Şimdi Ara

Bi Küçük Eylül Meselesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
0
Favori
9.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yarın gideceğim bi aksilik olmazsa

Bu arada filmin sonu şaşırtıcıymış evet onu öğrendikte konunun devamında lütfen spoiler olmasın bi kez daha uyarmış olalım.
  • Film çok güzel, izlemeyenlere tavsiye edilir
  • izledim geldim. Film boş değil gayet iyi olmuş. Biraz bunalımlı sağı solu ama senaryo olarak da çok doyurucu buldum ben
  • bi film seyredeyim erkenden dedim Recep İvedik var 11'e
    Bi de bu 12'de

süresi ne kadar filmin acaba bi sonraki
    12 den önce Yok hiç bi seansa bilet
    merak ettiğim sadece Senaryo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya bunun sonunu tam çözemedim ben çünkü o sıralarda mideme kramp girip durdu kendimi zor attım dışarı birisi anlatsa şöyle neymiş ne değilmiş
  • Fragmanını beğenmediğim için gitmedim. Zaten 14 Şubat'ta çıkmıştı.
  • Filmin gidişatıyla sonunun apayrı olduğu ancak aradaki bağlantının güzel kurulduğu bi film. Şaşırma,kızma,hüzünlenme vb. duygu yoğunluğu yaşamak isteyenler için uygun ancak 'Ben filmde görsellik ve hareket ararım.' diyorsanız,görüntü kalitesi,kurgu bakımından zayıf ve oyunculuklar çok abartılı.'Ezel' dizisinin senaristinden ayrıca. İzlenmeye değer.
  • film idare ederdş bence.sonu değişikti saçma yerlerde vardı tabi..ya arkadaşlar filmde sonlara doğru yabancı bir şarkı çalıyordu.. Adı ney bilen var mı
  • Ben ilk izleyince anlamadım, filmden sonra arkadaşlarla söyleşi yaparken anladım filmi. Çok karışık ya
  • çatlakpdrci Ç kullanıcısına yanıt
    Buyrun hocam bu şarkı;

• Métropol kullanıcısına yanıt
    sağolun hocam, teşekkürler
  • DVDRip çıktı
  • filmin baslarinda eylul karakterinin guitar hero da caldigi sarkiyi bilen var mi ?
  • Ben çok beğendim, normalde pek Türk filmi izleyen biri değilimdir ancak gerçektten oyunculuklardan tut, senaryoya çok güzel bir filmdi.. Görüntü yönetmenini de kutlamak lazım gerçekten çok iyi bir iş çıkarmış. En önemlisi de filmde hiç sıkılmıyorsunuz. Filmden sonra Bozcaada'ya gitmek isteyebilirsiniz.. Bana göre en iyi 10 aşk filminden biridir.

EDİT: Üstelik malum sitelerde de bulunur, izlemek isterseniz oralardan indirebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sipaly -- 2 Temmuz 2014; 1:00:28 >
  • Bi ara indiririm.

• Bu arada filmin adı, ''Bi Küçük Eylül Meselesi''
    filmde de üstüne basa basa söyleniyor, konuyu açan arkadaşımızdan konu başlığını düzeltmesini istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sipaly

Bu arada filmin adı, ''Bi Küçük Eylül Meselesi''
    filmde de üstüne basa basa söyleniyor, konuyu açan arkadaşımızdan konu başlığını düzeltmesini istiyorum.

düzeltildi
  • Dun izledim. Sevgi kavramini değişik bir tarzda vermiş. Sonlarinin dişinda siradan bir filmmis

• Thomas Anderson kullanıcısına yanıt
    teşekkürler.
  • DVD-R düşmüş. Görüntü nasıl?

Edit: DvD5'de düşmüş onu indiriyorum, görüntü iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxSpecter -- 2 Temmuz 2014; 13:27:43 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.