Yüzbaşı
31 Mayıs 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
363067 Gün Cezalı
357751 gün 12 s. 42 dk. kaldı
Gönderileri
............. gerek kalmadi .
12/11/2006 Pazar günü itibariyle Lineage server ımız teste açılacaktır. 24/11/2006 tarihinde server ımıza wipe gelecek ve resmi olarak açılacaktır.

Server a ait bilgiler:
- 30x Exp 30x SP 30x Adena 10x Drop 0x Spoil
- Full C4 Official Server (Retail)
- SubClasslar
- 3. Classlar
- Noblesse sistemi (Questli)
- Olimpiyatlar
- 7Sign
- Combat Point
- Droplarda Sadece gerekli itemler (Adena, AA, Runeler, Bazı quest itemleri)
- Yere item atma (destructing) engellendi
- Balık tutma sistemi
- Denge açısından magelerin int i düşürüldü
- * Goddart ve Rune şehirlerinde Lux Shop (GM Shop)
- Her şehirde NpcBuffer
- Test esnasında eklemeyi düşündüğüm NpcDancer ve NpcSonger
- Global Teleporter (MultiGateKeeper)
- Otomatik SS
- 1 Saatlik Buff süresi

Lineage Online World Dev

* : 5 adet lux shop bulunmakta. Armor Trader, Weapon Trader, EtcItem Trader, Quest Item Trader ve Special Trader. Armor Trader ve Weapon Traderda maximum A Grade e kadar item satılmaktadır. S grade zırh ve silahlar Special Trader da özel itemler karşılığı satılmaktadır. Quest Item Trader sadece da 1. ve 2. Class quest itemleri bulunmaktadır. 3. Class ve Subclass için quest yapmanız gerekmektedir.
lineage 2 off server acilacaktir kısa bir zamani kaldi. server hakkında biraz bilgi verem:
oncelikle server makinasi suanlik orta duzeyde ozellikleri:
pentium 4 3.2ghz dual cpu 1 gb ram ( yakın zamanda 4-5gb ye cikartilcak) 500 gb hdd
serveri tanıtam oncelikkle server tum turkiyeye l2yi sevdirmek amacini tasıyor.

server rateleri 30x exp 35x sp 10x drop 1x spoil

full c4
auto ss
auto skill
hero olympiad
1 saat buff (town buffer)
%65 enchant rate max enchant +25
gm shop

ve ayrica cok cesittli eventler :D:D serverimizi dun test ettcektik gmler olarak bir aksilik cikti ve test edemedik allah izin verirse bugun test etmeye baslayip 1 hafta sonrada acmayi planliyoruz ....
lutfen yardim :D:D
eternalsine dun wipe atılmıs ve butun charlar silinmiş. 1 gun once yaptigim +16 draconic bow focuscumun tadını cıkaramadan gitti :(:( a.... ben bole serverin.... bir daha oynarsam .....
www.lineage2.com/c5_preview/ arakdaslar c5 icin daha fazla bilgi ogrenmek ve yeni mekanlari gormek isytiyorsanız tıklayın . (sitedeki muzik dahil hersey cok gusel yawf)
Arkadaslar hersey nerdeyse ayarlandi sizin icin cok gusel ve uzun solukllu bir server hasırlıyorus ck yakında devreye gircek hepnizi bekleris... diger serverler gibi hicbir sekilde tanıdıga veya baska birine torpil olmayacak ++ serverv de buyuk ihtimal donate bile acılmıycak amacımıs kimsenin kendini esik hissetmeden oyanayabilecegi uzun soluklu server..

hade hayırlısı bis bu yola bos koyduk insallah alnımısın akı ile cıkarıs.serverin oselliklerinden biras bahsedem server ne zok zor nede cok kolay olacak yane rateler suanlik 20x exp/25x sp/ 30x adena/ 6x drop/ 1x spoil olarak belirlendi (tabe simdilik ilerde ne olur tam olarak belli degil belki biras daha kolay olabilir yade biras daha zor olabilir ama buyuk ihtimal bu yasdıklarim olcaktir)

girdigimis bu yolda hepinisden destek bekliyorus...
yaw gecen kendi serverimde antharasi kestim droplar direkinverntoryme geldi sonra benim agırlık %182 oldu a.... ++ inventoryde acılmıyor nedense offff yardim edin plsssss
WOW baslayabilirim bu yusden sizden istegim su oyunu biras tanıtmanıs + cektiginis gusel resimleri buraya koymanısı stiyorum yardimci olursanis sevinirim....
ya beyler komik gelcek ama neyse ben c4 serveri kurdum ama oyuna gircek acc yok nerden alacagimida bilmiyorum yardim edersenis sevinirim
Hakkında
Forum İmzası:
.... Bye Bye Lineage 2
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 15 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 15 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 562
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 17.889 (Bu ay: 22)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.