Şimdi Ara

Bilgisayarları saklayın: Crysis 4 duyuruldu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
0
Favori
12.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yok crysis

• Vay vay vay 😍😍

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Türkçe seslendirme eksik olursa ağır küserim. Yıllar sonra beni bilgisayarın başına oturtacak tek haber buydu.

• Bekliyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umarım Crysis 1'in kaldığı yerden devam eder. 2 ve 3ün oynanışı da hikayesi de kötüydü.

İlk oyun ve Warhead'ın özgürlüğünü çok görme bize Avni

• Ue5 ile yapılmayan hiçbir oyunu oyanamama kararı aldım

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • İnşallah maksimum balon olmaz.

• ulen bu oyunu oynayacam diye radeon 2900pro almıştım 512bit 512mb 450tl para vermiştim. sonuç 900p de high - mid ayarlarda 20-30 fps arası ayıla bayıla oynamıştım, orjinal oyunlarla ilk tanışmamdır kendisi. vay be ne günlerdi.

• SONUNDABE BEN CRYSİS 3 HAYRANIYIM SONUNDA ÇIKACAK KEŞKE ÇIKSA OYNARIM DİYORDUM

• 17 bine 3080ti fe satiyordum kimse mesaj bile yazmadi. Satma niyetim olsada en iyisi kullanayim crysis hatirina 😄

• Bomba duyuru.Artık yeni nesil bir oyun görelim,standartlar belirlensin ! Acaba Nomad'i tekrar kontrol edebilir miyiz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurcanbey -- 26 Ocak 2022; 18:41:46 >
  • Haydaa. Tam bilgisayarı çöpe atıyordum, haberi gördüm. Tam zamanında haber verdin donanımhaber. Teşekkür ederim.

• MiyopBey kullanıcısına yanıt
    Yılların efsane oyunu gamepassiz de oynanır

• Benim adım prophet.

• Bana Prophet derlerdi, beni unutma ! diye deniz kenarındaki evinden bize son kez, yıllar önce seslenmişti reis. Hatırladığım tek şey artık giysiye ihtiyacı olmadan görünmez olmasıydı(en son sahnede)

Bizim de 2000'li yılara ait bir repliğimiz vardı! " Ağbi bu bilgisayar Crysis(2007) kaldırıyor mu? "

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celikpena -- 26 Ocak 2022; 18:54:39 >
  • İşte mekanın sahibi geri geliyor.

• Yerli kardeşlerin ekstra bir çaba içine girmelerine gerek yok aslında. Oyunda vurulan düşman askerlerine azıcık ruh katsalar yani mermi yiyen adam 3 sn sonra normal hayatına dönmeyip ulan birisi ateş açıyor diye azıcık hareket etse yeter :))

• Süper haber

• Tam haftaya seriyi tekrar oynarım diyordum ben de. Üstüne 4. Oyun yetişse muhteşem olur. 1. Oyun epic mağazasında muhtemelen diğer oyunları da oradan alcam. Keşke üçünü birden alsaydım indirimdeyken. İlkbahar ya da yaz ayında indirim olunca alırım. Remaster versiyona daha elimi sürmedim.

• Benim bildiğim bu oyun yıllar önce tamamlanmıştı yada tamamlanmaya çok yakındı,arkadaşım crytek'de çalışıyordu.
    Ki zaten Cevat yerli cytek'den ayrılmıştı yine bildiğim kadarıyla.takimin beyni ayrıldı yani zaten bütün herşey ondan sonra basladi

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.