Şimdi Ara

Beyaz Futbol (581. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
11.781
Cevap
90
Favori
246.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
45 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 579580581582583
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ulan beyaz tv siz degilmisiniz once nihat dogani canli yayina baglayip agziniza geleni sayan??? sonra siz degilmisiniz onu kendi kanalinizda bir sabah program sunucusu yapan??? rasimi cikarin ozur diletin niyetinin irkcilik olmadigini belirtsin! adami iki söz ettirmeden atese attiniz! bu mu sizin kotu gun dostlugunuz!!!!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de yorum yapmak isterken senin yorumunu okudum ve aklımdan geçenleri aynen yazdığın için yorumunu beğendim.şunu eklemek istiyorum her ne kadar Sinan denen ergen tavırlı,boş konuşan,kendini komik ve bilgili sanan kel, milleti %90 konuşturmayıp programın uzun süredir içine ettiyse de arada ROK ve Ahmet Çakar makara yapıp izleyenleri güldürüyordu.en azından youtube'da komik video olarak da 3-5 dakika izliyorduk.ne yazık ki artık izleyemeyeceğiz.dün programı açtım 15 dakika sonra kanal degistirdim.ROK olmayınca Ahmet Çakar da formda olmuyor ve program sıkıcı hale geliyor.Sinan denen ergen kılıklı adam 3 saatlik programın %90 oranında konuşup programın içine ediyor.kalan %10'da da diğerleri konuşur artık.beyaz futbol benim için bitmiştir.

• Paşa Hazretleri kullanıcısına yanıt
    Senin derdin Boşnaklar değil.senin derdin ROK'a olan kinin.içinde neler birikmiş senin.bu gafı kullanıp kinini kusmuşsun.adam işi goygoydu.haddini aşan bir espri yaptı ,gaf yaptı bedelini de biraz ağır ödedi.

Bu lafa gelene kadar onun o kadar çok yanlışı var ki.olaya siyasi açıdan bakacak olsan ROK'un Türkiye'de 1 dakika durmaması lazım ama programda olmazsa program bu kadar tutmazdı.program ROK ve Ahmet Çakar sayesinde bu kadar izleniyordu.

ROK ve karısını siyaseten 1 gram sevmem ama beyaz futbol onsuz olmaz

• Ben neden Boşnak kelimesine takılındığını anlamadım bana göre sakso kelimesi daha ağır abi, önceki Dick, Toshak muhabbeti gibi değil ki, onlarda adamların isimleriydi bu kelimeler yani bi kılıf uydurabiliyordu yaptığı goygoya ama sakso kelimesini direk ilk akla gelen anlamıyla/amacıyla söyledi. Ben daha çok buna takıldım. Enteresan milletiz tepki gösterilecek şeye tepki göstermeyiz, gösterilmeyecek şeye tepki gösteririz.
  • Arkadaşlar olay ne banada anlatırmısınız?

Ben bu programı izlemiyorum zaten Tv izleyen biri değilim.

• apo ile rok iyi atışıyordu arkadaş ertemimi izlicez ahmet çakarda iyi ama tek olmaz apo rasim olmassa kendi halinde takılır sinan abi fazla toplara girmez rok iyiydi konusması felan komedi adamın o kadar şey dedi o kelime dedi diye attılar hayret birşey herhalde bir şekilde geri döner diye düşünüyorum proğram biterse kötü
  • Beyaz futbol %10 futbol %90 goygoy içeren bir tv programı. Bu tv programındaki asıl olay adam rasim. Sürekli ortalığı karıştıran ve trolleyen bi yapıya sahip. Onun hal ve hareketleri bizleri güldürüyor. Ahmet ve sinan da onu tamamlıyor.

Onun gidişinin nedeni "Kusturmalı boşnak saksosu" sözünden kaynaklı. Şuan tüm medya ona ateş püskürüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Archangel -- 23 Kasım 2017; 16:15:52 >
  • 5 kez program durdurma kararı çıkarmış rütük.. Bu sezonu kapadı program.. Bence komple kaldırılmalıydı az bile vermişler.
  • Yunan birisi televizyon da türk kızlarının cinsel organı çok tatlı gibi bişey söylese forum yıkılmıştı ama Boşnak kızlarına olunca sorun yok okey milliyetçi kardeşlerim

• quote:

Orijinalden alıntı: Teddy Death 1

Yunan birisi televizyon da türk kızlarının cinsel organı çok tatlı gibi bişey söylese forum yıkılmıştı ama Boşnak kızlarına olunca sorun yok okey milliyetçi kardeşlerim

Demogojiye devam verdiğin örneğe bakmıyorsun hiç alakası varmı diye.

Bu arada yaptığı tamamen rezilliktir verilen cezayıda hakediyorlar ama beyazfutbol reytingleri yüzünden bütün bir medyada saldırı olduğu aşikar

• quote:

Orijinalden alıntı: Devian

5 kez program durdurma kararı çıkarmış rütük.. Bu sezonu kapadı program.. Bence komple kaldırılmalıydı az bile vermişler.

Ertem twtterdan paylaşmış, Cumartesi,pazar,pazartesi yayındayız diye. Bi kılıf buldular yayınlıcaklar yani. Pazartesi Derin futbol yerinede beyaz futbolu koymuşlar. Derin futbolu iptal etmişler yani. Değişen bişey yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

quote:

Orijinalden alıntı: Devian

5 kez program durdurma kararı çıkarmış rütük.. Bu sezonu kapadı program.. Bence komple kaldırılmalıydı az bile vermişler.

Ertem twtterdan paylaşmış, Cumartesi,pazar,pazartesi yayındayız diye. Bi kılıf buldular yayınlıcaklar yani. Pazartesi Derin futbol yerinede beyaz futbolu koymuşlar. Derin futbolu iptal etmişler yani. Değişen bişey yok

Aynen bi kılıf uydurulmuş imalı laflar ile sunulmuş Twitter'a

• adamsin nihat dogan zamaninda 4 kisi araya almislardi nihat doganin al ozaman sira sende
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayraktar42

adamsin nihat dogan zamaninda 4 kisi araya almislardi nihat doganin al ozaman sira sende

Hocam niye adamsın diyorsun ki iki olayda iki tarafta haksız

• quote:

Orijinalden alıntı: Bayraktar42

adamsin nihat dogan zamaninda 4 kisi araya almislardi nihat doganin al ozaman sira sende

ya sanki hepsine yalakalık yapan kendisi değildi kendinden küçük rasim e abi çekip durmuştu yayında.

• BlackEagle03 kullanıcısına yanıt
    4 kisi araya aldilar nihat dogani o ordan ordan tokatladilar ee simdi ne oldu fistik gibi isinde oldu coktan haketemisti haddini asmisti yok 40 cm yok 50 cm aldi 30cm mi millet bu porgrami ailesinin yaninda izleyebilir iyi oldu rasime
  • Bayraktar42 kullanıcısına yanıt
    benim demek istediğim nd de temiz değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prof. Dr.

Bence de aşırı tepki gösterildi. Boşnak saksosu gayet kullanılan bir deyim ve hakaret neresinde anlamış değilim hala.

ben de onu anlamadim. tv de boyle bi argo kullanan birisinin programdan atilmasini kesinlikle destekliyorum fakat her zaman oldugu gibi gereksiz bir linc girisimi mevcut. rok denen herifi zerre sevmem hatta gicik olurum. fakat bu tur toplumsal meselelerde insanlar rasyonal dusunemiyor ortaya bi dusunce atiliyor herkes onun pesinden gidiyor. igrenc otesi bi ifade hele hele canli yayinda televizyonda kullanmak buyuk ahlaksizlik fakat bu ifadenin neresinde irkcilik? bir insan evladi da bunu tartismiyor. ona bakarsak dunyaca unlu cogu filmde turklerle gecilmeyen dalga, edilmeyen hakaret kalmiyor onlarda bu duyari neden goremiyoruz? yanlis hatirlamiyosam liam neeson un oynadigi unknown filminde bir sahnede ust kattaki komsular seks yapiyordu o esnada soyle bi ifade geciyor "merak etme cok uzun surmez onlar turk" yani sayisiz ornek verilebilir ustelik bu hakaret degil olsa olsa iltifat olur zira buyuk penis makbuldur her zaman icin. bu ifadeden nasil bi hakaret bi irkcilik cikiyor anlamak imkansiz fakat dedigim gibi bu tur olaylarda hep ayni linc mevzusu oluyor insanlar dusunmuyor bile

• Ne oldu arkadaşlar programa ? 5 program kapatma yedi program diye biliyorum ama nerdeyse 2 aydır yok program. Bilen gören duyan var mı ne zaman başlayacak olmuyor bunlarsız :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nolamaz -- 15 Ocak 2018; 23:14:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nolamaz

Ne oldu arkadaşlar programa ? 5 program kapatma yedi program diye biliyorum ama nerdeyse 2 aydır yok program. Bilen gören duyan var mı ne zaman başlayacak olmuyor bunlarsız :)

bu cumartesi başlıyor sanırım. devre arasından istifade edip cezayı da bitirdiler.
  • 
Sayfa: önceki 579580581582583
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.