Şimdi Ara

Bir Komplo Teorisi...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bir kale var ve ben bu kaleyi istiyorum ve kalenin sahibi olan clandada benim arkadaşım var ve bende başka bir clanın lideriyim kale isteyen bir clanın.şimdi komplo teoriside burda başlıyor benim kale sahibi oolan clandaki arkadaşım yaklaşık 1 saat kadar önce kale kapısını ben ve benimle birlikte 10 15 adama açacak, biz saldıran gruptayız ve kalenin ismi de oren, oren kalesini dışardan değilde içerden fethetmeyi düşündük orda kaleyi okutmak için bir yer var, bir heykel ve üstündede elmas gibi birşey.ve o odaya girecez yani kimsenin aklının ucuden bile geçemeyecek bir yere.sonra savaş başlayana kadar eğer bir şekilde anlaşılır ve ya görülürsek içeriyi 10 15 adamla savaş başlayana dek koruyacaz.siege başlar başlamazda kaleyi ben okutucam ve nerdeyse hiç savaşmadan kaleyi almış olucaz.bu şuan bizim için bi teori ama sizce olmaması için bir engel olabilirmi?

• Bırak bu işleri bu teoriyi düşünürken çoğu yerleri atlamışsın siege başlayınca kale etrafında olan tüm playerlar kale dışında atılıyor ve uzaktaki bazı şehirlere atılıyor. Mesela oren siegesinde kale sınırları içinde olursan seni hunter dion yada girana atabilir. Bu tammen boktan teori. Eğer bu teoriyle siegeye girme düşüncesindeysen yakınlarında bir cam varsa o camı aç ve kendini camdan aşağı at...

Bukadar basit teori

Saygı ve sevgilerimiz Roman PEARCE ve Soad
  • bu teori ile kulube bile alamassınıs cunku arkadasin dedigi gibi siege baslamadan hemen once ordaki bazı yerlere bayarak dikmis clanlar haric hepsi uzak koylere goderiliyorlar yane bu is yass. hade oldu diyelim 15 kisi ile koskoca kaleyi savunamassınıs.(tabe aranizdan biri battal gazinin oglu falan degilse :) )
  • Bence öyle zevksiz olur ama sen istediğin gibi yap ben clan arkadaşınlarla birlikte sonra dalırdım
    çünkğ hem zevk alırsın hem de kale senin olur güzel omaz mı sizce sorum????????????????
  • olmaz bu iş ya
    hangi salak kalesi olan bir klandan cikarki ?
  • gökberk gene yaptin yapacağini ha gülmekten çatlattın beni burda.;))) olum sende ne cevherler varda bu forum sayfası kıymetini bilmiyor (hehehehehe)gökberk sen bu teoriyle oren deil floran villageyi siege savaşına katsalar orayı bile alamazsın.:DDDDDDD
  • gokberg
    KARDES DAHA YENİ AKLİMA BİR YOL GELDİ AMA SERVERİN YEYİP YEMİYECEGİNİ BİLMEM DENEMEK LAZİM

SEN ARKADASINLA EVLENECEKSİN (TABİ OYUNDAKİ KARAKTERLERİNİZ GERCEK HAYATTAKİLER DEGİL)

YÖNTEM SU SEKİLDE EVLENEN KARAKTERLER BİRBİRLERİNİN YANİNA İSİNLANABİLİYORLAR SEN KLAN LİDERİYMİSSİN SİEGE BASLASİN VAR GÜCÜNÜZLE KALEYE SALDİRİNKİ ADAMLAR BİŞEYDEN ÇAKMASİNLAR AMA SEN SALDİRMA SİEGENİN ORTALARİNDA SAVASİN TAM İYİCE BASLADİGİ ANLARDA EVLENDİGİN KARAKTER O DEDİGİN HEYKELİN YANİNA GİTSİN BU ARADA ONU HİÇ KİMSE KOLAY KOLAY FARK ETMEYECEKTİR O HEYKELİN YANİNA GİDİNCE SEN ONUN YANİNA İSİNLAN O HEYKELE NE YAPACAKSAN YAP SİEGE BURDA BİTER

NOT = EVLENEN KARAKTERLER KALENİN İÇİNE İSİNLANAMİYORSA BU YÖNTEM TUTMAZ
  • eğer güçlü bir ally bir kaç kaleye sahipse ve sizde clan/ally olarak saldıracaksanız şunu yapabilirsiniz; ally olarak diyelim hepiniz giran kalesine yazdırırsınız adınızı bu durumda karşı taraftaki kalesi olmayan clanlarda girana yazdırırlar doğal olarak, sonra siege için clan ismi yazdırma olayı bitmeden 5-10dk önce ally olarak giranı iptal eder orene yazdırırsınız.Bu durumda oren kalesine savunma için yazdırmamış karşı tarafın diğer clanları oreni savunmaya gelse bile siz pembe olmadıkça size vuramaz ve en önemlisi savunurken öldüklerinde kale içinde spawn olamazlar.Bu taktik dragon serverında denenmiştir, yalnız önemli olan husus dışarı bilgi sızdırılmamalı sadece clan liderleri bu olayı bilmelidir.Ayrıca saldıracak olan clanlardan biri kendi ismini savunmaya yazdırarak karışıklık yaratabilir, yani düşmana kırmızı bayraklı değil mavi bayraklı görünürler.Denenmiş başka bir taktikse malum kendi clanınızın crestini savaş başladıktan sonra karşı taraftan clanlardan birinin crestiyle aynı yaparak saldırıp düşmanı şaşırtabilirsiniz(bu yolla düşmanın bütün liderlerini bayrak dikemeden kesmiştik).Merak etmeyin savaş heyecanıyla hiç kimse farkına bile varamıyor
    haydi gazanız mübarek ola

• quote:

Orjinalden alıntı: pliabos

Denenmiş başka bir taktikse malum kendi clanınızın crestini savaş başladıktan sonra karşı taraftan clanlardan birinin crestiyle aynı yaparak saldırıp düşmanı şaşırtabilirsiniz(bu yolla düşmanın bütün liderlerini bayrak dikemeden kesmiştik).Merak etmeyin savaş heyecanıyla hiç kimse farkına bile varamıyor

Evet bu çok adice bir taktiktir vakti zamanında küçük bir clan olarak off ragnarok da kale almıştık crest benzeterek. Aptal olan düşman, bi süre sonra paranoyaklaşıp birbirine falan dalmaya çalışıyor. özetle şöyle oluyorlar =>

• quote:

Orjinalden alıntı: 8thsin

quote:

Orjinalden alıntı: pliabos

Denenmiş başka bir taktikse malum kendi clanınızın crestini savaş başladıktan sonra karşı taraftan clanlardan birinin crestiyle aynı yaparak saldırıp düşmanı şaşırtabilirsiniz(bu yolla düşmanın bütün liderlerini bayrak dikemeden kesmiştik).Merak etmeyin savaş heyecanıyla hiç kimse farkına bile varamıyor

Evet bu çok adice bir taktiktir vakti zamanında küçük bir clan olarak off ragnarok da kale almıştık crest benzeterek. Aptal olan düşman, bi süre sonra paranoyaklaşıp birbirine falan dalmaya çalışıyor. özetle şöyle oluyorlar =>

• kırdın yine beni gökberk bu nası bi plan bole çok iyi
  • benim ban kalktı geri döndüm gökberq kardesim sen güzel planlarına devam et elbet bir gün biri tutar sende o zaman teorisi bol ama dıslanmıs bi arkadas olarak(benden taraf degil hep arkandayım) ger idönersin
  • quote:

Orjinalden alıntı: Roman PEARCE

Bırak bu işleri bu teoriyi düşünürken çoğu yerleri atlamışsın siege başlayınca kale etrafında olan tüm playerlar kale dışında atılıyor ve uzaktaki bazı şehirlere atılıyor. Mesela oren siegesinde kale sınırları içinde olursan seni hunter dion yada girana atabilir. Bu tammen boktan teori. Eğer bu teoriyle siegeye girme düşüncesindeysen yakınlarında bir cam varsa o camı aç ve kendini camdan aşağı at...

Bukadar basit teori

Saygı ve sevgilerimiz Roman PEARCE ve Soad

• quote:

Orjinalden alıntı: gokberg

bir kale var ve ben bu kaleyi istiyorum ve kalenin sahibi olan clandada benim arkadaşım var ve bende başka bir clanın lideriyim kale isteyen bir clanın.şimdi komplo teoriside burda başlıyor benim kale sahibi oolan clandaki arkadaşım yaklaşık 1 saat kadar önce kale kapısını ben ve benimle birlikte 10 15 adama açacak, biz saldıran gruptayız ve kalenin ismi de oren, oren kalesini dışardan değilde içerden fethetmeyi düşündük orda kaleyi okutmak için bir yer var, bir heykel ve üstündede elmas gibi birşey.ve o odaya girecez yani kimsenin aklının ucuden bile geçemeyecek bir yere.sonra savaş başlayana kadar eğer bir şekilde anlaşılır ve ya görülürsek içeriyi 10 15 adamla savaş başlayana dek koruyacaz.siege başlar başlamazda kaleyi ben okutucam ve nerdeyse hiç savaşmadan kaleyi almış olucaz.bu şuan bizim için bi teori ama sizce olmaması için bir engel olabilirmi?

Siz de hemen yerden yere vurdunuz adamı .... Adam şurda aksiyon yapmaya çalışıyor ama savaş başlayınca kendisinin bayrak dikmesi gerektiğini bayrağı olmadan kaleyi alamayacağını ve malum savaş başlar başlamaz kaleden dışarı atacağını hesaplayamamış... ( Düşünsene madem öyle bir şey oldu neden savaş başlar başlamaz oyuna girip 2 saat throne room u savunasınız sonuna doğru oyuna girin kırın kristali ) Ama bayrak ne oldu bayrağı dikmeden kristali kırmanın faydası yok

Savaş denince akla sırf göğüs göğüse çarpışma gelmesin .. Düşmanı arkadan vurmak sinsice hareket etmek vb... tüm pislikler yapılabilir... En iyi stratejiyi yapan clan/ally kaleyi alır....

• peki tamam tarih bounca en büyük zekalar istediklerini kolay yoldan alırlar.
    quote:

gokberg
    KARDES DAHA YENİ AKLİMA BİR YOL GELDİ AMA SERVERİN YEYİP YEMİYECEGİNİ BİLMEM DENEMEK LAZİM

SEN ARKADASINLA EVLENECEKSİN (TABİ OYUNDAKİ KARAKTERLERİNİZ GERCEK HAYATTAKİLER DEGİL)

YÖNTEM SU SEKİLDE EVLENEN KARAKTERLER BİRBİRLERİNİN YANİNA İSİNLANABİLİYORLAR SEN KLAN LİDERİYMİSSİN SİEGE BASLASİN VAR GÜCÜNÜZLE KALEYE SALDİRİNKİ ADAMLAR BİŞEYDEN ÇAKMASİNLAR AMA SEN SALDİRMA SİEGENİN ORTALARİNDA SAVASİN TAM İYİCE BASLADİGİ ANLARDA EVLENDİGİN KARAKTER O DEDİGİN HEYKELİN YANİNA GİTSİN BU ARADA ONU HİÇ KİMSE KOLAY KOLAY FARK ETMEYECEKTİR O HEYKELİN YANİNA GİDİNCE SEN ONUN YANİNA İSİNLAN O HEYKELE NE YAPACAKSAN YAP SİEGE BURDA BİTER

NOT = EVLENEN KARAKTERLER KALENİN İÇİNE İSİNLANAMİYORSA BU YÖNTEM TUTMAZ

1.bu arada farklı bi teori aslında gayet mantıklı aslında biraz hem cinsimle evlenmiş olurum ama olabilir çünkü erkek erkeğe evlenilebiliyor serverda sonrada kıyafeti silerim boşarım.ama sorun şu nasıl onun yanına gidicem nereye basıcam bize gelen sadece inventoryimize damatlık başkada birşey yok, bilen arkadaşlar açıklarsa...
    2.kaleye girerim tek başıma savaş başlamadan 1 saat önce sonra oyundan çıkarım savaş başlar ve 10 dakka sonra oyuna girerim o sırada online değilim ki beni nasıl atabilir başka şehirlere? sizce hangisi

• 3.yöntemde aklıma gelmişti burda arkadaşımda açıklamış clan bayrağını aynı yapmak.aslında bayraklarını nasıl alabilirim bilsem yaparım fakat ne yazıkki bilemiyorum.ayrııca bayraklarını alsam bile bize kırmızı gözükçekler ve de birde ally var hadi clan bayrağı buldum ally crestini nasıl bulacam onlarkendi aralarında özel.ve ben bu işi savaşmadan çözmek istiyorum sizce oraya dahha önce gelip sonra logout olup savaş başlayınca 10 dakka sonra login olmak nasıl fikir.
  • ROMAN PEARCE ye Katiliorum Sen Onun Dediginin Aynisini Yap En İyisi..
  • hadi beyler sizce o sırada online olmayıpta dah sonra oyuna katılsam savaş başladıktan sonra ve böylece işler kolaylaşır
  • evlendinigin yanına isinlanmak icin alt+x yapacan sonra spouse ye tıklayacan ardında teleporta :D ve evlendiginin yanında sin :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: gokberg

3.yöntemde aklıma gelmişti burda arkadaşımda açıklamış clan bayrağını aynı yapmak.aslında bayraklarını nasıl alabilirim bilsem yaparım fakat ne yazıkki bilemiyorum.ayrııca bayraklarını alsam bile bize kırmızı gözükçekler ve de birde ally var hadi clan bayrağı buldum ally crestini nasıl bulacam onlarkendi aralarında özel.ve ben bu işi savaşmadan çözmek istiyorum sizce oraya dahha önce gelip sonra logout olup savaş başlayınca 10 dakka sonra login olmak nasıl fikir.

gorberk sorma ya kastIende aden sIeqesI wardI du$man cLan aynI bayraqI yapmI$ kafayI yIcektIm.. ama du$man cLan hep hero oLduqu IcIn anLa$ILIo du$man oLduqu

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.