Şimdi Ara

BİM ŞAMPİYON KOKOREÇ 7.90 TL 250 GRAM (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
3
Favori
59.112
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: drummer_bjk

Akhisarda(manisanın ilçesi) şiş kokoreç 6 lira tepsi de 4 lira. istanbulda domatesli biberli şeye ne yediğimi anlamadan 10 lira verdikten sonra bir daha hiç yemedim. İzmir Bornovada kokoreççi asım ustada yediğim uykuluk kokoreç karışımı atom şimdiye kadarki en iyisiydi. Akhisarda da yarım porsiyon kokoreç yarım porsiyon kelle üstüne de 2 dalak attırıp dörtmevsim gazoz eşliğinde yer 15 lira ödeyip ekmeksiz karnımı doyurmuş şekilde çıkarım. yolu düşenler akhisarda şenkardeşler ya da park kokoreçe izmirde de asım ustaya uğrasınlar.

Daha dün , alt kat komşum anlatmıştı , aynısını...

Kendisi Akhisarlıdır...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yarisindan fazlasi yağ, carfurlarda var kilosu hemen hemen ayni fiyata denk geliyor, onu tavsiye ederim.

• Evde yapmayin beyler koku acaip etkiliyor hemende cikmiyor.Teras bahce filan varsa orda yapin

• kokoreci izmir ulukentte AKIN kokorecte yiyeceksin. hakiki süt kuzu 10 numaradır
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhan1500

Siz buralara gelin de, tandır da pişmiş kokoreç yiyin..ayrıca iyi yapılmış bir kokoreç bence sade yenmeli ki kokoreç yendiği belli olsun ..

İftara daha iki saatten fazla var bana işkence yaptırmayın ..

Neyse afiyet olsun cümleten ..

2-3 yıl önce aydına şampiyon kokoreç şube açmıştı. yarımı 7-8 liradan falan satmaya çalıştı. aynı yıl kapattı gitti. aydında tepecik yolunun başında kokoreçci yaşar usta var.en çok tercih edilen, eskiden organizede minibüsün içinde satarlardı.
    nazillide neresi hocam bu tandır kokoreç, gelip giderken uğrayalım.?
  • quote:

Orijinalden alıntı: VioLee

Evde yapmayin beyler koku acaip etkiliyor hemende cikmiyor.Teras bahce filan varsa orda yapin

Bende koktu diyince laf çakmaya çalışan var. Normalde kokoreç pişerken iştah açıcı bir koku verir. Bu öyle değil yanında sanki koyun sürüsü geçiyor gibi kokuttu evi.almayın arkadaşlar. Bu forumun sıcak fırsatlar bölümü ne ucuz olsa onu över. Damak tadlarına da güvenilmez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hercul3367

kokoreç zaten yağ demektir,etini almayı başaran arkadaşı tebrik ederim.
    uzun yıllar mersin ve adan kokorecini yedikten sonra,bol bol övülen şampiyon kokoreçi yedim istiklal caddesin de adam yapma demeye kalmadan bastı domatesi hüsran,ne yediğimi anlamadım.ankara çiftlik dediler gece iki de vardım kuyruk var resmen,bekledik o kadar,yine hüsran.karar verdim artık,mersin ve adana dışında kokoreç yemiyeceğim.
    bu arada zevkler tartışılmaz ama,kokoreçe domates atılmaz.kimyon ve acı konur,limon sıkılır.limon kokoreçin yağ etkisini azaltır.
    bu arada evinizin yakınında kasap varsa kendi kokoreçinizi kendiniz yapabilirsiniz bedavaya.isteyen olursa anlatırım.

Özdemir çok iyidir hocam bir daha ordan yemeye çalışın efsanedir :) Ankara çiftlikte

• BİM ŞAMPİYON KOKOREÇ 7.90 TL 250 GRAM

Hocam Allah razı olsun 5,95' e aldım kasiyer de şaştı kaldı.

Lezetli

• quote:

Orijinalden alıntı: Garadayı265

quote:

Orijinalden alıntı: gokhan1500

Siz buralara gelin de, tandır da pişmiş kokoreç yiyin..ayrıca iyi yapılmış bir kokoreç bence sade yenmeli ki kokoreç yendiği belli olsun ..

İftara daha iki saatten fazla var bana işkence yaptırmayın ..

Neyse afiyet olsun cümleten ..

2-3 yıl önce aydına şampiyon kokoreç şube açmıştı. yarımı 7-8 liradan falan satmaya çalıştı. aynı yıl kapattı gitti. aydında tepecik yolunun başında kokoreçci yaşar usta var.en çok tercih edilen, eskiden organizede minibüsün içinde satarlardı.
    nazillide neresi hocam bu tandır kokoreç, gelip giderken uğrayalım.?

Konumu attım patron, mesaj kutunda..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: BekiRoRo

BİM ŞAMPİYON KOKOREÇ 7.90 TL 250 GRAM

Hocam Allah razı olsun 5,95' e aldım kasiyer de şaştı kaldı.

Lezetli

konum için sağol gökhan hocam. bu arada bekiro hocam, resim için teşekkürler ama biz videolu ayrıntılı inceleme bekliyorduk.dia kavurmada yapmıştın.onun gibi.bu şanına yakışmadı

• A101 den alıyorum uzun zamandır. En son 7,5 tl den aldım . 1,5 ay oldu alalı. 1 paket ancak bir kişi için ideal doya doya yarım ekmek çıkıyor. BİM ŞAMPİYON KOKOREÇ 7.90 TL 250 GRAMBİM ŞAMPİYON KOKOREÇ 7.90 TL 250 GRAMBİM ŞAMPİYON KOKOREÇ 7.90 TL 250 GRAM

• Ankara'daki arkadaşlara Kokoreçci Hacı'yı öneririm. Gençlik caddesinde de var ama asıl yeri Numunenin karşı arasında bir baraka.
  • Anadolu A kullanıcısına yanıt
    Ne kadara yapıyor?

• bölgesel mi acaba hiç bir yerde bulamadım
  • Kokoreççi Hacı Ankara'nın en iyisidir. Ama 12'de başlar öğlen 2'de biter. Gençlik Caddesindeki yer aynı kalitede değil maalesef.
  • matsipik M kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam bölgesel Şişli ve Beyoğlu civarında bulamadım dün Halkalı'da buldum ama paketten yağları görünce almadım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hercul3367

kokoreç zaten yağ demektir,etini almayı başaran arkadaşı tebrik ederim.
    uzun yıllar mersin ve adan kokorecini yedikten sonra,bol bol övülen şampiyon kokoreçi yedim istiklal caddesin de adam yapma demeye kalmadan bastı domatesi hüsran,ne yediğimi anlamadım.ankara çiftlik dediler gece iki de vardım kuyruk var resmen,bekledik o kadar,yine hüsran.karar verdim artık,mersin ve adana dışında kokoreç yemiyeceğim.
    bu arada zevkler tartışılmaz ama,kokoreçe domates atılmaz.kimyon ve acı konur,limon sıkılır.limon kokoreçin yağ etkisini azaltır.
    bu arada evinizin yakınında kasap varsa kendi kokoreçinizi kendiniz yapabilirsiniz bedavaya.isteyen olursa anlatırım.

Mersin ve Adana için nerelerde yediniz ve nereleri tavsiye edersiniz?
  • BİM ŞAMPİYON KOKOREÇ 7.90 TL 250 GRAM

Ambalaj üzerindeki pişirme tarifine harfiyen uyuyorum enfes oluyor.

Ama asıl lezzet sırrı vok tavada pişirmek.

Bu arada haneden sadece 1 kişi kustu ama o da rahatsızdı.

• quote:

Orijinalden alıntı: szymek61

Ne kadara yapıyor?

En son 14 lira olması lazım yarım ekmek. Ama civilosman'ın dediği gibi Ankara'da yediğim en iyisidir.
  • dana kokoreçi banvitburadadan alıyordum çekle avantajixle 300 gramı 8 - 9 tl gibi fiyatlara geliyordu 3 tam ekmeği dolduruyor ama ben şampiyon gibi domatesli yapıyordum bol acılı ,kekik , biber , püre domates gayet güzel oluyor . bekir gibi yapıyorsanız yani tabakta yiyorsanız ağır gelebilir zaten kokoreç ekmek arası gidiyor diğer türlü yiyende görmedim pek bu arada satışta değil ne hikmetse yazları sitesinde satmıyor bir diğer dezavantajı ise dana kokoreç olması biraz sert midem hassastır bana dokunmadı hiç hemde abartmama rağmen ekmek arası yarım fiyatı 1.5 tl geliyor AOÇ de 15 -20 tl yarım ekmek fiyatlar ne durumda onuda bilmiyorum şu an ama sıcak fırsat oluyor bana

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.