Şimdi Ara

dışarı ses vermeyen kablosuz kulaklık önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
10.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kulaklığa pek önem veren biri değildim zaten cok şarkı dinlemiyordum ama asık olunca isler değişti sürekli dinleme ihtiyacı duyuyorum

dışarı ses vermeyen kablosuz kulaklık önerilerine açığım fazla pahalı olmasın

• nerdesiniz
  • Ben aldığımda 300 TL idi ağustosta. Taotronics Soundliberty 97. Bizim gibi fakirlerin kulakları için gayet güzel ses kalitesi ve şarj süresi hocam. Harbiden severek kullanıyorum.
  • Mesaj yazdım güzel olduğuna inandığım bir modeli de önerdim ama görüyorum ki s**lenmedim. Bloklandım mı acaba?
  • Anker q35 değil, ses kalitesi çok iyi ama dışarı çok ses veriyor.
  • Geceüçteisimbulmakzor kullanıcısına yanıt
    knk mobil uygulamanın bildirimlerinde sorun var biliyorsundur görmemisim böyle bi konu açtığımı da unutmusum kusura bakma

dışarı ses vermiyor dimi baya yüksek seste de emin misin
  • highest in the room kullanıcısına yanıt

Hocam dışarı ses vermemesine dikkat eden biriyim ben de. Şimdi kontrol ettim sessiz odada son ses açınca dışarıya biraz ses veriyor ama sessiz bir ortamda son seste dinleyemedim çok yüksekti bana göre. Şöyle söyleyeyim metroda otobüste vs kullandım baya arada kulağımdan çıkarıp baktım da hatta hiç anlaşılmıyor, hatta çoğu zaman kulaklık taktığım fark etmeyip bişeyler söylüyor insanlar kulaklığı çıkarınca şaşırıyorlar

• kulak içi wf-1000xm4 kullanıyorum

kulak üstü wh-1000xm3

ikisi de dışarıdan da ses almıyor dışarı da ses vermiyor. kışın kulak üstü yazın kulak içini takıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pcdaly -- 3 Ocak 2022; 19:36:13 >
  • pcdaly kullanıcısına yanıt

wh-1000xm4 alsana beybi

• HayatınıYaşayamayanAdam kullanıcısına yanıt

gerk yok.

evde daha jelatini açılmamış kutu wf-1000xm3 de var.

kulaklık içinde yüzecem yeter :D

hediye et

ya da bir sey karşılığında ver
  • highest in the room kullanıcısına yanıt

sevgilime hediye ederim olunca  

bana et
  • A101den al knk
  • Geçen @Zatı Muhterem konu açmıştı A101'den mouse aldım anakart yandı diye. Ekran görüntüsü de atmıştı, cidden usb soketi yüzünden cortlamış kart. Maazallah kulaklık adamın kulağında patlamasın sonra.

• trkgncr kullanıcısına yanıt

Bana 250 liraya patladı yeni anakart.

Yahu aklımdan geçmedi değil. Bu mouse üreticisi Go Mobile firmasına mail atayım diyeyim ki sizin mousenuz yüzünden benim anakartım yandı zararım şu kadar bunu telafi edebilir misiniz diye. Bir de ne göreyim. Firmanın şikayetvar daki şikayetlerinin hiçbirine geri dönüş yapılmamış. Firmanın bir müşteri hattı yok. Firmanın bir mail adresi yok. Firmanın bir sitesi yok ya sitesi. Bu kadar amatörlük olamaz ya

• Yenisini çalıştırabildiniz mi hocam? Yoksa özelden yazdığım gibi o opsiyonu da kullanabilirsiniz. Bir tane sevim sonik şey için bayağı masraf ettiniz içim acıdı.

• trkgncr kullanıcısına yanıt

1 2 güne gelecek inş. Nasip hocam ya. Beterin beteri var. Halimize şükredelim bir şeylere çabalıyoruz

Hocam sırf size cevap vermek için hesap açtım. Dediğiniz kulaklık 4500 - 6000 tl arasında dolanıyor, başka öneriniz var mı acaba?

• Qcy-t13
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.