Şimdi Ara

BİNAYA TÜRKNET GİGAFİBER GELDİ (28. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
610
Cevap
4
Favori
34.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dostum hangi bölgede sokakta oturuyorsun?
  • Swichen kullanıcısına yanıt

Bahçelievler Şirinevler mahmutbey caddesinde

• TheCaxmanTR T kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam sağolun
  • BİNAYA TÜRKNET GİGAFİBER GELDİ

suanlık boyle gorunuyor acaba ne zaman gelir yada biz basvurunca eve kadar fiber cekıyorlar mı beni bu konuda bilgilendirimisiniz ?

Tüm şirinevler sokaklarında öyle benimki dahil 5 aydır bekliyorum hayırlısı hocam
  • Mahmutbey 14. Sokakta 3 gün önce vaeden turknet fibere geçiş yaptı arkadaşım acaba Zafer mahallesine gelecekmi??? bahçelievler İstanbul
  • Sanirim turknet mahmutbey caddesi boyunca ilerliyor, umarim bahcelievleri gecip bagcilar boyunca da ilerlersiniz

@TurkNetDestek

• HeiLi kullanıcısına yanıt
    Merhaba, fiber altyapı için çalışma yapılacak bölgeler proje ekibimiz tarafından yönetilmektedir. Altyapı geldiğinde https://turk.net/internet-hiz-altyapi-sorgulama/ sayfamızdan görebileceksiniz.
    Yakında tamamen aktif olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FrismX -- 6 Aralık 2020; 0:42:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FrismX

Yakında tamamen aktif olur.

hocam ben başvuru yaptım ancak online sözleşmede 35 mb tanımlanmış gözüküyor sende de öylemiydi acaba yardımcı olurmusunuz gigafiber 100 paketini seçtim 35 mb gözüküyor sözleşmede ondan dolayı imzalayamıyorum

• Emir121907 kullanıcısına yanıt
    Hayır gigafiber 100 luk paket yazıyor.
    Merhaba, eğer abonelik işlemlerinizde bulunduğunuz bölge için altyapı sorgusu yaptıysanız ve karşınıza GİGAFİBER altyapıdan hizmet alacağınız çıktıysa herhangi bir sorun yaşamadan işlemlerinize devam edebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, eğer abonelik işlemlerinizde bulunduğunuz bölge için altyapı sorgusu yaptıysanız ve karşınıza GİGAFİBER altyapıdan hizmet alacağınız çıktıysa herhangi bir sorun yaşamadan işlemlerinize devam edebilirsiniz.

merhaba eğer ben 35 mblik paketi imzalarsam 35 mblik paket için kuruluma gelmezler mi ?

Kanka size gelen kablo bu şekilde miydi ? BİNAYA TÜRKNET GİGAFİBER GELDİ
  • Binaya cehennemin kabloları döşenmiş desenize..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Swichen

Kanka size gelen kablo bu şekilde miydi ?

evet evet fiber kanka

Kanka bize 5 aydır ne gelen var ne giden bazıları aramak gerekiyor diyor
    Merhaba, altyapınızın desteklediği 100 Mbps'e kadar hizmet veriyoruz. 35 Mbps'e kadar paketimizden abonelik başlatmanız durumunda aktivasyon işlemleri tamamlandığında ekiplerimiz adresinize kurulum için gelecektir.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Merhaba selamlar,
    YouTube de gigafiber kullanıcınızın hız testi videosunu gördüm. Şirinevler mahallesinde oturuyormuş. Onun da binasında sadece kablo çekilmiş destek hattını aradığı zaman kutu bağlamışlar ve hizmeti aktif olmuş. Ben de mi yapmalıyım acaba ?
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.