Teğmen
16 Nisan 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 1220 (Bu ay: 1)
Gönderileri

Mediamarkttan hepsiburada üzerinden buzdolabı aldım, buzdolabını kendi aracıyla teslim etmeye geldi merdivenler dar diyerekten teslimatı yapmadı çalışanlar daha sonra siz asansör ayarlayın malı depoya çekiyoruz dediler. Cuma günü teslim alabilirsin dedi dağıtımı yapan kişi, bende perşembe araştırayım derken sabahı mesaj geldi ürün iadesi gerçekleşti diye, aradım dedim bana sormadan nasıl iade edersiniz vs. Neyse bu rezillik yetmezmiş gibi bugünde telefonla aradılar ürünü teslim almış görünüyorsunuz dediler yok almadım dedim ne saçmalıyorsunuz vs dedim sonra bidaha aradılar yine ürünü almışsınız diye... Adamlara bak ürünün akıbetinden haberleri yok bide müşteriye ithamda bulunuyorlar. Bidaha beni arayıp rahatsız etmeyin yoksa hakkınızda suç duyurusunda bulunacağım dedim kapadım, ha bide bana ürünü getireceğim diyen zatın telefon numarasını verdim....


Ben hayatımda kurumsalım diye geçinipte bu kadar amatör çalışan bir firma görmedim.

Pasaport başvurusu yapacaktık, bir aksilikten dolayı almış olduğumuz randevu süresi geçti, sistem 15 gün geçmeden yenisini vermiyor. Bildiğiniz üzere seneye harçların baya artacağı söyleniyor. Acaba aile bireylerinin birinin adına randevu alıp nüfus müdürlüğüne gidersek başvuru kabul ederlermi? Yani randevu alınan isim soyisim ile başvuru yapacak kişilerin aynı mı olması gerekiyor. 199 u aradım bilmiyor. Bu konu hakkında bilgi sahibi olan varmı?

Kampanya Koşulları


Bankkart Genç'in kredi kartı veya banka kartı özelliği ile Hepsiburada'dan tek seferde yapılacak 350 TL ve üzeri her alışverişe 50 TL, toplamda 100 TL Bankkart Lira verilecektir.

Kampanya 1-31 Aralık 2022 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyaya Bankkart Mobil'den katılım sağlanmalıdır.

Kampanya kapsamında kazanılan Bankkart Liralar 10 Ocak 2023 tarihinde müşterinin kartına yüklenecektir.

Bankkart Lira'ların son kullanım tarihi 31 Ocak 2023 olup, kullanılmayan Bankkart Liralar 1 Şubat 2023 tarihinde geri alınacaktır.

Kazanılan Bankkart Liralar Bankkart anlaşmalı üye işyerlerinde kullanılabilir.

Bir müşterinin kampanya döneminde kazanabileceği en fazla Bankkart Lira tutarı 100 TL'dir. 100 TL Bankkart Lira kazanabilmek için alışverişlerin farklı günlerde gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Ek kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir.

Kampanya kapsamında gerçekleştirilen işlemin kampanya sonrasında iptal/iade edilmesi durumunda verilen Bankkart Liralar geri alınacaktır.

Kampanya dönemi içerisinde kampanyaya katılım sağlamayan müşteriler kampanyadan faydalanamazlar.

Kampanyaya yalnızca Bankkart Genç ile yapılan işlemler dahildir.

Bankkart, Bankkart Başak , Bankkart Business , ücretsiz Bankkart kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanya sadece hepsiburada.com'da ve Hepsiburada mobil uygulamasında geçerlidir. Hepsiburada Market ve Hepsiburada Seyahat kampanyaya dahil değildir.

T.C. Ziraat Bankası A.Ş ve Hepsiburada kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Bankkart Lira ile Öde özelliği Bankkart Liralarınızı alışverişten sonra da harcayabilme fırsatı sunuyor!


Kredi kartınız ile yaptığınız alışverişlerinizi, Bankkart Liralarınız ile hesap kesim tarihine kadar dilediğiniz zaman ödeyebilirsiniz.


Genel Koşullar


Sadece bireysel kredi kartları ile yapılan ve karta TL olarak yansıyan alışverişler Bankkart Lira ile ödenebilir.

Sadece bireysel kredi kartı veya banka kartı ile kazanılmış olan Bankkart Liralar kullanılabilir.

Ödeme Bankkart Mobil, Ziraat Mobil ve İnternet Şube aracılığıyla "Bankkart Lira İle Öde" menüsünden veya ekranda listelenen uygun alışverişler üzerindeki "Bankkart Lira İle Öde" butonuna tıklayarak yapılabilir.

Ödeme yapılabilmesi için Bankkart Kumbarada ödenecek alışverişin tutarına eşit ya da daha fazla tutarda Bankkart Lira bulunması gerekir, kısmi ödeme yapılamaz.

Peşin alışverişler aynı gün veya dönem içine girdikten sonra, hesap kesim tarihine kadar Bankkart Lira ile ödenebilir.

Taksitli alışverişlerin taksitleri dönem içine girdikten sonra, hesap kesim tarihine kadar Bankkart Lira ile ödenebilir.

Bankkart Lira ile ödenen alışverişler Bankkart Mobil ve İnternet Şube'de bulunan Bankkart Kumbara menüsündeki Bankkart Lira Kullanım Detay bölümünden izlenebilir.

Çevrimdışı (offline) temassız alışverişler dönem içine girdikten sonra Bankkart Lira ile ödenebilir.

Nakit çekim işlemleri, ekstreleşmiş alışverişler, bekleyen alışveriş taksitleri Bankkart Lira ile ödenemez.

Sonradan taksitlendirilen alışverişler Bankkart Lira ile ödenemez.

Belli bir üye işyerinde ya da sektörde kullanma koşulu belirlenmiş olan Bankkart Liralar ödeme için kullanılamaz.

Bankkart Lira ile ödenen alışverişin iptal/iade edilmesi halinde, kullanılan Bankkart Liralar Bankkart Kumbaraya iade edilir.

Özellikten faydalanmak için herhangi bir kampanya katılım şartı bulunmamaktadır.

Bankkart Lira ile Öde özelliğinin kullanımından ücret alınmamaktadır.

T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Bankkart Lira ile Öde koşullarının tamamında değişiklik yapma ve Bankkart Lira ile Öde özelliğini durdurma hakkına sahiptir.

İlk kez Axess veya Wings’e başvurarak, yapacağınız her 1.000 TL ve üzeri harcamaya 200 TL, toplam 1.000 TL’ye varan chip-para kazanabilirsiniz.


Siz de Axess veya Wings sahibi olarak kampanya ve fırsatlardan hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz. Üstelik ilk yıl kart ücreti ödemeden.


Kampanya detayları:


Kampanya 01.10.2022– 16.10.2022 tarihleri arasında, ilk kez Axess veya Wings asıl kredi kartı başvurusu yapan Akbanklılar için geçerlidir.

Akbank Mobil ve İnternet, Juzdan, Akbank.com, axess.com.tr, wingscard.com.tr, tüm ATM ve şubelerimiz ile Müşteri İletişim Merkezimizden kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

Başvuru formunda “kartımın anında dijital kullanıma açılmasını istiyorum” seçeneğini seçerek anında dijital kullanım özellikli kart sahibi olabilir; kartınız adresinize ulaşmadan internet harcamaları ve mobil ödemelerde kullanabilirsiniz.

Kampanyadan 01.10.2022 öncesinde açık Axess, Wings veya Free kartı olmayan ve 01.10.2022-16.10.2022 tarihleri arasında başvurarak 16.10.2022’ye kadar kartı onaylanan Akbanklılar faydalanabilir.

01.10.2022-16.10.2022 tarihleri arasında başvurusu onaylanan Akbanklılar kampanya kapsamında 15.11.2022’ye kadar yapacakları her 1.000 TL ve üzeri harcamaya 200 TL, toplam 1.000 TL’ye varan chip-para kazanabilir.

Kampanya kazanımı aynı gün içinde aynı iş yerinden yapılacak olan ilk 1.000 TL’lik harcama için geçerlidir.

Free, ticari kartlar, ek kart ve sanal kart başvuruları kampanya kapsamı dışındadır.

Kampanya bireysel bazda gerçekleştirilecektir.

Akbanklılar kampanya boyunca her 1.000 TL ve üzeri harcamaya 200 TL, toplam 1.000 TL’ye varan chip-paraya ek olarak, üye iş yerlerinden ve diğer kampanyalardan da chip-para kazanabilir.

Kampanyadan kazandığınız chip-para, söz konusu işlemi gerçekleştirdiğinizde otomatik olarak kartınıza yüklenecektir.

İptal edilen işlemlerde, chip-para kazanımlarının da iptal edileceğini bildirmek isteriz.

Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dahil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda ve basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 3 ay; elektronik eşya alımlarında (video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5.000 TL'nin üzerinde olan televizyon vb.) 4 ay; tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, yenilenmiş ürün niteliğinde olan fiyatı 5.000TL'nin üzerindeki cep telefonu alımlarında 6 ay; sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5.000 TL'ye kadar olan televizyon alımlarında 9 ay; vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve yenilenmiş ürün niteliğinde olan fiyatı 5.000 TL ve altındaki cep telefonu alımlarında 12 ay; yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamadığını bildirmek isteriz.

Bankamızın kampanyayı durdurma ve şartlarında değişiklik yapma hakkına sahip olduğunu hatırlatırız.

Uzun zamandır takip ediyorum bayadır en dip fiyat, dün 2198 idi bugün indirime girdi ve satın aldım belki ihtiyacı olan vardır diye paylaşmak istedim


https://www.hepsiburada.com/electrolux-eob2100cox-multifonksiyonel-ankastre-firin-p-HBCV00000S2ASSElectrolux EOB2100COX Multifonksiyonel Ankastre Fırın, 1.698 TL

İhtiyacı olan için uygun fiyatta


https://www.hepsiburada.com/kumtel-lx-8520-bej-firin-20-lt-p-HBCV0000043AP3

Yorumlar çok karışık ve ters alıp almamak size kalmış, 3 saatlik indirimlere bakarken gözüme çarptı.trendyol.com
Aldın Aldın Fileli Siyah Müdür Koltuğu Yönetici Koltuğu Büro Ofis Koltuğu Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
https://www.trendyol.com/aldin-aldin/fileli-siyah-mudur-koltugu-yonetici-koltugu-buro-ofis-koltugu-p-35752375?boutiqueId=577159&merchantId=398962

https://www.amazon.com/Acer-i5-10300H-GeForce-Keyboard-AN515-55-59KS/dp/B08H2H89K1/ref=lp_565108_1_12


Fiyat fena değil en azından acil ihtiyacı olup kurun piyasaya yansımasını beklemeye zamanı olmayanlar için.

Merhaba arkadaşlar

HP Probook 6550b kullanıcısiyim Teams programı çok kasıyor bir PowerPoint sunum olunca kapanıyor hatta. Ana sorun Teams ama Chrome Firefox Skype hepsi kasiyor. Video izlemek CPU kullanımını çok artıyor. Tek istediğim sorunsuzca Teams e girebilmek. Sistem şu


İşlemci Hızı : 2.40 GHz

Bellek : 4 GB

Ekran Boyutu : 15.6"

Ekran Çözünürlüğü : 1366x768 px

Ekran Kartı :. Intel HD Graphics

Ekran Kartı : Intel

İşlemci Türü : Intel Core i5 (Sanırım 1. seri)

İşletim Sistemi : Win 7 ProfessionalSSD yok. Biliyorum eski dizüstü ve sistem artık kaldırmıyor ama basit bir Teams neden kaldırmıyor. Sunum zamanı geliyor ve acilen çözüm bulmam gerek.

Hakkında
Konum: Kıbrıs, Güzelyurt
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH’de
Nerede: Bir konuya bakıyor.
Son Giriş: 6 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 5 sa.
Mesaj Sayısı: 185
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.924
İkinci El Bölümü Mesajları: 69
Konularının görüntülenme sayısı: 43.958 (Bu ay: 774)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2.183 (Bu hafta: 1)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.