Şimdi Ara

Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (293. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
11.265
Cevap
527
Favori
1.130.626
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 291292293294295
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Man Of Earth

Masa konusunda spotçulara muhakkak bakın şuan kullandığım devasa masayı 2-3 ay önce spotçudan 300 TL'ye aldım nakliye dahil (Yukarıda arkadaş demiş 30 mm tank gibi oluyor diye benimki de 25 mm gerçekten tank gibi).

Benzer birçok masa da vardı ben gezdiğim sırada yakın fiyatlara masanın üstündeki monitör 32 inch ona göre boyutunu düşünürsünüz.

Mağazada neredeyse aynısına hatta küçüğüne 1000 TL fiyat çekmişlerdi.

Alıntıları Göster
    Masa güzelmiş hocam.

• Man Of Earth kullanıcısına yanıt
    Yasak bittiği zaman bende gezeceğim mobilya imalat ve spot yerleri o yüzden sipariş etmedim zaten şuan sunduğum ürünü bakalım. Benim derdim şuan kullandığım masanın yüksek olması. 70 75 cm yükseklikte düşünüyorum. 83 cm şuanki masam. Hepsi burada da 90*60 masa vardı 100tl fiyat etiketiyle. Ucuz olsun diyen varsa şans verebilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jasonu

Geri yatıyor hocam oturma kısmıyla beraber, siz sorunca ölçtüm sırt kısmı yaklaşık 55 cm

Alıntıları Göster
    sağolun hocam
  • 175 boy 69 kilo için Xdrive 15'li önerir misiniz?
  • https://www.hepsiburada.com/ofisin-hazir-tulpar-oyuncu-koltugu-p-HBV00000IY4SF?magaza=Ofisinhaz%c4%b1r

şu uzun kullanımda minderi eskidi yazan bir koltuk ama işinzie yarar mı bakabilirsiniz.
  • Ikea Markus ayarında daha uygun fiyatlı bir koltuk var mıdır tavsiye edebileceğiniz?
  • İnstagram sayfalarındaki paylaşımlarının bir tanesinin altına yazıp sorabilirsiniz. Ama aşağı yukarı sizdeki boy kilo için şu modelleri önermişler;

"Merhabalar, xDrive 15’Li, Sancak, 1453 ve Akıncı Modellerimizi İnceleyebilirsiniz, İlginiz İçin Teşekkür Ederiz"

İçlerinde en uygun olan model 15'li fiyat olarak. Aynı zamanda çift mekanizma ve ayarlanabilir bel desteği de bir artı.
  • İkea flintan nasıldır acaba kullanan var mı? Değer mi yoksa üstüne ekleyip direk markus mu almak mantıklı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alacağınız koltuk için kararsızlık yaşayanlar imkanları varsa, mutlaka test deneyim merkezlerine gitsin. Ayrıca koltuk alacak kişilere tavsiyem; alacağınız koltuk kendi vücut ölçüleriniz ve boyunuzdan 1 tık büyük olsun. Koltuğun için de daha ferah edersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jakkoba -- 26 Mayıs 2020; 2:5:39 >
  • Sedena Thunder Pro ve Javrfjallet arasında gidip gidip geliyorum. Günümün çoğu bilgisayar başında geçiyorum, çoğu zaman boynumun solundan sırtıma doğru çok rahatsız edici acılar çekiyorum sürekli oturmaktan kaynaklı. Alacağım koltukta kesinlikle boyun ve sırt desteği olsun istiyorum. 1.78 boy ve 70 kiloyum hangisini önerirsiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burak_Clk -- 26 Mayıs 2020; 15:42:46 >
  • Seduna thunder pro siparişi vererek bu çile bitti ayarlanabilir kolçakk ve ayarlanabilir baş desteği önemliydi benim için.

• quote:

Orijinalden alıntı: daquied

Özel yapabilirsiniz isterseniz hocam bende düşünüyorum. N11 de çam ladin vs satanlar var birçok ölçüsü var benim düşündüğüm:

120*70*18

n11.com'dan Ladin Ahşap Plaka - 1. Sınıf Masif Panel 18– 30 mm seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!
    https://urun.n11.com/mobilya-hirdavati/ladin-ahsap-plaka-1-sinif-masif-panel-18-30-mm-P404540351

Ayak olarak

X Metal Masa Ayağı 2 Adet En60cm Boy72cm 169,00 TL yerine 149,00 TL
    https://urun.n11.com/mobilya-ayaklari/x-metal-masa-ayagi-2-adet-en60cm-boy72cm-P427084072

Masayı seçerken en kısmını uzun yapıp boy kısmını kısa yaparsanız daha uygun fiyat çıkıyor 😃😃😃😃

120en 70 boy 18mm kalınlık seçtim ben 168tl ladin olan.

Edit: evdeki tv ünitesini yemek masasını şuanki pc masamı ölçtüm hepsi 18 mm 30mm de seçebilirsiniz ama tank gibi olur diye düşünüyorum gözümde canlandırdım metre ile baya kalın oluyor
    bu mesaj işime yaradı hocam teşekkürler

• Ben teşekkür ederim. Yarın bi gezip bakacağım bende ona göre dediğim ölçülerde sipariş veririm sanırım

• daquied kullanıcısına yanıt
    ben mevcut masami değiştireceğim çünkü altına koltuk girmiyor alt kisminda ayak koyma yeri var bir nevi masa ortasında ayak olması gibi bir sey bunu satıp geniş masa almak istiyorum siz benden önce alırsınız büyük ihtimal resimleri beklerim hocam. önceki arkadaş gibi ikea almayı düşünüyordum ama ikea ülkemizde kalitesine göre çok pahalı geliyor bana koltuklar vb. ayrı tutuyorum

• Ölçülere dikkat edin hocam o zaman özel olarak alacaksanız. Örneğin linkteki ayağa 60cm den kısa tabla olmaz dışarıda kalır. Yükseklik 73cm yine linktekinin. Kargo dahil fiyat en sağlam en uygun bunları buldum sepetimde duruyor bakalım

• Bauhaus'ta daha uygun sanırım ahşap fiyatları.

https://www.bauhaus.com.tr/mobilya-ebatli-raf-ve-kapaklar/exclusivholz-lamine-masif-ladin-pano-2000x600x28-mm-25865141

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://urun.n11.com/ofis-koltuk-ve-kanepe/rapido-esnek-sirtli-ergonomik-calisma-koltugu-afa-P79423790

Bu ürünle ilgili bilgisi olan var mıdır? Sırt kısmının bu kadar esnek olması problem yaratır mı acaba? Deneyimi olanlardan yorum alabilir miyim? Teşekkürler şimdiden.

• kaand12@ kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam iyi günlerde kullanın. Siparişiniz gelince görüşlerinizi bekliyoruz :)

• perepe P kullanıcısına yanıt
    Güzel günlerde kullanın. Aldıktan sonra da yorum yapabilir misiniz? Benimde aklımdaki modellerden. Ama 1 Haziranda Ikea açılıyomuş, oradaki modelleri de bi denemek istiyorum. Ondan sonra karar vereceğim.

• 
Sayfa: önceki 291292293294295
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.