A

Teğmen
19 Ekim 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 32 (Bu ay: 0)
Gönderileri
asus x550 serisi notebook almak istiyorum. bu markanın mat ekranlı modellerini beğenmiyorum. acaba x550 serisi modellerde hangilerinde parlak ekran vardır.
Kredi kullananlara iyi haber var. Yargıtay, bankaların dosya masrafı altında aldıkları para haksız bulan mahkeme kararını onadı. Bu haber nerdeyse bütün gazetelerde çıktı. ben iki defa biner lira dosya parası verdim. bu konuda forumda parayı bankadan geri alabilen var mı? bankalar hakem heyeti kararını mahkemeye götürüyorlar mı? bu konuda ortak hareket edebiliriz.
http://www.gencbaro.org/haber/yargitay-banka-konut-kredisinden-dosya-masrafi-alinamaz.html
http://ekonomi.milliyet.com.tr/deli-dumrul-ucretine-son/ekonomi/ekonomidetay/24.08.2012/1585598/default.htm
http://www.eneger.com/kredi-dosya-masrafi-geri-alma-ornek-dilekce/
oturduğum bina yeni yapıldı. buradaki telekom binaya yeni hat çekti. bu hat fiber ve fiber interneti destekliyor. ücretsiz tilgin hg1311 modem tem reuter taktılar. bu modem üzerinden adsl bağlantısı alıyorum. fakat ben smile adsl geçmek istiyorum. bu geçişi yaptığımda sorun yaşar mıyım. smile n verdiği modemi nasıl bağlamalıyım.
panasonic compak makinemin lensindeki parmak izi lekesi özellikle video çekerken odaklama problemine yol açar mı. cevaplar için şimdiden teşekkürler.
temmuz ayında yeşil pasaport ile fransaya gideceğim. vize almam gereklimi? seyehat sigortası yaptırmam şart mı? sınırda zorluk çekmek istemediğim için soruyorum. cevaplar için şimdiden teşekkürler.
PİRANHA FİRMASI NAVİGASYON CİHAZLARINA 5 YIL GARANTİ, 1 AYLIK SİGORTA, 7 GÜNLÜK EN FAZLA TAMİR SÜRESİ VE EN ÖNEMLİSİ ÖMÜR BOYU HARİTA GÜNCELLEME İMKANI SUNDU. BUGÜNE KADAR OKUDUĞUM FORUM MSJLARINDA PİRANHA SERVİSİNDEN OLDUKÇA ŞİKAYET EDİLİYORDU. BUNLAR GERÇEKTEN İDDİALI MADDELER. ACABA BU İDDİALARIN UYGULANIP UYGULANDIĞINI DENEYEN OLDU MU? ALACAK OLANLARA KILAVUZ OLUR.
almanya amazon sitesinden fotoğraf makinesi alan var mı? gümrük problemi oluyor mu? tavsiye edilir mi?
CANONUN YENİ MODELİ ÇIKTI:İXUS 1000/SD4500 HS. BU MAKİNA HAKKINDA BİLGİSİ OLAN VAR MI. FULL HD ÇEKİM ÖZELLİĞİ, ZOM OLAYI EN BÜYÜK ARTILARI.
cihazı 1 yıl önce aldım. panasonic f. makinem var. makineyi bağlayıp programını açtığımda sisteminin pal olduğunu makinenin ise ntsc olduğunu belirtiyor ve açmıyor. makine av chd lite ntsc formatında kayıt yapıyor. tv ye bağladığımda gösteriyor. problem nasıl çözülür.
kullanan varsa bu konuda bana yardımcı olursa sevinirim. acaba w 290 ve w 350 de hd kayıt ve standart kayıtta zom özelliği var mıdır?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 21 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 269
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 550.794 (Bu ay: 310)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.