Binbaşı
31 Temmuz 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme
Toplam: 469 (Bu ay: 2)
Gönderileri

Trendyol Sadece siyah renk var. Satici samsung turkiye.

Fiyati uygun geldi paylaşmak istedim.

EDİT: Kampanya Bitmiştir.

trendyol.com
Samsung Galaxy S22 128 GB 5G Siyah Cep Telefonu (Samsung Türkiye Garantili) Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
https://www.trendyol.com/samsung/galaxy-s22-128-gb-5g-siyah-cep-telefonu-samsung-turkiye-garantili-p-256384225?boutiqueId=61&merchantId=106636

Evet arkadaslar S21 Hepsiburada da 11.900 TL Satiliyor S22 15.900 TL Sizce hangisini almaliyim s21 den cok farki var mi acaba s22 nin.

Evet arkadaşlar forumda 'da elektrikli araba sevdalisi arkadaşlara ve almayi düşünenler için koyuyorum.

Renault Zoe deposu 51 Kw . Ve Şuan 1 Kw Satiş fiyatlari resimde eklidir. Siz Hesap edin. Benzinli arabadan Çok daha fazla yakiyorlar şuan.

Rusya dün itibari ile avrupaya gazi kesti arkadaşlar sizce bu üretime negatif yansir mi ? Geçen sene chip krizi yuzunden piyasanin içinden geçtiler.

Bu sene gaz krizinden de aynisini yaparlar mi sizce.

Çevremde bir arkadaşim Kia Rio aldi Dizel. Boya takıntısı olan modellerden aman şu mu oldu aman bu mu oldu. Defalarca boyaya bakma motora mekanige bak dememe ragmen az boyali bi rio aldi.

Sonuç 1 ay sonra motoru kucagina aldi. 35-40 bin tl para istiyolar motoru yapmak için.

Bizim millet aman çizilmesin arabam diyor fakat bakimini yapmadan 30 bin km arabaya biniyor .

Bugun yenikapida gördum. Tonlarca renault marka araç vardi sifir . Sorsan stok yok.

2022 Model Peugeot 208 Aldim Arkadaslar. Hangi arkadasi esi dostu gorsem. Neden polo almadin diyor. Bukadar bariz kalite farki varmi acaba 2021 model 1.0 tsi life kullanan arkadaslae yorum yapabilir mi acaba ?

208 1.2 Allure Selectionla karsilastirinca.

Evet arkadaslae sifir arac aldim seramik kaplama + cam filmine bayi 2000 bin tl istedi sizce yaptirmalimiyim fiyat abartimi.

Degerli yorumlariniza ihtiyacim var simdiden tesekkur ederim

Merhaba arkadaslar iki araçta ayni fiyat sizce hangisini almaliyim 5 yil sonra fiyatlari denk mi olur yoksa polo degerini daha mi iyi korur.

VW Polo 1.0 95 Hp Dsg Life

Peugeot 1.2 130 HP Allure Selection EAT 8

2007 Model Toyota Corolla 1.4 D4D MMT ( Yari otomatik şanziman )

Km : 285 Bin. Hasar Kaydi 4070 TL

Boya 4 Parça 3 Çamurluk 1 Kapi.

Degişen 1 Parça . Kaput.

Muayne Bitiş : 2.02.2022

Eksper raporu ve Yedek Anahtari Var.

Tertemiz Hatasiz Sorunsuz .

Fiyat : 139.500

Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
opel
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 gün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.196
İkinci El Bölümü Mesajları: 914
Konularının görüntülenme sayısı: 776.660 (Bu ay: 2.477)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.938 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.