Şimdi Ara

Bi Küçük Eylül Meselesi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
0
Favori
9.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bence kurgusuyla senaryosuyla Güzel filmdi; Yönetmeni Kerem Deren, Ezeldeki gibi çoğu izleyiciyi ters köşe yapmaya devam ediyor, birçok kişinin tahmin etmediği bir sonla bitiriyor.
    Filmin vizyona girdiği tarihlerde (öncede olabilir) Nil Karaibrahimgil'in - kanatlarım var ruhumda şarkısı dönmeye başlamıştı tvlerde. Filmi izledikten sonra anladık ki bu parçayla 'Eylül' karakteri anlatılmış, Tekin karakteri ise öksüz kalmış...
    Bu konuya el atıp Emre Aydın'ın anlamlı parçasından yola çıkarak 4-5 saatlik bir çalışmayla bir klip de ben yaptım
    Film video klibi için burdan

• internette gördüğüm replikler falan sayesinde izlemeden sevemedim filmi. Bi önyargı oluştu..
    Zaten aşk filmlerini de sevmem..
  • İzlicem bakalım çok met ettiler nasıl çıkacak
  • izleyin, izletin. Türk sinemasının son zamanlardaki en farklı aşk filmlerindendir. konusu aşk&dram&gizem oldugundan film farklı bi yapıya bürünüyor.
  • Küçüklüğümde Titanic ile etkilenmiş, fırlama bi veletken romantik ve duygusal triplerde gezen bi ergen olmuştum. Ki o duygusallık hayatımı şekillendirdi, şimdi ki mesleğimi oluşturdu diyebilirim :) Aradan yıllar geçti ve ben bi filmden daha bu kadar etkilendim. Özellikle müziklerine ayrı bayıldım. Gerçekten son zamanlarda izlediğim en iyi aşk filmiydi. Bakın sadece Türk filmi demiyorum, gerçekten de son zamanlarda izlediğim en iyi aşk filmiydi.. Üstelik yalnız bir dönemime denk geldiği için bu tarz bi sahil kasabasına gidip melankoliye giresim geldi. Belki bi hatun da bulurum bir güzel üzer beni, neyse "sorun değil hallederiz"
  • tekrar tekrar izleyip keyif aldığım film..
    ne bileyim herkesin bi tane böyle izlerken sıkılmadığı film vardır ya, benimde bu ve Chasing Maverics işte..
  • quote:

Orijinalden alıntı: T.C. Vatandaşı

Ulan zenginler ne zaman fakirlerin hayatina ozenmis film iste tutmaz bu ahada yaziyorum buraya

tutmadı.tutmayan film değil senin düşüncen.Film gercekten harika..
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdi 1903

quote:

Ulan zenginler ne zaman fakirlerin hayatina ozenmis film iste tutmaz bu ahada yaziyorum buraya

Tebrik ediyorum seni kardes tam 1 sene sonra yorumuma cevap vermissin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: erdi 1903

quote:

Tebrik ediyorum seni kardes tam 1 sene sonra yorumuma cevap vermissin

izlemeden yorum yapılmaz dimi

• Türü bıkkınlık verse de güzel filmdi.
  • Ben çok beğendim. Müzikleri de çok iyiydi. Özellikle şu:

• İzledim gercekden etkiledi benide bu tarz film onerileriniz var mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Filmi sinemada izlemeyi çok istiyorduk ama küçük bir kaçamak yapıpta gidememiştik sonrada iş güç unuttuk izlemeyi. Geçenlerde Star TV'de gördüm ve hemen kanalı değiştirdim ardından izlenecekler listesine ekledim. Bu akşam arkadaşımla izlemek nasip oldu, güzel ve etkileyici bir filmdi ikimizde beğendik.

Farah Zeynep Abdullah'ı seviyor ve beğeniyorum, bu filmini izledikten sonra daha çok sevmeye başladım
  • aşk filmi pek izlemem ama bence güzel bir filmdi bazı sahnelerde gerçekten duygulandırmayı başardı.
  • Film kısaca kaşarlık yapmanın acı sonu olarak özetlenebilir...

Bu filmi özellikle zibidi kızlar izlemeli...ki onlar için eğlence olan bişey başka hayatları nasıl bitirebiliyor öğrensinler ...

Türk filmi işte fazla beklentiye gerek yok ..vakit kaybı bir film son 15 dk sını izleseniz yetiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • az once star tv'de dikkatimi cekti ve izledim cok begendim. ama sonunu anlayamadim niyeyse, kiz sizofren gibi ama degil ama oyle bir izlenim yaratti, yani sonunu anlayamadim. 5-6 dk isim vardi kacirdim filmin hepsi gitti :(

filmin sonunu biri spoiler kurallari icerisinde soylerse cok sevinirim, yarin filmi anlamak icin yine izleyecegim ama yarina kadar sonunu merak ederim :( editlerim yarin mesaji.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cileklivanilya

az once star tv'de dikkatimi cekti ve izledim cok begendim. ama sonunu anlayamadim niyeyse, kiz sizofren gibi ama degil ama oyle bir izlenim yaratti, yani sonunu anlayamadim. 5-6 dk isim vardi kacirdim filmin hepsi gitti :(

filmin sonunu biri spoiler kurallari icerisinde soylerse cok sevinirim, yarin filmi anlamak icin yine izleyecegim ama yarina kadar sonunu merak ederim :( editlerim yarin mesaji.

hocam şizofren değilde bazı şeyleri geri hatırlıyor diyeyim :)

Kendi yorumuma gelirsek Türk sinema sektöründeki aşk filmlerini sevmezdim ya çakma ya klasik olurdu ama bunu beğenmiştim sonu cidden ters köşe etti beni hala izlemeyen varsa izlesin güzeldir
  • güzeldi 8/10
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.