Şimdi Ara

BİNAYA TÜRKNET GİGAFİBER GELDİ (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
610
Cevap
4
Favori
35.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba, Çeliktepe mahallesinde çalışmalar devam ediyor. Proje ekiplerimiz çalışmalarını tamamladığında https://turk.net/internet-hiz-altyapi-sorgulama/ sayfamızdan sorgulama yaparak aktif olup olmadığını sorgulayabilirsiniz.
  • @turknetdestek Merhaba İstanbul Çekmeköy için bir planınız var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

İstanbul Başakşehir güvercintepe 21. Sokakta çalışmalarınız olacak mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cemmredemir C kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ilettiğiniz adreste gigafiber planlaması bulunmuyor. Mahalle bilgisini iletmeniz durumunda notlarıma ekleyerek proje ekibimiz ile paylaşacağım.
  • HuoYuanJi kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ilettiğiniz adreste 2021 yılı içerisinde gigafiber planlaması bulunmuyor. Ancak ben adresi notlarıma ekledim. Proje ekibimiz ile paylaşacağım.
  • @TurkNetDestek İstanbul / Fatih / Seyyid ömer mahallesi / Lalezar Camii sokak taraflarında çalışma olucak mı ? şimdiden teşekkürler

• @TurkNetDestek Turknet Firması zaten türkiyeyi sadece #İstanbul #Ankara #İzmir ' den ibaret görüyor diğer geri kalan 78 ile yatırım yok en büyük yanlış bu işte

• enesusar E kullanıcısına yanıt
    Merhaba, adresiniz 2021 yılı planları içerisinde yer almıyor. Talebinizi not aldım ve proje ekibimiz ile paylaşacağım.
  • Merhaba, altyapı genişletme çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor.
  • İstanbul / Fatih tarafında çoğunluğu fahiş fiyatlara adsl paketi alıyor, gelirse çok iyi bir yatırım olur. Herkes internet hızından şikayetçi...

Türknet fiber gelirse x firmadan Turknet'e geçiş yapıcak çok kişi tanıyorum, hepside hızlarından şikayetçi, altyapıları kötü @TurkNet Destek @TurkNetDestek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enesusar -- 20 Temmuz 2021; 14:40:8 >
  • hocam öncelikle hayırlı bayramlar diliyorum aslında yanlış bilmiyorsam antalya içinde plan varmış sanırım, tengigabit nickli türknet çalışanı yayında söylemişti, hatta bir tane daha varmış akıllarında ama söylemedi tam kesin olmadığı için söylemedi sıkıntı şu ne kadar müştetiye ulaştıkları önemli sonuçta özel şirket istanbul gibi bir yerde bir mahhallede alıcakları müşteri ile bursa gibi yerlerde alıcakları müşteri bir değil birde istanbul dışında ister istemez maliyet artıyor trafik istanbuldan çıktığı için ankaraya kursalar bile istanbulda geçiyor trafik ve istanbul ankara arası fiber ağlarının bir kapasitesi var sonuçta burda en büyük suçlu tt zamanında fırsat varken bu vdsl dolapları koyucaklarına fiber döşemeye başlamalıydılar bakır kablo devri bitti ama tt nasıl bir batak içinde olduğu belli yani çıkar yol yok gibi belki bi ihtimal starlink yerel fiyatlandırma yaparsa int hayallerimiz daha gerçekci olur şimdilik beklemeye devam

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Djdy D kullanıcısına yanıt
    Merhaba, iyi bayramlar dilerim. Antalya 2021 yılı planları içerisinde yer almıyor.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

türknet 10 gigabit internet ücreti ne kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fredydexter -- 20 Temmuz 2021; 21:29:9 >
  • fredydexter kullanıcısına yanıt
    Merhaba, gigafiber hizmetimiz üzerinden altyapınızın desteklediği 1000 Mbps'e kadar hizmet veriyoruz. Paketimizin ücreti 99.90 TL'dir.
  • İstanbul/Fatih Lütfen şu semte altyapı getirin 100lerce müşteri kazanırsınız benden demesi

• @TurkNetDestek İstanbul/Fatih ilçesi içine hiç gigafiber altyapı bulunan mahalle varmı varsa hangi mahalleler ?

• enesusar E kullanıcısına yanıt
    Merhaba, Fatih ilçesi 2021 yılı planları içerisinde yer almıyor.
  • @TurkNetDestek Turknet kullanıcısıyım. Binamıza geçen hafta Turknet Fiber kutusu yerleştirildi. Altyapımın fibere taşınması için başvurmam gerekiyor mu ? Teknik destek yerinde böyle bir başvuru yeri göremedim.

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.