Şimdi Ara

Bilgisayarları saklayın: Crysis 4 duyuruldu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
0
Favori
12.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bütün seriyi oynadım aralarında en güzeli crysis1 ve 3 tü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beklediğim iki oyun var biri bu diğeri yeni çıkacak GTA. GTA ya heralde minimum bir 3-4 sene daha var. O zamana kadar Crysis de çıkmış olur diye tahmin ediyorum.

Artık troller aracılığıyla şişirilen çöp oyunlardan ve eski güzel oyunların remastered versiyonlarını oynamaktan bıktık. Kaliteli yeni oyun bekliyoruz.

• Roark kullanıcısına yanıt

Gebereceksin yankiii!

Öl amerikan domuzu!!!  

• benim pek beklentim yok, yerli kardeşler ayrılmıştı en son inş. seriyi tekrar ayağa kaldırabilecek bir yapım olur.

• Lütfen hikaye kısmını düzgün yapsınlar. Crysis 3 teki acelecilik yüzünden insanlar oyundan uzaklaştı. Bir Crysis hayranı olarak sabırsızlıkla bekliyorum 4. oyunu. Yazılacak o kadar farklı senaryo, o kadar anlatılacak olay var ki iyi bir senarist ve ekiple mükemmel bir oyun çıkabilir. Oyunun bittiğini düşünenler oyunu tekrar tekrar oynasınlar. Çünkü oyunu anlamamışlar.

• pelerin devrede...

• pilotaFerrari kullanıcısına yanıt

tadacaksın dipçiği !  

• Gözümde canlandı koskoca mazi...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Adamlar gemiyi parkederken biraz zorlanmişlar galiba

• CWaRRioR kullanıcısına yanıt
    o demo o motorla neler yapılabileceğini anlatan bir demoydu. emin ol hiç bir oyun o grafikle gelmeyecek

• Remastered ile seriyi yeniden getirerek hafızaları tazelediler şimdide yeni oyunu duyurdular... Umarım TR dil desteği olur...

• ExclusivePack kullanıcısına yanıt

Hocam şöyle bir yanılgın var. O demo konsolda oynanabilir bir demoydu. Realtime olarak çalışıyor yani. Aynı grafik motoruyla benzer oyunların gelmemesi için teknik hiçbir engel yok.

• Benim makine çok yaşlandı ??

• crytek satılmış mıydı? iflas etmişlerdi gibi bir şeyler hatırlıyorum.

• İlk oyun ormandan ibaret olduğu için göze hoş geldi tuttu.

Sonraki oyunlar aynı etkiyi yapamadı 70 puana kadar düştü. Ciddi yenilikler yapmaları gerekiyor

• Hikaye olarak açık ara 1. oyun çok iyiydi. Lakin daha geçen ay yenilenmiş paketi alıp 3 oyunu da tekrar oynadım. Oynanış olarak 2. oyun sanırım en iyisi olmuş. 3. oyundaki ok ise efsane. Keşke tüm oyunlarda olsaymış. Grafikler ve özelleştirmeler çok basit ve yetersiz kalsa da 1. oyun hikaye olarak aşırı iyi. 2. oyun hikaye tarafında eksik kalsa da oynanış ve grafikler ile farkı kapatır. 3. oyun hikaye tırt, yeni özellikler ve ok harika. Umarım 4. oyun üçünün harmanı gibi olur.

• -herkes tarafından bilinen ve hatırlanan en önemli özelliğiniz nedir?
    -bilgisayarlarda düzgün çalışmamak bilgisayarları zorlamak
    -sizi başarılı ve meşhur görüyoruz tebrikler!

(bu nasıl bir zeka geriliğidir PC'de 1080p medium ayarlarda 75 FPS üstü çalışmayan oyunları daha hiç başlamadan kaldırıp atıyorum ücretsiz olsa oynamıyorum)

• CryTek'in en büyük yanlışı, pc gerileme dönemindeyken pc'ye oynaması, o dönemde konsollar zirvesine çıkarken konsolları iplememesiydi. Bu yanlışlarını kendileri de fark ettiler ve döndüler. Ama geç kaldılar. Daha sonrasında fena olmayan işler yapsalar da o ilk Crysis gibi 'vurucu' bir iş göremedik.

Bugün pc tekrar yükselişte. Hatta şu çip krizi olmasa pc oyunculuğu en parlak dönemlerini yaşıyor olurdu. Sony GoW'u bile pcye getirdi daha ne olsun. İşte ilk Crysis etkisini yapacak bir oyun (mesela Crysis 4) şimdi pcye müthiş grafiklerle, açık dünya ile, detaylı yapısıyla çıksa, gerçekten CryTek bir yerlere taşır. Ama olur mu bilemiyorum.

Şunu da ekleyeyim; ilk Crysis'in optimizasyonu oldukça iyiydi. İyi değil diyen gitsin kumda oynasın. 512 mb belleğe sahip ekran kartlarıyla hayvan gibi dokular gördük bir o oyunda. Bugün igp'lerle ilk Crysis'in verdiği grafiği, sunduğu açık dünyayı o kadar düzgün ve akıcı bir performans ile sunan başka bir oyun var mı, bir bakınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mamad -- 27 Ocak 2022; 12:26:32 >

• Nomad reis i özlemiştik yahu umarım Nomad geri döner

• bastan baslayıp bitirsek iyi olur aslında da zaman yok :)

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.