Şimdi Ara

Bi insan niye airpods satın alır? (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
347
Cevap
3
Favori
44.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
186 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Stand Alone

Kullanıyorum ve sonra da memnunum.
    Fakirlere de dert oluyor
  • Param olsa bi saniye durmam kesin alırım :)
  • Özellikle müzik için alanın şu siteye ve ne fiyatta ne kulaklıklar olduğuna baksın isterim:http://kulakligim.net
  • ses kalitesi için alınmaz geriye ne kalıyor.. bakın bende airpods var zenginim imajı vermeye 'çalışmak' için.
  • mesela benim cok param yok gidip airdots aldim.

param olsaydi airpods alir miydim bilmiyorum ama airdots almayacagim kesindi.
  • Migros'tan 20 TL ye Philips kulaklık aldım mis gibi kullanıyorum senelerdir gayet güzel ses aynı ses nedir yani bir kulaklığa o kadar para verilmez DJ miyim ben asfdsfs desibel aynı desibel sonuçta
  • Olm yazık lan konu dışı bölümü kapansa ne yapacaksınız merak ediyorum
  • duggac kullanıcısına yanıt
    Sen çok zenginsen bana airpods hediye eder misin? Fakirsen edemezsin tabi
  • Millet çakma airpods kullanıyor.Orjinal airpods kullanan kişilerin ,tüm airpods kullananlara oranı 1/8 dir:)
  • Dostum her fiyata farklı kalitelerde artık üretiliyor. İlla apple almak zorunda değilsiniz. Fakat güzel bir rahatlığı var ama düşürmek kaybetmek gibi yüksek riskleri de var. Bilinen şeyler. Bunun için konu kasmak gereksiz.Ben kablolu sony Anti-Noise özellikli kulaklıkları kullanıyorum ve dışarıda gürültü kirliliğini çekmek zorunda kalmıyorum. Ses kalitesi de tartışılmaz. Bu seçim meselesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mulina -- 5 Aralık 2019; 22:0:30 >
  • Bende eşime yeni airdots aldım rezalet bir müzik kalitesi var , kendim meizu ep52 kullanıyorum oldukça memnunum.
  • 1 kere taktım saçma sapan ses kalitesi var :D snoopy nin eski dandik kulaklık kalitesinde sesi var ne bas ne mid ne tiz var tamamen özentilik başka hiç bir şey değil
  • Apple fanboyları hönkürmüş konuda ancak eleştirenler de haklı. Bir kere müzik Kulaklığı değil müzik için alınıyorsa boşa masraf olur. İzolasyon yok, ses kalitesi vasat seviyede. Yalnızca hands free telefon konuşmaya yarar onun dışında Fuzuli masraftır bana göre. Almak isteyen alır kullanır tabi ancak bahsedildiği kadar da hype bir ürün değil bana kalırsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: mvn_

Kablosuz kulaklık beyni , kulakları çok yıpratır. Sürekli kafanın içinden Bluetooth bağlantısı geçiyor. Gidin o kadar paranız varsa kablolu adam gibi kulaklık alın. Saçma sapan kulaklıklara bin küsür tl vermeyin paranızı sokağa atmayın.
    Yaratacağı saglik sorunlarının, imaj kaygılarının önüne geçebileceği bir ülke degil burası maalesef
  • bu iş beğeni kişiye göre değişir lakin telefonla görüşme konusunda üstüne yok en büyük problem boru tipi tasarımdan dolayı müzik dinlerken sesi olduğu gibi dışarı vermesi yalnız yeni pro versiyonda bu durumu değiştirdiler soket tipine geçildi ve 'ANC' aktif gürültü engelleme eklediler eğer apple ürünü kullanıyorsan yani iphone telefonun varsa airpods mantıklı seçim olur lakin diğer gereksiz detaylara çok girmeyeceğim bazı bilgiçler derinlik merinlik demişler ben marka fanlığı yapacak en son kişiyim lakin yiğidi öldür hakkını yeme her kulaklıkta farklı bir müzik deneyimi yaşanıyor en iyisi diye birşey yok airpods pro da en iyisi değil bt bağlantısı eşleştirme konularında hızlı ve pratiklik ön planda
  • Halbuki delikanlı adam xiaomi airdots kullanır
  • 1k bir sürü airdots alırsın
  • Kablosuz kulaklık kolay kullanım için aldım
  • Apple ürünü alanlarda şunu görüyorum. Özellikle ucuz ürünlere yaptığı zulmün aksine sürekli çok temiz çok dikkatli kullanıyorlar daha sonra da çok sağlam çok kaliteli diye yorum yapıyorlar.
  • Niye alır, niye yapar, niye gider vs vs
    Sananeeeeee
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.