Şimdi Ara

Bi insan niye airpods satın alır?

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
344
Cevap
3
Favori
42.623
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Bi insan niye airpods satın alır?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    14133 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

Kullanıyorum ve sonra da memnunum.
    Fakirlere de dert oluyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Emekli Yönetici
    3087 Mesaj
    Özellikle müzik için alanın şu siteye ve ne fiyatta ne kulaklıklar olduğuna baksın isterim:http://kulakligim.net

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ses kalitesi için alınmaz geriye ne kalıyor.. bakın bende airpods var zenginim imajı vermeye 'çalışmak' için.
    |
    |

param olsaydi airpods alir miydim bilmiyorum ama airdots almayacagim kesindi.

|
    |
    Migros'tan 20 TL ye Philips kulaklık aldım mis gibi kullanıyorum senelerdir gayet güzel ses aynı ses nedir yani bir kulaklığa o kadar para verilmez DJ miyim ben asfdsfs desibel aynı desibel sonuçta
    |
    |

|
    |

Sen çok zenginsen bana airpods hediye eder misin? Fakirsen edemezsin tabi

|
    |
    duggac kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    880 Mesaj
    Millet çakma airpods kullanıyor.Orjinal airpods kullanan kişilerin ,tüm airpods kullananlara oranı 1/8 dir:)
    |
    |
    Dostum her fiyata farklı kalitelerde artık üretiliyor. İlla apple almak zorunda değilsiniz. Fakat güzel bir rahatlığı var ama düşürmek kaybetmek gibi yüksek riskleri de var. Bilinen şeyler. Bunun için konu kasmak gereksiz.Ben kablolu sony Anti-Noise özellikli kulaklıkları kullanıyorum ve dışarıda gürültü kirliliğini çekmek zorunda kalmıyorum. Ses kalitesi de tartışılmaz. Bu seçim meselesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mulina -- 5 Aralık 2019; 22:0:30 >
    |
    |
    Bende eşime yeni airdots aldım rezalet bir müzik kalitesi var , kendim meizu ep52 kullanıyorum oldukça memnunum.

|
    |
    |
    |
    Asus Z170 Pro Gaming // İntel 6700K // Sapphire 5700xt Nitro oc // Gskill Ripjaws Ddr4 16Gb 3000 Mhz // Cooler Master V8 Gts High Performance Cpu Cooler with Horizonta // İntel 1tb m2 Ssd Sandisk ultra pro 480 gb // 700 watt 80 // Gigabyte AORUS 27" FI27Q
  • Yarbay
    10757 Mesaj
    Apple fanboyları hönkürmüş konuda ancak eleştirenler de haklı. Bir kere müzik Kulaklığı değil müzik için alınıyorsa boşa masraf olur. İzolasyon yok, ses kalitesi vasat seviyede. Yalnızca hands free telefon konuşmaya yarar onun dışında Fuzuli masraftır bana göre. Almak isteyen alır kullanır tabi ancak bahsedildiği kadar da hype bir ürün değil bana kalırsa

|
    |

Orijinalden alıntı: mvn_

Kablosuz kulaklık beyni , kulakları çok yıpratır. Sürekli kafanın içinden Bluetooth bağlantısı geçiyor. Gidin o kadar paranız varsa kablolu adam gibi kulaklık alın. Saçma sapan kulaklıklara bin küsür tl vermeyin paranızı sokağa atmayın.
    Yaratacağı saglik sorunlarının, imaj kaygılarının önüne geçebileceği bir ülke degil burası maalesef

|
    |
    bu iş beğeni kişiye göre değişir lakin telefonla görüşme konusunda üstüne yok en büyük problem boru tipi tasarımdan dolayı müzik dinlerken sesi olduğu gibi dışarı vermesi yalnız yeni pro versiyonda bu durumu değiştirdiler soket tipine geçildi ve 'ANC' aktif gürültü engelleme eklediler eğer apple ürünü kullanıyorsan yani iphone telefonun varsa airpods mantıklı seçim olur lakin diğer gereksiz detaylara çok girmeyeceğim bazı bilgiçler derinlik merinlik demişler ben marka fanlığı yapacak en son kişiyim lakin yiğidi öldür hakkını yeme her kulaklıkta farklı bir müzik deneyimi yaşanıyor en iyisi diye birşey yok airpods pro da en iyisi değil bt bağlantısı eşleştirme konularında hızlı ve pratiklik ön planda
    |
    |
    Halbuki delikanlı adam xiaomi airdots kullanır
    |
    |

|
    |
  • Yüzbaşı
    806 Mesaj
    Kablosuz kulaklık kolay kullanım için aldım
    |
    |

Psn ID: onrkr
  • Binbaşı
    1334 Mesaj
    Apple ürünü alanlarda şunu görüyorum. Özellikle ucuz ürünlere yaptığı zulmün aksine sürekli çok temiz çok dikkatli kullanıyorlar daha sonra da çok sağlam çok kaliteli diye yorum yapıyorlar.

|
    |
    Sananeeeeee

|
    |
SEO
Media Sözlük
Canlı Tv izle
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.