Şimdi Ara

(Bitti)1 Yıllık Ücretsiz LastPass Premium Üyeliği (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
8
Favori
6.635
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FERFEROS

Değişmenize gerek yok. Edu mailine sadece onay linki geliyor. O linke tıklayıp çıkan boşluğa LastPass'a kayıt olurken kullandığınız emaili yazmanız yeterli.

Bende öyle denedim hata verdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ademcell A kullanıcısına yanıt
    Ben de 6 yıllık üyeyim, bu yüzden yararlanamadım. Siz üye olalı henüz bir ay olduğu için yararlanabilmişsiniz sanırım.
  • gayet güvenli bi program, banka bilgilerinizi kaydetmediğiniz sürece :) 4 Senedir Kullandığım için faydalanamıyormuşum
  • Eski üyelere de olsaydı iyi olurdu. Eski üyeler kümesteki kaz mı oluyor?
  • Premium'un mobilde kullanım dışında bir numarası yok
  • 1password mu daha iyi yoksa lastpass mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkseed

Bedava bok dağıtsalar, baldan tatlı dersiniz.

Biraz araştırırsanız, o kelimeyi küçük düşürücü anlamda kullanmazsınız...

https://www.youtube.com/watch?v=dK0xK2OTAuc

• quote:

Orijinalden alıntı: zafer_b

Ben de 6 yıllık üyeyim, bu yüzden yararlanamadım. Siz üye olalı henüz bir ay olduğu için yararlanabilmişsiniz sanırım.

Ben 3 senelik üyeyim ve sıkıntı olmadan kullandım.
  • beyler ben 3 senelik üyeyim.
    telefonumda lazımdı 12 dolar vermeye kıyamadım almadım.
    şimdi yeni üyelikle 12 ay premium aldım ve eski hesabımdaki şifreleri yeni hesabıma yükledim.
    6 ay extra veren kampanya son bulmuş.
    öyle diyor site.
    edu.tr mail adresimi hatırlayamadığım için oradan da 6 ay alamadım.
    mezun olalı yıllar oldu kullanmaya kullanmaya unutmuşum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi favoriteteam -- 26 Ağustos 2014; 12:02:44 >
  • icloud un bile hack lendiği şu günlerde bulut uygulamaların hiçbirine güvenmiyorum bulut antivirüs haricinde
  • 1-1.5 yıl önce üyelik açmıştım premium vermedi üyeliği sildim yeniden açtım premiumu aldım
  • teşekkürler aldım şuanda
  • Çok teşekkürler.
  • 5 yıldır üye olduğumu söyledi, vermedi
  • Arkadaşlar bende şimdi yeni üye oldum ama premium üyelik vermedi.Mail uzantım edu.tr.Premium üyeliğe tıkladığımdada ücret istiyor.
  • darkseed kullanıcısına yanıt
    Kozyatagindaki ucuz olympos cihazlari takip edip, sicak firsatlardan cikmayan adam mi soyluyor bunu?

Bunu daha once tadina bakmis deneyimli biri soyluyor anladigim kadariyla,

Terbiyesizligin ve liseli ergen muhabbetinin luzumu yok, agzini topla ve buradaki paylasimlara saygi duymayi ogren

• http://tr.giveawayoftheday.com/

Giveaway of the Day - Sticky Password 7.0.7

Sticky Password 7 form kullanışlı ve çok platformlu form doldurucu ve şifre hatırlayıcıdır. Asla bir şifrenizi daha unutmayın.
    alternatif olabilir bugünün ücretsiz programı bu.
  • editledim bir ara bakacam
  • Expires on Friday, March 4, 2016 at 9:52 AM kadar premium aldım yeni hesap açıp ama bu eski hesaptan içe aktar yapıp sonra yeni hesaba dışa aktar yapmamız lazım bilen biri anlatırsa seviniriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seyru -- 4 Eylül 2014; 16:58:34 >
  • konu için teşekkürler lastpass tam aradığım programmış ama chrome'daki kayıtlı şifrelerimi ''içe aktar'' diyorum içe aktarma sayfası çıkıyor binary yükleyiniz diyor yükledim ama aktaramıyorum yardımcı olur musunuz?

edit: 3.5 saatte şifreleri tek tek geçirdim programı da google auth tek kullanımlık şifre sistemine bağladım harika oldu. tekrardan teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnderGelişenOsasunaAtağı -- 6 Eylül 2014; 23:53:54 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.