Şimdi Ara

Bileği kesilen bir insan!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
24
Cevap
1
Favori
62.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bileği kesilen bir insan kaç dakikada ölür?

• bu forumda bi tane var,hala geziniyo forumda,bilemiyorum
  • napacan?
  • quote:

Orjinalden alıntı: stinger01

bu forumda bi tane var,hala geziniyo forumda,bilemiyorum

• Bileğini nasıl kestiğine bağlı,enlemesine keserse daha uzun sürede,boylamasına keserse daha kısa sürede ölür.
  • Atar damarını kesersen 6 dakika içinde bilincin kaybolur. Şah damarını kesersen 1 dakika bile sürmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cirrus- -- 4 Temmuz 2006; 22:54:50 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: stinger01

bu forumda bi tane var,hala geziniyo forumda,bilemiyorum

öldüm yahu gülmekten...
  • quote:

Orjinalden alıntı: hurraboy

Bileği kesilen bir insan kaç dakikada ölür?

Ne yapacaksınki bunu öğrenince ya da ne işine yarayacak ha
  • abi miras için topic açtım. paylaşalım malları.
  • quote:

Orjinalden alıntı: hurraboy

Bileği kesilen bir insan kaç dakikada ölür?

biri benbi mi çağırdıhala ya$ıyorum
  • Bir yetişkin insanda ortalama 5 lt yakın kan vardır bilekteki damar atar damar olduğu için kesinlen bilekten temiz kan geçer ve atardamarda olduğu için tanzikli bi şekilde akarak ufacık bir kesiği bile büyük bi şekilde açılmasına neden olur ölme süresi ise %30 kan kaybı yüksek risk taşır 5lt yakın kanın o tanzik ile ne kadar sürede boşalacağınada bağlıdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fbilker1907 -- 5 Temmuz 2006; 0:11:50 >
  • Arkadaş cvpları beklemeden kesip denedi heralde
  • valla ben cama yumruk atmıştım 10 ay önce bileğimde 12 dikiş var, 1 saat sonra hastanedeydim fakat hala yaşıyorum
  • Nasıl bir duygudur acaba,yoksa gerçekten de insanın gözleri kararıp hayatı önünden bir film şeridi gibi geçiyor mudur?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Millennium

Nasıl bir duygudur acaba,yoksa gerçekten de insanın gözleri kararıp hayatı önünden bir film şeridi gibi geçiyor mudur?

Denemesi beleş
  • quote:

Orjinalden alıntı: fbilker1907

quote:

Orjinalden alıntı: Millennium

Nasıl bir duygudur acaba,yoksa gerçekten de insanın gözleri kararıp hayatı önünden bir film şeridi gibi geçiyor mudur?

Denemesi beleş

Aha bi de filmin bir sahnesini kaçırırsam ne olacak?Yeniden izleyebileceğime kefil misin?

• iki ünite kan kaybı ( bir litre ) kan vermeyi gerektirecek ciddi bir kayıptı ( babam için iki ünite kan vermeye çalışınca doktor söylemişti ) herhalde 3 ünitede mefta olursun
  • guitarist'ten haber var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: aliok

guitarist'ten haber var mı?

Öldü...

• quote:

Orjinalden alıntı: fatihgülçiçek

Atar damarını kesersen 6 dakika içinde bilincin kaybolur. Şah damarını kesersen 1 dakika bile sürmez.

Şah damarını bilekten kesmeye kalktığın zaman da nerden baksan bikaç gün uğraşman lazım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.