Şimdi Ara

Bi insan niye airpods satın alır? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
347
Cevap
3
Favori
44.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
186 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hadi pahali dersiniz anlarim(bence de pahali ve dolar-euro kazanmadikca almam) da sadece muzik dinlemek icin uretilen kulakliklarla kiyasliyorsunuz ya ona cok guluyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kangaetemo -- 5 Aralık 2019; 15:31:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Piyasada hem müzik hem telefon görüşmesi için rakibi olmayan bir şeye çamur atmaktan başka bir şey değil bu bakışı açınız. (bakın iyi okuyun her ikisinide barındıran bir cihaz diyorum) Günde en az 50-60 telefon görüşmesi yapan biri için (bknz:çalışan insan) eli kolu ayağı haline geliyor bu ürün. Eleştirirken sığ düşünmeyin. Kalkıp 100 liralık ürünlerle de karşılaştırmayın kulvarı farklı bir kere.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozakin70 -- 5 Aralık 2019; 15:44:10 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • freezzer kullanıcısına yanıt
    Audi, Mercedes'i anladım da Volkswagen'i neden araya sıkıştırdın onu anlamadım hocam.
  • Bomboş konu. Bende de var ve iphone kullanmıyorum.
    Bluetooth kulaklıklar içinde 3 olmazsa olmaz kriterim var.
    Birincisi olmazsa olmazı silikonlu yani kanal tipi olmayacak. İkincisi ses/mikrofon kalitesi yüksek olacak. Üçüncüsü şarjı uzun gidecek yolda bırakmayacak.

Bu 3 özelliği bir arada bulunan (hadi ses kalitesi kulaktan kulağa farkeder) bluetooth kulaklık öner de alalım. Öneremiyorsan konuyu silmeni uzaklaşmanı öneririm.

• freezzer kullanıcısına yanıt
    O 150 TL'lik Mi Airdots Fiat, Apple Airpods Volkswagen ise Sennheiser HD 4.40 BT-JBL E55BT felan Audi-Mercedes olur yarı fiyatına.

• Dışarıda hep hareket halindeyim. Arama yapma, geleni cevaplama, müzik ve bilgisayarımdaki görüntülü görüşmelerde kullanıyorum. Diğerleri hep kulaki ancak airpod hem hafif hem rahatsız etmiyor. İnsanlar rahatlığından işi kolaylaştırdığından alıyor. Fiyatı bence gayet yerinde. En önemlisi iphone uyumlu... Ses konuşma kalitesini diğerlerini kullandıktan sonra anlayabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ortalama bir kablolu kulaklık en pahalı kablosuz kulaklıktan iyidir eğer amaç performans ise

bunu internet bağlantısı gibi düşünün. wifi ile oyun oynanmaz. kablo şart.

ama amaç hava atmaksa 100tl ye çin malı bir kablosuz kulaklık çakma airpod isinizi gorur. nasilsa sadece gorunus onemli

• westblue26 W kullanıcısına yanıt
    Dedi Keriz.

• sen olayı anlamamışsın airpods kulakları otomatik olarak temizliyor
  • ltrg kullanıcısına yanıt
    Kendi kendisine

• fiyatını konuşmuyorum evet pahalı.

kullanım olarak konuşmak gerekirse

-çok hafif
    -kablosuz ve kullanımı çok basit
    -kablo ve kablo takılması lightning connectör falan herşeyi yok eder hatta bazen kulağında unutursun :)
    -telefonu şarja bıraktın kulaklıkla şarkıya devam
    -çekim gücü başarılı takılma donma kolay kolay olmaz tahmini denememe göre 4metre (magazada)
    -apple cihazın varsa bağlarsın siri ile 2 dokunuşla çalışır
    -siri ile 2 donukuşlar arama yapabilir/mesaj atabilirsin telefona dokunmadan
    -siri ile not alabilir alarm kurabilirsin
    -2 dokunuşla gelen çağrıyı cevaplayabilirsin telefona bakmadan
    -spotifiy ile kullanıyorsan iki dokunuşla şarkı atlatabilirsin.
    -24 saatten fazla dinleme süresi 18 saatte konuşma süresi var
    -kulaklığın şarjı bitti diyelim 15dk kutuya at 3 saat kullan
    -apple watch varsa birde spor seversen saate direk erişim saatten spotifiy dinlersin telefona ihtiyaç duymadan
    -ses kalitesi olarak kablolu modellerinden farkı yok
    şarj/kullanım olarak piyasanın en iyilerinden

sadece kullanışı yazdım bunu hava atmak için kullananlar varsa eminim yukardaki özellikleri kullanmıyordur lol

ben naaptım? aldım sattım ikinci eldede iş görüyor ölü marka olmamasıda iyi.

-bırak airpodsu sen iphone 11 konusuna gir muhabbetleri incele ip11 prolar çerez fiyatıymış gibi havalarda uçuşuyor. Hele içlerinden biri var akıllım 16 milyar verip promax 512gb almış ama çaktırmıyormuş işyerindekilere 64gb deyip geçiyormuş. 16 milyar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lampard23 -- 5 Aralık 2019; 17:25:38 >

• Apple ekosistemi ile olan ilişkisinden, kulaktan düşmemesinden, ses kalitesinin efsane olmasa da iyi olmasından ve mikrofon kalitesinden olabilir mi?

• Mi airdots kronik sorunlu 1 haftaya sarj almamaya başlıyor sürekli bağlantı kopuyor konuşma esnasında mikrafonu çok çok kötü kısaca aynı işlevi görmüyor hocam şansınıza hataları vermemişde olabilir ama aralarında dağ gibi kalite farkı var

• Airpods pro kullanıcısınım , evde akg ve Jbl marka kulaklık mevcut ancak airpods pro kadar memnun etmedi.tercih meselesi sadece,:) insanların kararlari sonuçta eleştirmek kimseye düşmez

• Konuya bak yorumlara bak ya çıldırıyorum.

Bebek starbucksta kahvemi yudumluyorum kulağımda airpods pro 1600₺ verdim. Sanane ulan?! ŞAYOMİ EYIRDOTS işini görüyordur alır geçersin onu kullanırsın bunu almak istedik bunu aldık hesap mı verecez sana

• şu an kargoda geliyor çok mutluyum
  • Hem de indirimle 799₺ ye öyle bir alınır ki 😁

• bence guzelde bi imaji var
    kablolu kulaklikta guzel ama kalabalik bi yerde taktiginda goze batiyor
    airpods rahat 7 24 kulakta, dikkatte cekmiyor :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullanıyorum ve sonra da memnunum.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.