Şimdi Ara

Bi insan niye airpods satın alır? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
347
Cevap
3
Favori
44.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
186 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben bu Apple ın magic adı altındaki saçma sapan klavye ve faresinin olayını anlamadım, incecik saçma sapan tuşları olan bir klavyeye insanlar neden bayılır anlamıyorum. Aynı tip laptop klavyelerinden Logitech in falan da var. Hele o kağıt gibi basık olan mouse un iğrençliği...
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musetea -- 20 Nisan 2021; 12:46:12 >
  • Sanane. Cidden bu nasıl kafa insanlarin hevesini kırmaktan başka bir şey yapmıyorsunuz. Her zaman sizin aldığınız mı en iyisi ve parayı en hak edeni? Geçende biri laptop almış uygun fiyata diye başka konulara gidip kendi ürününü pazarlıyor ben şu fiyata aldım sizinkine verilmez o para diyor. Elinde olsa ilk alacak sizin gibiler burda gelip boş yapıyorsunuz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Apple tırt yaptığı ürünler
    1- Magic Mouse
    2- AirPod

Maalesef seven alıyor alana lafımız yok ancak daha iyi rakıpleri var. Üstelik açık ara farkla ama evet pahalı meslesi şöyle biz fakırız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cetinkayadeu

Bu mesaj silindi.
    https://forum.donanimhaber.com/iphone-7-plus-32-gb-gold-2750-tl--140804290#140804290

dedi apple 7 plus kullanıcısı.

seni konuşan yok boş yapma
  • Airpods 2 var bende ve gayet memnunum. Mac ile kullanmak için almıştım telefondan ziyade. Şimdi windows dahil olarak da kullanmaktayım. Laptoptan dizi vb izlerken gayet iyi. Telefon için zaten söylemeye gerek duymuyorum. Mikrofon kalitesi vb gayet iyi.
    Şarj süresi iyi.
    Ağır değil, kablo derdi yok.
    Kulak içi kulaklık da sevmiyorum. Airpods prolar ilgimi çekmiyor mesela.
  • Iphone kullaniyor olsaydım ve tws kulaklik alacak olsaydim kesinlikle airpods alirdim.
    Saka gibi bu cihazi mi airdots gibi bir cihazla kiyasliyorsunuz. Ne bu insanin ulasamadigina laf etmesi, alana laf etmesi. Komedi valla. Herhangi bir apple ürünü kullanmıyorum, konu da marka değil zaten.

• Her gün saatlerce telefonla konuşuyorum. Telefon kuşağımı mahvediyor. Arabada da Bluetooth var ama her zaman yalnız olmuyorum. Malum görüştüğüm şeyleri de başkalarının duymasını istemem. Ben de ne yapayım telefon da iPhone olunca air pods aldım kablolu şarjlı olandan. Ofiste iken odamda çok zaman hoparlörden konuşuyorum. Ama dışarıda ve arabada yanımda birileri varken çok rahat oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaşadığın ülkeye Fransız kalmışsın. Bu ülkede her şey gösteriş için yapılır. Gösteriş için masaya iphone ve araba anahtarı koyan bir milletiz. Maaşının 5 katını cep telefonuna veren bir milletiz. (İçinde kontör olmasa bile) Gösteriş için maaşının 100 katına araba alan bir milletiz. Hatta gösteriş için evlenip, çocuk yapanlar bile var. Airpod ne ki.
  • Airpods proyu zorluya geldigi hafta aldim, hayatimda para verdigim en iyi seylerden biri olabilir. Daha önce noise cancelling kulaklik olarak Sony 1000 xm3 kullaniyordum, ancak kafa üstü oldugu icin disari cikarken vs o kadar pratik olmuyordu. airpods pro’yu disari cikarken kullanirim sony i ofiste evde takarim diyodum ama airpods pronun kullanim kolayligina alistiktan sonra sony e bakmaz oldum öyle söyleyeyim. Gorusme kalitesi vs de alaninda rakipsiz bence, üstelik 1900 lira da noise cancelling ozelligine sahip kaliteli bir kulaklik icin pahali degil kusura bakmayin

• zevkten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lampard23

https://forum.donanimhaber.com/iphone-7-plus-32-gb-gold-2750-tl--140804290#140804290

dedi apple 7 plus kullanıcısı.

seni konuşan yok boş yapma

Alıntıları Göster
    https://forum.donanimhaber.com/eksi-sozluk-hesabi-satilik-300tl--140799639#140799639

Ben en azından ticaret yapıyorum ama sizin ağzınız kokuyor gibi görünüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: vexra

Sanane. Cidden bu nasıl kafa insanlarin hevesini kırmaktan başka bir şey yapmıyorsunuz. Her zaman sizin aldığınız mı en iyisi ve parayı en hak edeni? Geçende biri laptop almış uygun fiyata diye başka konulara gidip kendi ürününü pazarlıyor ben şu fiyata aldım sizinkine verilmez o para diyor. Elinde olsa ilk alacak sizin gibiler burda gelip boş yapıyorsunuz.
    Para benim istersem çöpe atarım ama bunlara anlatamazsın
  • Kardeşim yoksa sen istikramdan almadın mı airpods 😂

• Akıllı olan airpods alir rahatina bakar. Şu freebuds lite denilen rezil kulakligi aldım aldıktan 1 ay sonra sol taraf yok denecek kadar az ses vermeye basladi sonra kendisi duzeldi simdi ise iki tarafta dusuk ses veriyor alali 2 ay oldu iade talebi actim reddedilirse bi garantiye veririm oda olmazsa hakem heyeti umarim iade ederim koyarim ustune 300 daha airpods alirim kafam rahat olur.

• kulaklara rahat oturuyor, saatlerce rahatsız olmadan takabiliyorum hatta orada olduğunu unutuyorum. Sesi normal kutudan çıkan earpodsdan çok az daha iyi. Iphone ve ipad e çok kolay bağlandığı için aldım ben. 1000 lira uygun fiyat bence buna, 3 depo benzin alsan ya da 5 gün dışarda yesen daha pahalı oluyor.

• ses kalitesi çok kötü

• quote:

Orijinalden alıntı: cetinkayadeu

https://forum.donanimhaber.com/eksi-sozluk-hesabi-satilik-300tl--140799639#140799639

Ben en azından ticaret yapıyorum ama sizin ağzınız kokuyor gibi görünüyor

Alıntıları Göster
    Seninde benden farkın olmadığı belli bro boşuna hava yapma 7 plusa herkes ulaşabilir yeeaaninii

seninde gözlerinde problem var gibi görünüyor. doktora git

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.