Şimdi Ara

BİNAYA TÜRKNET GİGAFİBER GELDİ (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
610
Cevap
4
Favori
35.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Turknet müşretisi olup gigafiber altyapına geçebilen arkadaşlar nasıl bir yol izledi?

• sonunda türknetli olabildim pazar günü başvurdum pazartesi gelip kurulumu yaptılar 1 gün içersinde türknetli oldum çok iyi tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emir121907 -- 20 Aralık 2020; 13:31:45 >
  • Emir121907 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun dostum bana da nasip olur inşallah güle güle kullanın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Swichen

Hayırlı olsun dostum bana da nasip olur inşallah güle güle kullanın.

eyw kanka inş

• quote:

Orijinalden alıntı: Emir121907

sonunda türknetli olabildim pazar günü başvurdum pazartesi gelip kurulumu yaptılar 1 gün içersinde türknetli oldum çok iyi tavsiye ederim

Merhaba arkadaşım, hayırlı olsun Binanıza kablo çekildikten sonra süreç nasıl oldu ve ne kadar sürede abone oldunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Salih2034 -- 19 Aralık 2020; 13:6:31 >
    Keyifli kullanımlar dilerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Salih2034

Merhaba arkadaşım, hayırlı olsun Binanıza kablo çekildikten sonra süreç nasıl oldu ve ne kadar sürede abone oldunuz?

Alıntıları Göster

merhaba benim şansıma kablo çekilmişti ancak sistemde güncelleme olamamıştı onla uğraştım 1 ay güncellenmesi için sonra başvurdum 1 gün içersinde gelip kurulum yaptılar hemen aktif oldu telefondan konuşup yaptım kurulumu yapanlar geldiklerinde sözleşmeyi de getirdiler imzaladık öyle yani hızlıydı baya

Teşekkürler, tekrar hayırlı olsun

• Bu aşagıda eklediğim kutuyu koydular binaya ve kurulum için geldiler fakat sinyal yok diyip gittiler. 3-4 GÜN sonra gelir sinyal dediler ondan sonra gelebiliriz diyorlar. Bu fiber kutusu dimi ? Birde bunda bana Gigafiber 100 paketi çıktı maximum kaç upload alırım ve hız ? Bilgilendirirseniz sevinirim...

BİNAYA TÜRKNET GİGAFİBER GELDİ
  • derlemeler kullanıcısına yanıt
    Evet gigafiber. 1000 mbps hiz alabilirsiniz. Henuz aktif olmamis ondan oyle gozukuyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • derlemeler kullanıcısına yanıt
    Merhaba, GigaFiber 100 paketinde upload hızı 50 Mbps' dir. Sinyal sorunu için de ekiplerimiz size dönüş sağlayacaklardır.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Hocam gigafiberde artık tek paket yok muydu? 1000 Mbps 150 Mbps upload 99.90 olmuştu. 100 Mbps paket hala duruyor mu?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Merhaba, Gigafiber' deki paket Temmuz ayında güncellenecek.
  • @TurkNetDestek

İstanbul Fatih Aksaray mahallesine gigafiber çalışmanız olacak mı?

• Mitra kullanıcısına yanıt
    Merhaba, adresiniz 2021 yılı planları içerisinde yer almıyor. Talebinizi not aldım ve proje ekibimiz ile paylaşacağım.

Ankara da çalışmanız var mı?

• ayhan1966 A kullanıcısına yanıt
    Merhaba, Ankara' da planlama dahilinde olan mahalleler bulunuyor.
  • @TurkNetDestek İstanbul çeliktepe mahallesi hakkında bilgi alabilrmiyim ne durumda proje?

• samcu S kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ilçe bilgisini benimle paylaşabilir misiniz?

istanbul kağıthane çeliktepe

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.