Şimdi Ara

Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Caglarca , Miga Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 8 Misafir (4 Mobil) - 5 Masaüstü5 Mobil
5 sn
6.778
Cevap
355
Favori
571.539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1813
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 41
  • Ortalama Mesaj Aralığı 13 saat 20 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Favoriye Eklediklerim 355
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Kemalhsandogan (96 mesaj) Y. K. G. (75 mesaj) LynXMaSTeR (63 mesaj) Glorfindel1907 (63 mesaj) Wadjet (58 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3193 mesaj) Mobil (985 mesaj) Tablet (83 mesaj) (1 mesaj) Mini (159 mesaj) Uygulama (462 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]
Giriş
    528 Mesaj
    Jarvfjallet bana hiç uygun değil yarım saat önce trendyoldan 15li sipariş verdim artık gelince göreceğiz. pandemi dolaısıyla evden çalışıyorum daha fazla beklemek istemedim.
    |
    |

Hocam sonra başka koltuk aldınız mı? Şu an ben de arayıştayım. 2000 e kadar alabilirim. Ama kafalar çok karışık. Şimdiki koltuk perişan ediyor artık beni.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    seceka_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • DH Yönetici
    3531 Mesaj
    Xdrive'lardan Sancak gibi bacak ağrısı yapmayacak hangi koltuğu önerirsiniz acaba? Kullanan bilen var mı? Atak güzel duruyor ama bacak ağrısı yaparsa tekrar iade ile uğraşmayalım.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    |
    |

• Yüzbaşı
    620 Mesaj

Henuz alamadim hocam zira hala icime sinen bir model yok.

Jarvfjallet ve Markus en optimum adaylar gibi duruyor ancak Jarvfjallet modelinden memnun olan kadar bu konuda oldugu gibi memnun olmayan arkadaslar da var. Dolayisiyla emin olamiyorum cunku deneyemedim.

Markus'da ise kolcak boylari cok yuksek gozukuyor, min 69 max 80, 74 cm'lik masanin altina sokmak zor olacak. Bir de kolcaklarin yandan vidalanmasina sicak bakmiyorum nedense esneme yapar gibime geliyor.

xDrive Sancak modelinin kaliplarinda hata oldugunu dusunuyorum. Cogu kisi icin onemsiz bir durum ancak sirtla birlesen oturakta yan cikintilarin acilari esit degildi benimkinin. Bir cok videoda da aynisini gordum. Dolayisiyla baska bir modelini alip tekrar ayni kisilerle iade icin ugrasmak istemiyorum. Zaten oyuncu koltuklarindan da sogudum malum en buyuk eksisi deri olmasi.

Suan Adore Max Office Racing kullaniyorum ancak hic rahat degilim. Alacagim koltugun bundan daha fonksiyonel ve konforlu olmasini istiyorum ki aldigima degsin. Biraz "killik" derecesinde titizleniyorum bu konuda. Sonuc olarak hala kararsizim :)

Edit: @Wadjet hocam yandaki cikintilar mi sorun yaratiyor sizde? Eger oyleyse olmayan model bulmak cok zor gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seceka_ -- 23 Mayıs 2020; 18:23:26 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Wadjet, Tuff88 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    4770 Mesaj
    xDrive koltuklarına zam gelmiş, almayı düşünüp alamayan arkadaşlara geçmiş olsun. İşin ilginci Ikea'da bu ara zam yapmıştı ürünlerine.
    |
    |
    iPhone XR-Haswell 15" Retina Macbook Pro(ME294 Late13)-iPad Air 3-Airpods-Beats Studio 3-Asus Rog Crosshair VI Hero-AMD Ryzen 1700 3.7 OC-MSI Gaming+ GTX 1060 6 GB-Adata XPG D80 3200 8GB*2-Corsair MP510 480GB-Sandisk 240GB-Gigabyte 480GB Seagate Baracuda 4TB/2TB-Gamepower Iceberg 240-Evga GQ650-Phanteks P400S TG-Logitech Z533-Logitech G933-Logitech G930-Logitech G410-Logitech G502-TTesports Posedion Z RGB-Samson Meteor-Samsung C24FG73-Asus VN247H-AOC24 G2460PF-AOC G2260VWQ6-Apple TV 3.Nesil-LG 42LM760S-PS4 2TB
  • DH Yönetici
    3531 Mesaj

Jarvfjallet'i bugün gönderdim iade için. Rahatsız edecek kadar sert geldi sırt bölümü. Ağrılarımı çok arttırdı.

Sancak kullanırken ağrının kaynağını tam tespit edememiştim ben. Ya çıkıntılardan dolayı ya uzunluktan dolayı ama bacak ağrısı yapıyordu. Atak modelinde hiç böyle bir durumdan bahseden olmamış, görünüş itibari ile de yapmayacak gibi duruyor. Daha geniş ve daha kısa çünkü. Diğer Xdrive modelleri de çok uygun durmuyor benim için. Ya Dxracer'a 1000 TL fazla vereceğim ya da Atak alacağım.
    |
    |

• Yüzbaşı
    276 Mesaj

Ben de markusa bakıyorum şu sıralar. Galiba en mantıklısı o. Masanın altına girmeyiversin kolçakları artık.

Markusun 2 modeli var ikeanın sitesinde. Hangisi acaba sizin dikkatinizi çeken ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tuff88 -- 23 Mayıs 2020; 19:24:38 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    620 Mesaj

Fileli olan. Masanın altına girmesi benim için önemli bilgisayar koltuğu olarak kullanacağım uzak kalıyorum diğer türlü :) Ama dirseği kolçağa dayamak da bir diğer seçenek tabi.

|
    |
    Tuff88 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1216 Mesaj
    Boy 184

Kilo 78

Bütçe 1500-1600

Öneri yapabilecek var mı arkadaşlar.Home office evdeyim oyunda oynuyorum bel ağrısı yapıyor.

Markus kullanan var mı? Güzele benziyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SturmpioneeR -- 23 Mayıs 2020; 20:26:13 >
    |
    |
    Cooler Master K380 Thunder600W/AMD Ryzen 5 2600 3.9GHz/MSI B450-A PRO AMD B450 3466(OC)/MSI GeForce GTX1660 GAMING X 6GB GDDR5/CORSAIR 16GB(8X2) DDR4 3000Mhz/Kingston 120GB A400/Seagate BarraCuda 1TB/HP 24X 144HZ G-Sync
  • Binbaşı
    1939 Mesaj
    Mavi renk kolçaksız järvfjället hala stokta, 3-4 gündür ise markus hala stoklara girmedi. Nasıl iş anlamadım. Demin tam järvfjället artık sepete alıyordum, son anda engel oldum kendime

• Yüzbaşı
    640 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kaand12@

Mavi renk kolçaksız järvfjället hala stokta, 3-4 gündür ise markus hala stoklara girmedi. Nasıl iş anlamadım. Demin tam järvfjället artık sepete alıyordum, son anda engel oldum kendime
    bende stok kolluyorum, mavi rengi de güzel aslında ama gri her ortama yakışır diye gri alasım var benim de.

Siz hangisini bekliyorsunuz hocam

|
    |
    LynXMaSTeR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1284 Mesaj
    400-500 aralığında bütçe ile ne tavsiye edersiniz? Maalesef bel ve boyunda fıtık var, iş yerinde kullanmak için alacağım.

o fiyatlara rahat edebileceğiniz bir ürün bulmanız oldukça zor. bütçenizi biraz daha arttırabilirseniz 700 civarlarında Seduna Thunder Pro var. oldukça fazla kişi memnun bu sandalyeden.
    |
    |
    sefayksl kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: hed-pe

o fiyatlara rahat edebileceğiniz bir ürün bulmanız oldukça zor. bütçenizi biraz daha arttırabilirseniz 700 civarlarında Seduna Thunder Pro var. oldukça fazla kişi memnun bu sandalyeden.
    Merhaba hocam, iyi bayramlar.
    https://www.hepsiburada.com/seduna-thunder-pro-siyah-yonetici-koltugu-ofis-calisma-koltugu-hareketli-kol-pm-HB00000Q7KFE bu üründen mi bahsediyorsunuz?

Evet, kendi sitelerinde var hatta.

|
    |
  • Yüzbaşı
    258 Mesaj

Merhaba, evet bu. Size tavsiyem kesinlikle sırtı file olan bir model tercih etmeniz olacaktır. Kumaş ve deri olanlar terleme yapıyor. İnternet siparişi olacağı için memnun kalmazsanız 14gün içerisinde iade edebilirsiniz zaten.

|
    |
  • Binbaşı
    1284 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hed-pe

Merhaba, evet bu. Size tavsiyem kesinlikle sırtı file olan bir model tercih etmeniz olacaktır. Kumaş ve deri olanlar terleme yapıyor. İnternet siparişi olacağı için memnun kalmazsanız 14gün içerisinde iade edebilirsiniz zaten.
    Çok teşekkür ederim İnceleyip satın alacağım.
    |
    |
    |
    |
    kaand12@ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Evden çalışma düzenine geçince evdeki yemek masasının sandalyeleri belimi baya ağrıttı. Eylüle kadar da böyle çalışacakmışız. Bu yüzden sandalye arayışına girdim artık.

Çok para vermek istemiyorum.Max 500-600 tl civarına ikeada aşağıdaki modeli buldum. İş görür mü acaba? Başka tavsiye ettiğiniz modeller varsa onlara da bakabilirim.

https://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/calisma-alanlari/sandalyeler/20339420/renberget-kolcakli-donen-sandalye.aspx

Reklamlar
Radyo Dinle
Cancer Clinical Trials
SEO
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.