Şimdi Ara

Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (295. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.263
Cevap
526
Favori
1.129.675
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 293294295296297
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Firmanın kendi internet satışı yok. Bazı bayileri online satıyor ama dediğim indirimi onlardan alamadım.
  • koltuk fiyatlarına bak 1300 1500 havada ucusuyor. sanki salon takımı alınıyor. 1 adet koltuk ya.
  • Maalesef. Rahat ve kalitesi düzgün bir koltuk isteyince en uygunu 1200 TL'lerden başlıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wadjet

Maalesef. Rahat ve kalitesi düzgün bir koltuk isteyince en uygunu 1200 TL'lerden başlıyor.
    Böyle rezillik olmaz aradılar biraz önce stok yok diye iptal edeceklerini söylediler bu kadar gün beklettiler birde.

Aldığım model : jarvfjallet gri model

Alırken ona göre haberiniz olsun. İşin garibi stokta gözüküyor şuan hala alırken göz önünde bulundurun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arteona -- 29 Mayıs 2020; 15:20:26 >
  • İkea çok yavaş çalışıyor ama iptal ettiklerini hiç duymadım daha önce. Benim iadeye gönderdiğim Jarvfjallet'in de iadesi halen yapılmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wadjet

İkea çok yavaş çalışıyor ama iptal ettiklerini hiç duymadım daha önce. Benim iadeye gönderdiğim Jarvfjallet'in de iadesi halen yapılmadı.
    Tamam iptal et karışıklık olur anlarımda 16 Mayısta almışım 29 mayısa kadar niye bekledin. Başka ürün bakardım. İptal et parayı istersen 1 ay sonra ver. Şimdi işin yok birdaha ürün ara giden zamana acıyorum.

Bu arada siz hangi model düşünüyorsunuz ? Memnun kalmamıştınız.
  • xDrive Atak aldım Trendyol'dan. Şuan kargoda. Horoz'u bekliyorum bakalım ne zaman getirecekler.
  • Wadjet kullanıcısına yanıt
    Hocam öncelikle hayırlı olsun. Ben de sancak modelini alıp iade etmiştim sizin gibi. Atak modelini tercih etmenizin sebebini öğrenebilir miyim sancak modelini iade ettikten sonra? Şu sıralar ben de kararsızım da.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • seceka_ kullanıcısına yanıt
    Hocam Sancak'ta oturma alanı çok dardı ve uzunluğu çok fazlaydı. Bacaklarda yaptığı ağrının sebebi de yüksek ihtimal buydu. Benim yaşadığım problem de bacak ağrısı idi Sancak ile ilgili. Firma ile görüştüm yaşadığım sorunları ilettim bana Atak, tufan ve fırtına önerdiler. Forumda da bacak ağrısından dolayı değişim yapan bir arkadaş mağazada denemişti Atak ve Tufan'ın daha iyi olduğunu 2-3 haftadır kullandığını ve sorun yaşamadığını söyledi. Farklı bir arkadaşım daha deneme merkezine gidip Atak için okey verince tercih ettim. Yorumlarını okudum, videolarını da izledim bu tarz bir durumdan bahseden hiç olmamış. Atak daha geniş rahat bir model olarak gözüktüğü için de tercih ettim. Bu sefer sorun olmayacak gibi hissediyorum çok uğraştırdı koltuk meselesi yordu gerçekten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İki gece önce boyun ağrısından artık bıkıp Seduna Thunder Pro siparişi verdim, bugün aradım kargoyu en geç pazartesiye veririz dediler.
    IKEA Markus almadığıma pişman olmam inşallah bakalım
  • mstkurt M kullanıcısına yanıt
    Merhaba Hocam,

Bugün ben de koltuk almak için çıktım yola daha fazla bekleyemedim. İstanbul Çağlayan'da gezerken Casella'ya fark ettim, girdim hemen. Birçok koltuk denememe rağmen en uygun koltuk burada vardı. 972 liraya aldım ben de koltuğu. Diğer koltuklara göre cidden çok rahat. Fıtık olan belime rağmen şu an belim o kadar rahat ki. Bu zamana kadar eski koltukta resmen işkence çekmişim. Koltuk sağlam gözüküyor. Casella'yı ben de tavsiye ediyorum arkadaşlar.
  • SkyTech74 kullanıcısına yanıt
    Siz hangi modeli aldınız acaba? Bu markanın Tekno diye bi modeli var. Her yerinde ayrı ayar var. Ben file istemediğim için hiç bakmadım. Ondan mı acaba diye merak ettim.
  • mstkurt M kullanıcısına yanıt
    Tekno hocam. Fileli, ben özellikle fileli istedim. Aşağıdaki ile aynı. Tekno 15 diye geçiyor sanırım. Ayrıca Bel desteğinde Ped olmasına ayrıca dikkat ettim. Yoksa Seduna Thunder Pro alacaktım ben de. Ama onun bel desteğinde Ped,minder yoktu. O yüzden bunu aldım. Çok memnunum valla. Bakalım zamanla göreceğiz ne hale gelecek

Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]
  • SkyTech74 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun üstat. Kafanızı karıştırmak gibi olmasın da bunun Tekno 30 diye bir modeli var. Her yerinde değişik bir ayar var. Şöyle bir gif koymuşlar sitelerine. Fileli ve bel destekli koltuk sevmemekle beraber mekanizma özelliklerine hayran kaldım.

• Ikea sağolsun jarvfjallet gri modeli stokta yok diye iptal etti 13 gün aradan sonra oda bize denk geldi :)

Şu modeli kullanan var mı ? IKEA FLINTAN bunu alayım diyorum jarvfjallet yar olmadı :)

Kolçaklı 699 :https://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/calisma-alanlari/sandalyeler/39193366/flintan-kolcakli-donen-sandalye.aspx

Kolçaksız 599 :https://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/calisma-alanlari/sandalyeler/20336841/flintan-donen-sandalye.aspx

• Wadjet kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Horoz getirmiyor genel olarak, tercih meselesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İncehesap’ta Cougar Armor S 1700 lira olmuş,kaliteli gibi duruyor ama bilemedim

• Arkası fileli olan koltuk tercih edin, yazın pişmeyin. O içine gömülen derilere baktıkca hararet yaptım🤣

• haftaya ikeaya gidip almayı düşünüyorum benden önce alırsanız deneyimlerinizi bekliyorum hocam. jarvf almayı çok düşündüm ama boyum biraz kısa ve zayıfım gözüme çok büyük geldi. birkaç parça ürün daha almam lazım internet siparişindeki ekstra çılgın kargo ücreti üstüne geç gelmesi beni pes ettirdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeavenLife

haftaya ikeaya gidip almayı düşünüyorum benden önce alırsanız deneyimlerinizi bekliyorum hocam. jarvf almayı çok düşündüm ama boyum biraz kısa ve zayıfım gözüme çok büyük geldi. birkaç parça ürün daha almam lazım internet siparişindeki ekstra çılgın kargo ücreti üstüne geç gelmesi beni pes ettirdi.
    ikea dalga geçiyor benimle dün aradılar stok yok iptal edeceğiz dediler şimdi " Sipariş Kontrol Ediliyor" dan işleniyora geçmiş.

@Wadjet Bu şekilde olduktan sonra mı kargoya veriliyordu ?

Bilgisayar ve Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arteona -- 30 Mayıs 2020; 13:14:15 >

• 
Sayfa: önceki 293294295296297
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.