Şimdi Ara

Ufak Yeğenim de Ayak Fetişi Var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (3 Mobil) - 2 Masaüstü3 Mobil
5 sn
20
Cevap
0
Favori
2.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çocuk 4 yaşında bildim bileli ayak hastası. En son 3 ay önce misafirliğe gittim onlara. Akrabaları gelmiş köyden yemek falan yedik. Çocuk evde ne kadar kadın varsa hepsinin ayağını elliyor.

Bugünde bize geldiler ailecek nişanlım da bizdeydi. Çocuk nişanlımın ayağını ellemeye başladı bir tuhaf oldu kız bende çocuktur boşver ayak fetişi var dedim. Annesi babası ile bu durumu konuşmak istemiyorum bilmiyorum bu çocuğun hali nolcak. Ayak görünce kontrolden çıkıyor özellikle külotlu çorap görünce.

• yuh
  • Güldür güldür
  • Zevkli cocukmus

• Nişanlısı diyecektin herhal.
  • Terlik falan giyen olursa terlikleri çıkarıyor hocam. Bir de elleme çocuğum dediğin zaman sevimlilik yapıp elleyebilir miyim falan diyor  

• 07kubi07 kullanıcısına yanıt

4 yaşında ki çocuk nişanlımı elimden almaya çalışıyor  

• O yaşlarda olur öyle.
  • Whippoorwill kullanıcısına yanıt

Olur hocam biz de geçtik bu yollardan ama bu çocuk gibi de abazan olmadık yahu korku falan yok kafasını ayaklardan kaldıramıyor. Nişanlım bu çocuk yüzünden saatlerce yerinden kıpırdayamadı. Uhu gibi yapışıyor bırakmıyor.

• Mevsim kışa dönerken bol bol terlik ya da panduf giyin madem ama asla çocuğu utandırmayın.

Hocam kadınlar da inadına çıplak ayakla geziyor kimisi külotlu çorap giyiyor, terlik giyseler de çocuk çıkarıyor. Haliyle çocukta ellemek istiyor.

• Çare panduf.

• Erken yaşta hayata atılmış
  • Evet bende böyle olaya şahit olmuştum. Komsumuzun oğlu takriben 3 yaşlarında felan kadınların ayaklarına ilgi gösterip elleyip ısırıyordu. Tabi bu bahsettiğim olay 8-10 sene evvel şimdi ne durumdadır fikrim yok.
  • yıgıdo5858 kullanıcısına yanıt

Bizim ki yine elliyor ısırmakta ne   

• anne babasını cima eylerken görmüş olabilir mi?

• crux07 kullanıcısına yanıt

Ne bileyim yav soruya bak  

• bir gün herkes ayakçı olacak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.