Şimdi Ara

BİNAYA TÜRKNET GİGAFİBER GELDİ (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
610
Cevap
4
Favori
34.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba, yaşadığınız sorunu kontrol ederek yardımcı olmak isterim. GSM numaranızı PM üzerinden benimle paylaşabilir misiniz?
  • Şuan internet yine gitti
  • kubilay61 kullanıcısına yanıt
    Hocam internet sıkıntılı mı
  • Swichen kullanıcısına yanıt
    Hocam artık bakm mı yoksa test tarzı bişey mi yapıyolar bilmiyorum haftada 1 gidiyor
    Umarım vdslde öyle dert yoktur bizim buraya 5 aydır gelemedi vdsl geçeceğim gelene kadar umarım ping sıkıntısı çekmem
    inşallah hocam
    Hangi ilçedeseniz? İstanbul Bahçelievler Çavuşpaşa caddesinde oturuyorum,internet yarım saat 45 dk da bir anlık gidip geliyor.ISS Telekom.
  • hit2934 kullanıcısına yanıt
    şirinevler de hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sume

online testlerde o hızı alabiliyor musunuz?

Alıntıları Göster

Hocam ben de aynı sokaktayım halen memnun musunuz? Ayrıyetten siteden sorgulama yaptığımda 1-2 ay ücretsiz ya da 6 ay 1Gbps hediye gibi bir yazı çıkmadı, halen geçerli mi kampanya?

• EmperorOverlord kullanıcısına yanıt

Benim hanım öğretmen. Evden canlı dersleri yapıyor hergün. Bu güne kadar en ufak bir kesinti olmadı. Hatta eskiden kablolu ile ders anlatırdı şimdi wifi ile bağlanıyor çok yüksek hızdan dolayı.

İnternet sitesine girişte adblock gibi eklentileri kaldırırsanız 2 ay ücretsiz kampanyası karşınıza gelir. Kapılara broşürle indirim kodu asmışlardı fakat çöpe attım onu. Hiç indirim bulamazsanız birinin referansı ile gidip en azından 1 ay ücretsiz alın.

1 gbps kampanyası ise hiçbiryerde yazmıyor. Kendileri şuan üye sayısı az oldugu için otomatik tanımlıyor.

• Sitede 480 lira cayma bedeli karşılanacağı söyleniyor ama şu anda TT ADSL internet kullanıyorum, ADSL'den Fibere geçerken dahil oluyor mu bu karşılama?

Hocam şirinevler mareşal fevzi çakmak 4.sk dayım sence bizim buraya ne zaman gelir bir fikrin var mı? Bayadır kablolar duruyor sanırım tüm sokaklara çekecekler gibi
    Ne zaman gelir bilemiyorum ama çok süreceğini zannetmiyorum hocam
    Tamamdır hocam siz mahmutbey taraflarında mısınız?
    aynen
    Tamamdır sağolun hocam
  • BİNAYA TÜRKNET GİGAFİBER GELDİ

Arkadaşlar bu drop kablosumu tam olarak anlamadım Uçlari 3 tane demir var alttakı resime benziyor

BİNAYA TÜRKNET GİGAFİBER GELDİ

Uçlari 3 tane demir var

• TheCaxmanTR T kullanıcısına yanıt

Fiber

• AMC A kullanıcısına yanıt

Teşekkürler

• TheCaxmanTR T kullanıcısına yanıt

Rica ederim

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.