Şimdi Ara

Bi insan niye airpods satın alır? (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
347
Cevap
3
Favori
44.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
186 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben de vardı, Çin'den almıştım. 1 seneye kumanda tuş takım kısmı üzerindeki kaplama eridi falan. Tuşlar cıbıldak kaldı ama hala çalışıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Param oldugu icin aldim harciyacak yer ariyordum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ses kalitesi için alır en başta. Ama o kaliteye o fiyat değer mi işte o tartışılır.

• İphone kullanan birisi olarak şunu net söyleyebilirim ki Kablolu kulaklıkları bile müzik için inanılmaz kaliteli ses veriyor Airpods kullanan arkadaşım var denedim kaliteli gerçekten ama çoğu insan biraz hava atmak için kullanıyor olabilir çok acil bir ihtiyaç değil benim için almadım almayı da şuan için düşünmüyorum.
  • Arkadaşlar bir insan prestij satın alamaz mı? Eğer bir iş ile uğraşıyorsa bu adamın prestijli görünmesi lazım. Eğer algı Redmi den yana olsaydı Redmi alırdı. Ben de Redmi var ve müthiş bir kulaklık kablosuz olarak. İşim prestijimi göstermem gereken bir iş olsaydı Apple'ın kulaklığını alırdım.
  • Kulağın içine tamamen oturan kulaklıklar beni çok rahatsız ediyor. Sadece kulağın içine giren silikonlu tarz kulaklık olmadığı için bile airpods alırdım. Ama fiyatını hakettiğini düşünmüyorum. Bu sebeple kabloluyla devam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Broon

Bu mesaj silindi.
    de ayri yalniz

• İş yerimde bir arkadaşım aldı. Bir başka arkadaşımda sırf eksik kalmamak adına direk aldı. Bazıları için ihtiyaç bazıları için hava civa :)
  • Kablo derdinden kurtulmak için olabilir

• Ben kullanıcısı değilim,çünkü hali hazırda gayet yeterli kalitede kulak üstü kulaklık kullanıyorum.Kendi kulaklığımdan buna geçmek müzik anlamında tatmin etmez diye çekiniyorum.Yaza doğru pro modeline bir şans tanımayı düşünüyorum.Malum havalar buz gibi olduğundan şuanki kulaklığım çok iş görüyor.
    Ama insanların genel olarak neden tercih ettiğini tahmin edebiliyorum,çevremden edindiğim yorumlara dayanarak :
    -Siri ile iletişimi çok iyi yapabiliyor(çipin getirisiyle)
    -Piyasadaki tamamen kablosuz kulakiçi kulaklıklar arasında en iyi mikrofon kalitesine sahip kulaklık.(tasarımı ve yine çipin getirisiyle)
    -Kauçuk tıkaçları olmadığı için dış sesleri alabiliyorsunuz,dolayısıyla hiç çıkarmadan çevrenizle iletişim sağlayabiliyorsunuz.
    -Ses yüksekliği ve doyuruculuğu piyasadaki pek çok kulaklıktan daha iyi (kendi sınıfında).
    -Batarya performansı iyi.(kullananların yorumu)
    -Iphone uyumluluğu harika.(haliyle :D)
    -Tasarımı fena değil.(bence)
    -Fiyatı uçuk değil (799tl bandına kadar düşmüştü.Sennheiser 1599 taban fiyat olarak gördüm en düşük.)
    -Piyasada birebir çakmaları çok var,yani aslında o kadar da çok kullananı yoktur diye düşünüyorum.
    -Taşıma kabının dahi pek çok kılıfı var,kişiselleştirme imkanı yüksek.
    -Bir de kauçuk uçlu kulak içi kulaklıklar her insanın kulağına oturmayabiliyor.en azından çevremde bu şikayeti dillendiren çok insan var.Kulağın derinliklerine kadar girmesini sevmeyen de var tabi.

• Keyfim istedi aldım

• QCY T5 aldım 100 TL civarına.Oyun modu bile var.Şekil olarak Airpod Pro gibi, bas tiz vs her türlü Airpod'tan daha iyi.Ayfonum var Airpod alacak maddi gücüm de var ama alır mıyım? Almam. Alana da alma demem.Herkesin hayatına kimse karışamaz çünkü.
  • Bi insan niye aynı fiyata wolkswagen passat dururken ferrari alır

• Asgari ücret 1.944 tl alıyorum ve 7 aylık bir maaş gecikmesi yaşamaktayım.
    Şimdilik Xiaomi Bluetooth kablosuz kullanıyorum fakat aklım Airpods Pro'da fiyatı biraz inerse 1,500 civarına satın almayı düşünüyorum.

* Mikrofon Kalitesi güzel
    * Malzeme Kalitesi güzel, çin mallar gibi değil.
    * Çin Malı kulaklıkların parçalarında kanser yapan maddeler olabilir ftalat gibi birazda bu yüzden satın alacağım.
    * Çin kulaklıklarının genelinde senkronizasyon problemi mevcut.

Çinli kulaklıklar kablosuz olarak Mikrofon kullanımı berbat.
    Airpods muadili cihazlar en ucuzu 800 tl, kaldı ki garanti konusunda 2 sene içinde ne olacağı beli olmaz.
    Apple'ye güveniyorum İphone 8 Plus'ı değiştirdiler Airpods da problem olursa cihaz arkasında Apple var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TulparHAN -- 6 Aralık 2019; 9:51:30 >
  • Ben almayi dusunuyorum ciddi ciddi. Spor hayatim bitmemis olsaydi simdiye coktan almistim bile. Bana kaliteli ve kullanisliymis gibi gozukuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Broon

Bu mesaj silindi.
    Bu arkadaşın profiline kazayla baktım cevaplar kısmında ismine tıklamış oldum
    ne göreyim
    sistem tercihleri hep apple ürünleri macbook ipad ishare aycel hatta telefonunda ayos kullanıyor ve liste devam ediyor

kardeş konuyu açanda sana mı soracak o da açar yazar forum burası
  • bir tane kulakiçi olmayan ve mikrofonu airpods ayarında çalışan kablosuz kulaklık gösterin onu alalım

• emperyalist düzen.

• Apple fanatigi degilim, iphone ve macbook pro kullaniyorum.

Airpod almam heralde cunku ihtiyacim yok ama ihtiyacim olan bir urun olsaydi cok dusunmezdim ve alirdim.

Iphone bir daha alir miyim? Almam biraz sikildim, android olacak sonraki telefonum.

AMa bir daha macbook pro alir miyim? Ihtiyacim olursa ve butcem elverirse evet. Sirketin verdigi 2200 euroluk HP leptoptan daha hizli cunku.
  • Bazı kesimler o sebepten takıyor olabilir.Ben de kullanıyorum ses kalitesi öyle jbl gibi değil bass yok metroda dinlerken metronun sesiyle birlikte dinliyorum ama telefonla konuşmak bağlamak aşırı kolay, açıkcası kullanım kolaylığından kullanıyorum

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.