Şimdi Ara

Bilgisayarcı parça çalarmı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar pc nin yönetici sifresini unuttum bilgisayarcıya götürücem sizce parça çalarlarmı kasanın içiyle bir isleri varmi ona göre başında bekliyecegim bir dükkan seçeyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• BIOS' mu Windows şifresimi ? Yer nerde ?
  • Sadece formatsa içini açmakla uğraşmaz dolayısıyla çalmaz.

• Bios pilini değişir, suratından yoklamaya kalkarsa (anlamadığını düşünürse) ramlere el atar filan.

• quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

BIOS' mu Windows şifresimi ? Yer nerde ?

Hocam özelden yazdım

• Dur anakart ı çalayım ben

• Azda olsa art niyetli olanları var. Bilgisayarcıya götürmeden önce google da biraz araştırın bazı programlar vardı bunun için.
  • PM Gelmedi
  • Çalar desek ne yapacan bilgisayarı kullanmayacak mısın bir daha?

• kötü niyetlise anasını bile beller..çokmu pahalı bilgisayarın?
  • Böyle Ufak Tefek Şeyleri kendin Yapabilirsin , Sokak Arası Bilgisayarcılara Para Kaptırma Boşuna.

1.Yöntem : Eğer Bilgisayarn İçinde Çok Fazla Dosya , Program Vs. Yoksa Farklı Bir İşletim Sistemi İle Bilgisayarı Çalıştır Ve Dosyalarının Yedeğini Al Sonrasında da Formatk Çak.

2.Yöntem : Linux Tabanlı Bir İşletim Sistemi İle Windows Administrator Şifresi Çok Rahat Kırılabiliyor , Technopath Bununla İlgili Bir Video Çekmişti Google'a "Windows Şifre Kırma" Yazarak Rahatlıkla Bulabilirsin.

Bulamazsan Pm At.

• Keceli kalemle cizik ciz parcalara oyle gotur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kasayı yan yatırıp yatırmadığına göre değişir.
    yatırıyorsa güvenebilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gray Hat Ghost

Böyle Ufak Tefek Şeyleri kendin Yapabilirsin , Sokak Arası Bilgisayarcılara Para Kaptırma Boşuna.

1.Yöntem : Eğer Bilgisayarn İçinde Çok Fazla Dosya , Program Vs. Yoksa Farklı Bir İşletim Sistemi İle Bilgisayarı Çalıştır Ve Dosyalarının Yedeğini Al Sonrasında da Formatk Çak.

2.Yöntem : Linux Tabanlı Bir İşletim Sistemi İle Windows Administrator Şifresi Çok Rahat Kırılabiliyor , Technopath Bununla İlgili Bir Video Çekmişti Google'a "Windows Şifre Kırma" Yazarak Rahatlıkla Bulabilirsin.

Bulamazsan Pm At.

Kanka sokak arasındakş pc ci çocuğuna ne yedircek ?

• ahmtayd kullanıcısına yanıt
    sende bütün kıyafetlerini mağazalardan alıyorsun terzi çocuklarına ne götürecek?

benim başıma hiç gelmedi ama parça çalan insan malesef fazla.varsa tanıdık biri varsa ona götür kardeşim ya da dhde konu aç illaki bi çözüm bulurlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UçamayanZüperGahraman -- 18 Ocak 2017; 19:42:36 >
  • Devir kötü tanidiga bile guvenemion kı. Bu devirde donunu bile çalarlar sonrasını sen düşün 😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizci535 -- 18 Ocak 2017; 19:44:18 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmtayd

quote:

Orijinalden alıntı: Gray Hat Ghost

Böyle Ufak Tefek Şeyleri kendin Yapabilirsin , Sokak Arası Bilgisayarcılara Para Kaptırma Boşuna.

Bulamazsan Pm At.

Kanka sokak arasındakş pc ci çocuğuna ne yedircek ?

Valla Kanka O Beni İlgilendirmez , Sokak Arasına Dükkan Açmasaymış.

• quote:

Orijinalden alıntı: UçamayanZüperGahraman

sende bütün kıyafetlerini mağazalardan alıyorsun terzi çocuklarına ne götürecek?

benim başıma hiç gelmedi ama parça çalan insan malesef fazla.varsa tanıdık biri varsa ona götür kardeşim ya da dhde konu aç illaki bi çözüm bulurlar.

• Tarafımca hazırlanmış %100 denenen yöntem imzamdaki W8.1 konusunda olması lazım bir bak olmazsa pm at bana atarım linki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 18 Ocak 2017; 19:57:44 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.