Şimdi Ara

BF1'den çabuk sıkıldım :(

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
40
Cevap
0
Favori
2.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oyunu almadan önce oynamadan önce çok heyecanlıydım o gazla gidip oyun+premium almıştım zaten 220 tl'ye.Şuan ise resmen oyuna giresim bile yok,canım bf4'e girip 50 tane silah arasında seçim yapmak zorunda kalmak,etrafa roket sallamak,thermal vision ile benden kaçan düşmanları sinek gibi avlamak,heliye binip bölgelere bodoslama dalmak istiyorum.Pişman mı oluyorum ne aldığıma umarım şu premium'larla yeni gelen silahlarla,haritalarla tekrar bağlanırım oyuna yoksa iyi para girdi valla

• sadece arkadaşınız olmadığı için :D şlasödşaö arkadaşlarla her akşam giriyorum ve yardırıyuoruz
  • bu yüzden bf4
  • Bc2 efsanesinden sonra hiçbiri sarmadı beni

Bf1 ise ilk kez aldığıma pişman olduğum bf oyunu oldu
  • çok yalnız kalınıyor oyunda oda sıkıyor işin yoksa tek başına tankla uçakla ıvır zıvırla uğraş
  • bf3 oyna
  • çoğu alan kişi böyle diyor neden acep
  • Hesap paylaşmak isteyen var mı beyler.
  • arcade savaşa alışmanın sonucu bu.
  • Yeni çıkan bir çok oyun böyle artık.
  • oyun bu iste

• Bende aynı durumdayım aldım 20-30 saat oynadım oynamadım sıkıldım, giresim yok.
  • Oyun ilk duyurulduğu zamanlar oldukça heyecanlanmıştım.Beta da ise ilk zamanlar fazla zevk alamamış ama oynadıkça,alıştıkça oyunu sevmiştim ve çok beğenmiştim.Beta yı 60 saate yakın oynamıştım.Tam sürüm çıktığından bu yana oynuyorum 155 saati devirdim ve şu ana kadar hiç sıkılmadım.Her oynamamda aynı zevki,heyecanı alabiliyorum.Bazen fetih,bazen operasyon bazen de üstünlük oynuyorum.Normalde modern savaş(gelecek teması değil) seven birisiyim ama bu oyunu çok beğendim.Bf 4 de oynadım ama bu kadar zevk almadım ne yalan söyleyeyim.Oyunun eksiklikleri elbette var ama benim görüşüm oldukça güzel bir oyun.Bu kadar kısa sürede sıkılıp kenara atılacak bir oyun olmadığını düşünüyorum.Renkler ve zevkler tartışılmaz elbette ama biraz daha şans vermelisiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 7 Ocak 2017; 15:32:57 >
  • R-10 kullanıcısına yanıt
    artık hiç kimse gerçek savaş ortamında oynamak istemiyor.modern savaş dediğimiz yok uzaktan kontrol edilebilen dronlar yok bilmem neler bunlarla oynamayı seviyor.ama bir oyuncu kısımı var.red orchestra 2 den gelen.bolt action silahların hastası.bunlar bf 1 de kalacaktır.açık ve net olarak söylüyorum bf 1 belkide şu an piyasada bulunan en gerçekçi savaş oyunlarından biridir (arma 3 ü saymıyorum o simulasyon sonuçta).oyuncu alışmış otomatik mesafe ölçme ile atış yapmaya.kimse gez göz arpacıkla mesafesiz kafadan vuruş yapmanın zevkini anlamıyor.
  • bence gayet başarılı eğlenceli madalya tamamlamaya çalış ve squadla birlikte oynamaya çalış, operasyonlar modu mesela gayet eğlenceli ve heycanlı .
  • ben de bir ay civarı ara vermiştim, sebebi yoktu sıkılmıştım herhalde. geçen günlerde tekrar başladım, sardı açıkçası. devam ediyorum şu an, kendini zorlama biraz ara ver oyuna sonra canın çekiyor zaten. arkadaşlar da söylemiş, oyunda sürekli konuşabileceğin bir arkadaşın olursa çok daha güzel oluyor.
  • 20 liraya alam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Betasını 2-3 saat oynayıp kaldırdım, gördüğüm en kötü bf oyunu, aynı oyunu boyayıp boyayıp yeniden çıkarıyorlar, iyiki almadık, verilen paranın her kuruşuna yazık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 9 Ocak 2017; 14:26:8 >
  • kangroo kullanıcısına yanıt
    Red orchestra 2
    Heroes and Generals
    Zamanında medal of honorlar

Gerçek fps savaşçıszı bolt action silahlarla oynar

32 ekran tüplü ve cod 5 de mosin nagant ile kaç metreden adam avladığımı bilirim
  • henüz bugün şöyle bir şey yaşadım.görev gereği sabit silahlarla 10 kişiyi öldürmem gerekiyor tek turda. kıyı haritasında flak ı alıp harita bitene kadar neredeyse oradan ayrılmadım.flakdan topa koşup duruyordum.hem diğer bayrakları hemde a noktasındaki bayrağı savundum.maçın sonucunda ben görevi yapmış oldum tabi ama maçı kazandık ve o ilk beş kişinin bulunduğu final sahnesinde ismim en çok bayrak savunma ile birinci sıradaydı.bundan keyif alamamak mümkün değil.bombardıman uçağı alıyorum sohbetten de makineli tüfek kullanıcısına ihtiyacım var dediğimde 2 kişi makineli tüfeğe geçiyorlar ve oyun bitene kadar o ucağı düşürmeden onlarca kişiyi avlıyoruz.bir çok zırhlıyı imha ediyoruz.abartısız bir kezinde uçağın ön tarafındaki makineliyi kullanan elemanın skoru 39-1 idi.en son çakıldık artık behemot çıktı oyunun son saniyesinde.adam belkide hayatı boyunca bir daha hiç göremeyeceği öldürme streak ine ulaştı ve oyun sonunda gördüğüm en iyi pilotsun diye genel sohbetten yazdı.bunlar gurur verici ve keyifli şeyler.heleki sadece manevra yaparak arkamdaki avcı uçakların çakılışını görmek ayrı bir keyif.

inanmayana işte istatistiklerim:https://www.battlefield.com/companion/career/487742969/bf1

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.