Şimdi Ara

biri adsl 10 mbit adsl 2 + kampanyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
6.803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Arkadaşlar bizim modemler adsl 2 +'yı destekliyor ama santral bunu destekliyor mu acaba? bazı santrallerin 4 mbit'i bile desteklemediği konuşuluyor forumda..ne dersiniz biri müşteri hizmetlerinden mi öğrenilir acaba? bu kamoanya hakkında görüşleriniz nedir?

ilgili link:http://www.biri.com.tr/biri-kampanyalar.html

• Nasıl yani?
    Ciddi ciddi adsl2 veriliyorsa,daha sözleşmesini bir türlü yapamadığım vdsl seçeneğimi eleyip,birinin aptalça risklerine katlanarak adsl2 hizmetine geçebilirim.
    Nasıl olsa yurt dışı çıkışları 2 mbps üzeri desteklemediğinden,vdsl'de ki gibi hem tahaahüt hem de vdsl modem bedeli riski olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ocularis

Nasıl yani?
    Ciddi ciddi adsl2 veriliyorsa,daha sözleşmesini bir türlü yapamadığım vdsl seçeneğimi eleyip,birinin aptalça risklerine katlanarak adsl2 hizmetine geçebilirim.
    Nasıl olsa yurt dışı çıkışları 2 mbps üzeri desteklemediğinden,vdsl'de ki gibi hem tahaahüt hem de vdsl modem bedeli riski olmaz.
    vdsl'ye göre daha avantajlı görünüyor gibi, en azından 300-TL modem masrafı yok..
  • quote:

Orijinalden alıntı: biber2006

vdsl'ye göre daha avantajlı görünüyor gibi, en azından 300-TL modem masrafı yok..

Alıntıları Göster
    Adsl kampanyası da çok iyi. 26.90 a 1mbit veriyor. TTnetin tahahhutunden kurtulayduım buna geçerdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: 720p

Adsl kampanyası da çok iyi. 26.90 a 1mbit veriyor. TTnetin tahahhutunden kurtulayduım buna geçerdim

Alıntıları Göster
    Kampanya fiyatları; Worldcard ile yapılan satışlarda 4 ay, diğer kredi kartları ile yapılan satışlarda ise 3 ay, kredi kartı dışındaki diğer ödeme yöntemleriyle yapılan satışlarda 2 ay boyunca geçerlidir.
    mesela 1mb sınırsız 2 ay indirim 45tl kazanç.o kadar prosedür ve taşınmaya değmez.sürekli iyi fiyat garantisi veren bir firma çıkmalı artık

• quote:

Orijinalden alıntı: whamx

Kampanya fiyatları; Worldcard ile yapılan satışlarda 4 ay, diğer kredi kartları ile yapılan satışlarda ise 3 ay, kredi kartı dışındaki diğer ödeme yöntemleriyle yapılan satışlarda 2 ay boyunca geçerlidir.
    mesela 1mb sınırsız 2 ay indirim 45tl kazanç.o kadar prosedür ve taşınmaya değmez.sürekli iyi fiyat garantisi veren bir firma çıkmalı artık

Alıntıları Göster
    bu gerçekmi ? quiknet ten bile ucuz bu durumda.. inanılmaz talep olur..

sanırım bu fiyatlar sadece 2 aylık..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi casual -- 24 Şubat 2009; 10:40:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: casual

bu gerçekmi ? quiknet ten bile ucuz bu durumda.. inanılmaz talep olur..

sanırım bu fiyatlar sadece 2 aylık..

Alıntıları Göster
    Fiyatlar malesef sadece kullanıcı cekmek için yapılmış kampanyadan ibaret gerekli koşullar sağlanması durumunda (World card ile satışta) en fazla 3 ay geçerli ondan sonra 6Mbit 99 YTL den satışına devam ediyor.Bence gereksiz turktelekom'un en kısa zamanda hızları arttırması gerekiyor.8 12 16 24 Mbit Gibi hızların artık devreye girmesi gerekiyor.Bazı arkadaşlar yurtdışı cıkışları yetersiz gibi söylemlerde bulunacaktır.Fakat hiç değilse İPTV,VOIP gibi hizmetlerin sadece ADSL üzerinden alınması sağlanmalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: cod3nam3

Fiyatlar malesef sadece kullanıcı cekmek için yapılmış kampanyadan ibaret gerekli koşullar sağlanması durumunda (World card ile satışta) en fazla 3 ay geçerli ondan sonra 6Mbit 99 YTL den satışına devam ediyor.Bence gereksiz turktelekom'un en kısa zamanda hızları arttırması gerekiyor.8 12 16 24 Mbit Gibi hızların artık devreye girmesi gerekiyor.Bazı arkadaşlar yurtdışı cıkışları yetersiz gibi söylemlerde bulunacaktır.Fakat hiç değilse İPTV,VOIP gibi hizmetlerin sadece ADSL üzerinden alınması sağlanmalı.

Alıntıları Göster
    Bence hiç bir cazibesi yok 2 ay indirim ondan sonra normal fiyatlar

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmet20006

Bence hiç bir cazibesi yok 2 ay indirim ondan sonra normal fiyatlar

Alıntıları Göster
    ben bu kampayaya gecerim önce şu telefonu ve adsl hattını bi üzerime kayıt ettirmem gerek. sonra bitane world kart bulmam gerek. ondan sonra 4 ay 10 mbit
    upload hızı neymiş acaba yazmamişlar 1 mbit mi

• quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

ben bu kampayaya gecerim önce şu telefonu ve adsl hattını bi üzerime kayıt ettirmem gerek. sonra bitane world kart bulmam gerek. ondan sonra 4 ay 10 mbit
    upload hızı neymiş acaba yazmamişlar 1 mbit mi

Alıntıları Göster
    Sadece 1 ay 49 ytl kullanıyormuşuz, bence çok gereksiz. 49 ytl'yi geçtim 89'a versinler 4mbit hattımı kapatıp yine geçerim.
    Türk telekoma oranla hiçbir avantaj sağlamıyorlar, bize gözle görülür hız veya fiyat avantajı sağlamalılar ki diğer servis sağlayıcılara geçelim.
    Ciddi anlamda altyapı yatırımı yapacak firma gelmeden de bu dediğim mümkün değil gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vain

Sadece 1 ay 49 ytl kullanıyormuşuz, bence çok gereksiz. 49 ytl'yi geçtim 89'a versinler 4mbit hattımı kapatıp yine geçerim.
    Türk telekoma oranla hiçbir avantaj sağlamıyorlar, bize gözle görülür hız veya fiyat avantajı sağlamalılar ki diğer servis sağlayıcılara geçelim.
    Ciddi anlamda altyapı yatırımı yapacak firma gelmeden de bu dediğim mümkün değil gibi.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar adamlar ADSL2+ veriyor, siz buldunuzda bunuyorsunuz yahu ayıp!
    VDSL2 alamayanlar napsın? 300 lira modeme para vermek istemeyenler napsın? ADSL2 nimettir nimet!

• quote:

Orijinalden alıntı: TikaMasala

Arkadaşlar adamlar ADSL2+ veriyor, siz buldunuzda bunuyorsunuz yahu ayıp!
    VDSL2 alamayanlar napsın? 300 lira modeme para vermek istemeyenler napsın? ADSL2 nimettir nimet!

Alıntıları Göster
    Saçma.
    VDSL2 16 mbit 129 lira iken, ADSL2 10 mbit 119 ytl.
    6 mbit e 10 lira ödenmez mi?
    Açıkçası ne yalan söyleyeyim. TK ya yazdığım dilekçeden sonra bu olay gerçekleşti. Sanırım telekomu uyarıp, ADSL2+ vermek isteyen ISS lere izin vermesini zorladı. Yurtdışına para gitmesin diye...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThisisaNightmare

Saçma.
    Açıkçası ne yalan söyleyeyim. TK ya yazdığım dilekçeden sonra bu olay gerçekleşti. Sanırım telekomu uyarıp, ADSL2+ vermek isteyen ISS lere izin vermesini zorladı. Yurtdışına para gitmesin diye...

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: ThisisaNightmare

Saçma.

VDSL2 16 mbit de 119 ytl (Ev kullanıcıları için) ADSL2+ 10 Mbit de 119 YTL 6mbit de baya büyük bir kayıp bence aynı fiyat olaraktan. VDSL modem ücreti ucuzlarsa adsl2+ 16 mbit de ucuzlarmı acaba?

ADSL2 modemler uploadları 1 mbit destekliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Vain

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Umutcan

Dostum 1 ay degil. yazdigina göre şöyle
    World card ile : 4 ay
    herhangi bi kredi karti ile : 3 ay
    Peşin fiyat ile: 2 ay
    Başka ödeme yollariyla ödersen: 1 ay gecerli.

benım anlamadigim diger İSS'ler bukadar çırpınırken yanı indirim yapiyolar , kampanyalar vs vs ama telekom kılını kıpırdatmiyor telekom ttnet muzik , video oyun vs abuk sabuk işler peşinde koşuyor nedense. acaba bu sessizligin arkasinda büyük bi kampanyamı var ? yoksa telekom yine aynı telekom mudur

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmet_alp

quote:

Saçma.

VDSL2 16 mbit de 119 ytl (Ev kullanıcıları için) ADSL2+ 10 Mbit de 119 YTL 6mbit de baya büyük bir kayıp bence aynı fiyat olaraktan. VDSL modem ücreti ucuzlarsa adsl2+ 16 mbit de ucuzlarmı acaba?

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: mehmet_alp

quote:

Saçma.

Sözleşme imzalayınca modem bedavaya geliyor. Benim insanlara tavsiyem eğer bölgelerinde yakın bir gelecekte Quiknet gelmeyecekse ve hatlarının VDSL2 servisini kaldırabileceğinden eminlerse hiç düşünmemeleri. Yalnız ping süresini önemseyenlere uyarım var. VDSL2 ping konusunda ADSLden kesinlikle daha iyi değil. Ancak Rapidshare ve benzeri sitelerde üyeliğiniz varsa ve download yapmak sizin için önemliyse tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: mechanar

quote:

Orjinalden alıntı: mehmet_alp

quote:

Saçma.

Sözleşme imzalayınca modem bedavaya geliyor. Benim insanlara tavsiyem eğer bölgelerinde yakın bir gelecekte Quiknet gelmeyecekse ve hatlarının VDSL2 servisini kaldırabileceğinden eminlerse hiç düşünmemeleri. Yalnız ping süresini önemseyenlere uyarım var. VDSL2 ping konusunda ADSLden kesinlikle daha iyi değil. Ancak Rapidshare ve benzeri sitelerde üyeliğiniz varsa ve download yapmak sizin için önemliyse tavsiye ederim.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar biraz önce Biri müşteri hizmetleriyle görüştüm. Bu kampanyanın 1 Mart'da başlayacağını, dolayısıyla o zaman aramam gerektiğini söylediler. Ayrıca şu an halihazırda biri müşterisi olduğumu ve bu kampanyadan yararlanıp yararlanamayacağımı sordum, yararlanabileceksiniz dediler. Bakalım hayırlısı...

• quote:

Orijinalden alıntı: naz_eg

Arkadaşlar biraz önce Biri müşteri hizmetleriyle görüştüm. Bu kampanyanın 1 Mart'da başlayacağını, dolayısıyla o zaman aramam gerektiğini söylediler. Ayrıca şu an halihazırda biri müşterisi olduğumu ve bu kampanyadan yararlanıp yararlanamayacağımı sordum, yararlanabileceksiniz dediler. Bakalım hayırlısı...

Alıntıları Göster
    Turk.net ile 3-4 ay önce 24 aylık kampanyaya başlamıştım. Acaba onlar da böyle bir hizmete geçmeyi planlıyorlar mı? 4 megabitte olduğu gibi 20 TL de daha ucuza verirlerse 8 megabite geçebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: labtek38

Turk.net ile 3-4 ay önce 24 aylık kampanyaya başlamıştım. Acaba onlar da böyle bir hizmete geçmeyi planlıyorlar mı? 4 megabitte olduğu gibi 20 TL de daha ucuza verirlerse 8 megabite geçebilirim.

Alıntıları Göster
    taahhüt yoksa 10mbit'i 3 ay kullanıp geri iptal ettirebiliriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: darendeli

taahhüt yoksa 10mbit'i 3 ay kullanıp geri iptal ettirebiliriz

Alıntıları Göster
    Sadece bu ADSL2+ 5 ildemi geçerli ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet_alp

Sadece bu ADSL2+ 5 ildemi geçerli ?

Alıntıları Göster
    VDSL2 alamayanlar için çok iyi bir fırsat bence. Biri yi sektörde ilk olduğu için tebrik ediyorum, diğer ISS ler uyuyor mu ne?
    Santrale yakın olana versinler 24mbit olsun bitsin, ne diye 300 liralık modem kaktırırlar ki insanlara?

Bu biri koç.net altyapısını kullanıyor deniliyordu doğru mu? Yoksa telekomun altyapısınımı satıyor? Hoş, koç.net telekomdan altığı altyapıyı kullanıyorsa sadece arada fark olmaz ama quiknet gibi yurtdışına fiber çektilerse o zaman başka tabi

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.