmüyorum ancak çok azda olsa bir göçük mevcut. Burayı nazarlık olarak bıraksam bir süre sonra paslanma yaparmi örnekleri olan arkadaş varsa aydinlatabilirse sevinirim Egea sağ marsbiyel Egea sağ marsbiyel
Arkadaşlar merhaba bu internette ve halk arasinda dedikodudan ileri seviyeye ulaşmış yağ eksiltme meselesi neyin nesidir sıfır araba almışız birde aman yağ ne durumda derdimi çekeceğiz anlayamadım tam olarak kullanan arkadaşlar yorum yapabilirlerse sevinirim
Arkadaşlar merhaba yaklaşık 3 ay önce sıfır olarak aldığım motorumun arka jantınin yamulduğunu farkettim 5 senedir aktif motor kullanıyorum ilk defa başıma geldi. 2 yetkili servis ile görüştüm bir tanesi yenisi ile değişim yapılacagini onarım durumlarında sağlıklı bir sonuç alınacağını garanti edemedikleri için sadece değişim yapabiliriz dediler. Diğer servis ise dışarıdan bir lastikçi ile anlaşmalı yaptırıldığini fakat boya anlamında eski görünümde olmayacağını belirtti fakat dışarıda yaptırdıkları ustalarının şu anda şehir dışında olduğunu ve ne zaman geleceğini belirtmedi. Sizlerin fikrine ihtiyaç duymaktayım sizce görüntü ne durumda herhangi bir lastikçi bunu saglikli bir şekilde onarabilirmi. Daha sonrasında ısınmanin verebileceği bir tahribat ya da çatlama durumu yasatirmi ? Honda dio arka jant problemi Honda dio arka jant problemi
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH’de
Nerede: Konu listesine bakıyor.
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 3 sa.
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 485
İkinci El Bölümü Mesajları: 5
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 240)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 412 (Bu hafta: 1)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.