Şimdi Ara

BİM ŞAMPİYON KOKOREÇ 7.90 TL 250 GRAM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
94
Cevap
3
Favori
59.011
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar BİM'e Gelen Şampiyon Kokoreç 7.90 Aldim 250 Gram.

Ve Tadida gayet lezzetli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FurkanKizil -- 3 Haziran 2017; 21:11:42 >

• Akhisarda(manisanın ilçesi) şiş kokoreç 6 lira tepsi de 4 lira. istanbulda domatesli biberli şeye ne yediğimi anlamadan 10 lira verdikten sonra bir daha hiç yemedim. İzmir Bornovada kokoreççi asım ustada yediğim uykuluk kokoreç karışımı atom şimdiye kadarki en iyisiydi. Akhisarda da yarım porsiyon kokoreç yarım porsiyon kelle üstüne de 2 dalak attırıp dörtmevsim gazoz eşliğinde yer 15 lira ödeyip ekmeksiz karnımı doyurmuş şekilde çıkarım. yolu düşenler akhisarda şenkardeşler ya da park kokoreçe izmirde de asım ustaya uğrasınlar.
  • Şampuan dır o
  • Yeni mi geldi a101 e geldiginde bulamamistim.Hepsinde varmi ki ?
  • netkral42 N kullanıcısına yanıt
    1 Haftadir var diye biliyorum
  • Ekmek arası hazırlayaydın hocam,ben de bakayım alabilirim
  • Şampiyonun sattığı gibi dandik. Ama ona alışmış olan için fırsat. Domates biberle üç yarım çıkar.
  • Denemek istiyorum fakat pişirme yöntemi söyleyebilecek bir arkadaş var mı ? Şimdiden teşekkürler.
  • Firina tepsi uzerinde yagli kagitla sürün. Piştikten sonra tavada baharatla döndürün. Kup dilimlenmis domatesle ekmek arasina doldurun.
  • __By_CiN_oO__ kullanıcısına yanıt
    Üstünde pişirme önerisi var. Ona göre yaparsanız Harika oluyor. Ben baharatı biraz daha fazla atıyorum. Kısa surede hazır oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: __By_CiN_oO__

Denemek istiyorum fakat pişirme yöntemi söyleyebilecek bir arkadaş var mı ? Şimdiden teşekkürler.

Tavaya atın önce biraz pişirin yağı falan aksın yarısı yağ oluyor nerdeyse kokoreçlerin.Oluşan yağları kaşıkla tavadan alın alabildiğiniz kadar sadece etleri kalsın.Ardından küp küp doğranmış domates ve ince dilim biber pulbiber kekik ve tuz atarak 3-4 dk daha pişirin afiyet olsun.Yalnız aspiratörü açmayı unutmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: maliyeci18

Şampiyonun sattığı gibi dandik. Ama ona alışmış olan için fırsat. Domates biberle üç yarım çıkar.

A101 den aynı fiyata alıp yaptım. 2 çeyrek çıktı.

Bence pahalı ve sıcak fırsatla uzaktan yakından alakası yok.

Şampiyon kokoreç beğeniyordum ve bulunduğum yerdeki bütün şubeleri kapandığından dolayı nefsimi körlemek için üzerindeki tarife göre yapıp yedim güzel oldu.
  • Tereyağıyla çevirin tavada kimyon pul biber atın güzel olur.
  • son derece sağlıksız görünüyo
  • Zahmetli, gereksiz
    10 tl verir dışarda yerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: RavenoLL

quote:

Orijinalden alıntı: __By_CiN_oO__

Denemek istiyorum fakat pişirme yöntemi söyleyebilecek bir arkadaş var mı ? Şimdiden teşekkürler.

Tavaya atın önce biraz pişirin yağı falan aksın yarısı yağ oluyor nerdeyse kokoreçlerin.Oluşan yağları kaşıkla tavadan alın alabildiğiniz kadar sadece etleri kalsın.Ardından küp küp doğranmış domates ve ince dilim biber pulbiber kekik ve tuz atarak 3-4 dk daha pişirin afiyet olsun.Yalnız aspiratörü açmayı unutmayın

@Wally Gator Cevap için teşekkürler üzerinde yazanı bende okudum fotoğraftan fakat değişik pişirme yöntemleri oluyor hatta forumdan bir arkadaş tost makinesinde pişirdiğini yazmıştı başka bir konuda onun için sordum =))

Hocam çok iyi açıklamışsınız deneyeceğim sağolun =))
  • Epeydir a101 de var baya iyi 2 çeyrek çıkaran arkadaş malzemeyi bol kullanış yoksa 2 yarım rahat çıkıyor 3. De çıkar
  • Ben bir defa aldim sırf yağ.Rezil bi kokorec.evde yapacaksam illa Eral kokorec alirim
  • Berbat ötesi bir şey. Kokudan evin içine girilmedi o kokudan sonra tadına bile bakmadım döktüm çöpe
  • Istanbul usulu mu izmir usulu mudaha iyi
  • Kokorec izmir usulu domatessiz yenir a dostlar.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.