Yüzbaşı
18 Mart 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 1 (Bu ay: 0)
363167 Gün Cezalı
357582 gün 2 s. 26 dk. kaldı
Gönderileri
saatlerden beri server crowded hep böylemi olacak
beyler 2 gündür aralıksız internette orjinal cd key arıyorum.aslında bende cal of duty 1 orjinal cd si var ama cd keyi yazmıyor içinde ve dış kapıda yok oldu.beyler size yalvarıyorum call of duty I orjinal cd key lazım online oynamak için.lütfen.
bir kale var ve ben bu kaleyi istiyorum ve kalenin sahibi olan clandada benim arkadaşım var ve bende başka bir clanın lideriyim kale isteyen bir clanın.şimdi komplo teoriside burda başlıyor benim kale sahibi oolan clandaki arkadaşım yaklaşık 1 saat kadar önce kale kapısını ben ve benimle birlikte 10 15 adama açacak, biz saldıran gruptayız ve kalenin ismi de oren, oren kalesini dışardan değilde içerden fethetmeyi düşündük orda kaleyi okutmak için bir yer var, bir heykel ve üstündede elmas gibi birşey.ve o odaya girecez yani kimsenin aklının ucuden bile geçemeyecek bir yere.sonra savaş başlayana kadar eğer bir şekilde anlaşılır ve ya görülürsek içeriyi 10 15 adamla savaş başlayana dek koruyacaz.siege başlar başlamazda kaleyi ben okutucam ve nerdeyse hiç savaşmadan kaleyi almış olucaz.bu şuan bizim için bi teori ama sizce olmaması için bir engel olabilirmi?
şifremi ve id mi yazıyorum ok diyorum sonra bana "acc already in use.axess denided" gibi şeyler diyor hacklenmiş olabilirmiyim echokinetics server
beyler l2j olan serverlara giremiyorum olympus echokinetics ve daha bi çok server ne yaptıysam olmadı 2 günden beri onunla uğraşıyorum
öncelikle l2x yüklü olan system klasörümü temizlemek için oyunu baştan kuruyorum sonra lineage.exe den oyunun kendi updatini yapıp hosts dosyama son satıra kodları giriyorum sonra register olup oyunu system klasörünün içinden açıyorum.Ve sonra id-pass bölümünü girdikten sonra bana id ile şifremin uyuşmadığını söylüyor en altta.
LÜTFEN YARDIM EDİN.saatlerimi harcadım kafayı yiyecem lütfen anlatsın biri şunu yatıp kalkıp dua edicem lütfen lütfen
beyler aranızda silver rangerın videosunu bulan varmı bi ara görmüştüm sanki forumda ama bulamadm arama ya uygun kelime zaten yok.KİM SİLVER RANGERIN VİDEOSUNU KOYABİLİR. büyük sevap işlersiniz.tabi öncelik silver ranger ama bu isim phantom rangerda olabilir hawkeyi salla.lütfen videooo.
aslında ben her zman okçuların elf olasından yanayım ama araya hawkeye de girmişti sonra insana bir okun değilde bir bıçağın yakıştığıı anladım.hawkeye ile bu ikisini karşılaştıramazsınız.ama sonra phantom ranger denen okçu sınıı hakıında bilgim oldu acaba neden bu ırk hw mi sr mi tartışması içinde yeralmadı??? sonuçta ikiside elf sadece biri daha kara.neyse olay bundan ibaret ben spsim ile pekte mutlu sayılmam 72 oldum elemental symphony hariç bi güzelliğini göremediim.bence en iyi okçu sınıfları pvp için.her konum ve vaziyette önde gibiler.ama hangisi asla emin olamıyorum phantom ranger mı silver ranger mı

Not:biliyorum belki yüzlerce kez açılmış bi topik ama hiç bi zaman cevabı bulunamadı.biri çıktı sr biri çıktı hw biri çıktı pr dedi.bunun cevabını resimler ve güzel anlatımlarla bulalım istedim hangisini açayım?????
EE CASTLE SİEGE YAPICAZ DAHA COK ADAMA İHTİYACIMIZ VAR TURK CLANI OLDUGU İCİN HERKEZ DAVETLİ BANA PM ATIN qokberq
beyler bu 3. topickim ama hala bu sorunu çözemedik.herşeyi tam yapıoruz ama kalisle konuşunca oh,you are here mu ne falan filanla başlayan hata veriyor ve bana zehri geçirmek için gerekli olan şeyi vermiyor. herşeyi tamamladık ama neden hala olmuyor lütfen yardım edin son günlerde hiç moral kalmadı
YARDIM EDİN LÜTFEN TÜM CLAN YARDIMLARINIZI BEKLİYORUZ
beyler eventlar hakkında bilgisi olan varmı extremede bulamıyorum da ben titandayım acaba sadece castle siege mi var başka turnuva falan yokmu ırk savaşları gibi elf-darkelf gibi-örneğin collesium sadece pvp içinmi orda turnuvalar düzenlenmiyormu?merak eden varmı
Hakkında
Forum İmzası:
g . . σ . . к . . в . . є . . я . . g
Son Mesaj Zamanı: 15 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 552
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 10.824 (Bu ay: 92)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.