Şimdi Ara

Bir kızla bir erkek arkadaş olabilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
137
Cevap
1
Favori
2.569
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Bir kızla bir erkek arkadaş olabilir mi?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1162 Mesaj
    Bizim arkadas kizlarla arkadasti ama o not alisverisi icin arkaslik ediyordu. Belli bir menfaatin yoksa olamazsin bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Hiç de şişmana çirkine gerek yok, pekala da olur. Biraz düşünce tarzını kontrol etsin her kız hakkında saçma düşüncelere kapılanlar. Benim en yakın arkadaşlarım kız; hiç birine de o gözle bakmam. Görünce anlarsın zaten, beğenip beğenmediğini.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Thisisabook

Empati değil toplumun genel olarak düşüncesini söylemiştim orada. Ayrıca 17 yaşında ergenlikten çıkmışsın o dediklerin sadece ergen ilişkilerinde olur diyorsun. Helal olsun sana olgun çocuk. Yaşına göre örnek verdim, ergenlikte olur diyerek bütün teoriyi çürüttün valla :d

Bu arada sadece ergenlikte olmuyor.
    Bil istedim.
    quote:

Orijinalden alıntı: Thisisabook

Empati değil toplumun genel olarak düşüncesini söylemiştim orada. Ayrıca 17 yaşında ergenlikten çıkmışsın o dediklerin sadece ergen ilişkilerinde olur diyorsun. Helal olsun sana olgun çocuk. Yaşına göre örnek verdim, ergenlikte olur diyerek bütün teoriyi çürüttün valla :d

Bu arada sadece ergenlikte olmuyor.
    Bil istedim.

Ergen ilişkikeri demekle ne demek istediğimi anlamadığın burdan belli kardiş

Empati kurma ile toplumun ortak düşüncesine bile gelmişsin, orda olayı imgeleyerek bana aktarıyorsın düşünmemi yani empati yapmamı söylüyorsun torbacının adresini pm at

|
    |
    ''insanlar ölünce cennete gideceklerini söylüyorlar ama bunun doğru olduğunu sanmıyorum, biri öldüğü zaman, o kişi insanların kalbine doğru yolculuğa çıkar. anılarda yaşamaya devam eder. ama eninde sonunda anılarda kaybolacak. bu yüzden insanlar ayrılırken arkalarında bir şeyler bırakmak isterler. böylece diğerleri tarafından unutulmazlar. bu yüzden asla unutmayacağız.'' - Kaito

• Yarbay
    3636 Mesaj
    aklınız toplardan çalıştığı için olmaz dersiniz tabi, oluyor hacım oluyor.

|
    |

So, so you think you can tell Heaven from Hell,
    blue skies from pain.

And did they get you to trade your heroes for ghosts?
    We're just two lost souls swimming in a fish bowl, year after year.
  • Yüzbaşı
    590 Mesaj
    En yakın arkadaşım kız,ayrıca çok güzel.Onun anladiğı kadar kimse beni anlamıyor.Bunun ayrimini yapma size düşmez.

|
    |
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: baris195

quote:

Orijinalden alıntı: Riesso

Evet olabilirsin

o kız erkek arkadasıyla sevisirken bu ne yapcak

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: baris195

quote:

Orijinalden alıntı: Riesso

Evet olabilirsin

o kız erkek arkadasıyla sevisirken bu ne yapcak

Peçete tutacak.

• Yarbay
    5190 Mesaj
    Insanin dogasi geregi olmasi cok zor. Basarabiliyorsaniz ne ala tabi.

|
    |
    |
    |

Doğa bilimleri bardağının ilk yudumu sizi bir ateiste döndürecektir, fakat bardağın altında Tanrı sizi bekliyor olacaktır.
    W.Heisenberg

Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium, wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber
    binden wieder, was die Mode streng geteilt, alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

European Movement ★ Mouvement Européen
  • Yarbay
    2948 Mesaj
    Yillardir oluyoruz bi sikinti cekmedik.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
  • Çavuş
    64 Mesaj
    Tam kız arkadaşa gösterilecek konu olmuş
    Erkeklerin niyetini anlamak açısından gerçekten zorluk çekiyorlar
    Ya saflar ya da saf ayağına yatıyorlar deli oluyorum.. İnsan kendine dikkat etmeli..

Bir erkek ve bir kız tabiki arkadaş olabilir fakat baş başa geçirdikleri vakit, baş başa konuşmaları arttıkça insan doğası gereği mutlaka birşeyler oluyor düşünülüyor, en azından erkek doğası kızları bilemiyorum

Ben hiç bir erkek tanımıyorum ki arkadaşı da olsa kız güzelse arkasından sapık sapık konuşmasın, bir tarafını açık görürse bakmasın, vs. vs. (Tabi ki tanıyorum olayı biraz dramatikleştirdim ama %90'ı öyle erkeklerin)

Kimse kimseyi kandırmasın erkeklerin %95'i p.rno izliyor, kızlara ters gözle bakıyor, fırsatı varsa arkadaşları ile kızın dedikodusunu yapıyor, hoşuna gittiyse ne şey yapılır şununla diye içinden geçiriyor hatta konuşuyor, perde açık soyunan bir kız görse izler bu liste uzar gider
    |
    |

• Yarbay
    11415 Mesaj
    niye olmasın aga ben anlamadım ki sevgilinle kendi kız arkadaşını tanıtırsın hep birlikte takılmaya buluşmaya devam edebilirsiniz biriyle arkadaşça kalmak için illa 1-1 mi takılmak gerekiyor nasıl kafa yapınız var la sizin anlamadım
    |
    |

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
  • Teğmen
    216 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: herakles24

Bu toplumun yapısı baya bi bozulmuş arkdaşlar biz okulda ve iş haytında kız arkadaşlarımızla buluşur gezerdik hiçte öyle kötü gözle bakmazdık okuldan fabrikadan 20 karma çıkar muhabet ederdil sorun olmazdı sevglisyle olan olmuyan vardı ama gevşeklik yoktu güzel günlerdi şimdiki ergenler gibi değildi herkez bi seviyeliydi şimdi bakıyorum kızlar çocukların içine düşücek istanbul için geçerli bu söylediklerim
    quote:

Orijinalden alıntı: herakles24

Bu toplumun yapısı baya bi bozulmuş arkdaşlar biz okulda ve iş haytında kız arkadaşlarımızla buluşur gezerdik hiçte öyle kötü gözle bakmazdık okuldan fabrikadan 20 karma çıkar muhabet ederdil sorun olmazdı sevglisyle olan olmuyan vardı ama gevşeklik yoktu güzel günlerdi şimdiki ergenler gibi değildi herkez bi seviyeliydi şimdi bakıyorum kızlar çocukların içine düşücek istanbul için geçerli bu söylediklerim

Sen şanslıymışsın.Bizim okuldaki kızlara bir silgi ödünç versen bile asılmaya başlıyorlar,Okuldakilerin Hepside çirkin ve kötü kalpli olduğu için okuldaki bütün kızları reddediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adil Atalay -- 20 Mart 2016; 14:14:22 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    441 Mesaj
    ilkokul 5e kadar olabilir ama sonrasında kesinlikle olmaz
    |
    |

|
    |

Orijinalden alıntı: crazywinner3

quote:

Orijinalden alıntı: crazywinner3

Bütün sırrı bozmuslar yav

|
    |

• Yüzbaşı
    523 Mesaj
    Olur sonra dost hayatı yaşarlar

|
    |
Orjinal Laptop Yedek Parça
Canlı Tv izle
kolayoto.com
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.